Şimdi Ara

THHye başvurucam ama sorularım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
82
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonum son 3-4 aydır 5-6 farklı sorunlar çıkarıp 2. defa servislik oldu. Garantisinin bitmesine az süre kaldığı için ve telefonun sürekli bir sorunu çıktığı için bende servise verip onarım değil bedel iadesi istediğimi ayrı bir dilekçe ile belirttim. İşi resmiyete dökmek içinde aynı dilekçeyi birde iade taahhütlü posta ile servise bildirdim. Servisse 13 gün sonra benim talebimi hiç dinlemeden “anakart takılacak” deyip onarım yapacağını belirtmiş. Yarın satıcı firma olan hepsiburada.com için thhye başvuru yapıcam.

Aşağıdaki belgeler yeterlimidir? (3er adet fotokopi şeklinde)
    -- Thh başvuru formu
    -- Ptt ile gönderdiğim iadeli taahhlütlü belgenin kopyası ve teslim aldıklarına dair takip fişi
    -- Fatura
    -- Servis kayıt formu (servise 1. gittiğinin formuna ihtiyaç varmı yoksa en son gittiği form yeterli olurmu?)
    -- Servis sayfasının çıktısı
    -- 3 kimlik

• Edevletten thh başvurusu yaparken 2 sorun var.

- "Tüketici işleminin yapıldığı yer" bölümüne firmanın faturayı gönderdiği adresimi yazılmalı yoksa kendi adresimimi yazmalıyım?
    - Fatura tarihi istenen bölümde hangi tarihi yazmalıyım? Faturanın üzerinde sipariş tarihi ve düzenlenme ile gönderim tarihi şeklinde 3 ayrı tarih var. Sipariş farklı düzenlenmeyle gönderim aynı tarih.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.