Şimdi Ara

theraflu öksürüğe iyi gelir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yapay Zekanın Yanıtı

Theraplu Öksürüğe İyi Gelir mi?

Theraplu, öksürüğü gidermeye yardımcı olabilecek çeşitli semptom giderici içeren bir ilaçtır. Ancak Theroflu'nun öksürüğe iyi gelip gelmediği, öksürüğün türüne ve altta yatan nedene bağlı olarak değişebilir.

• Kuru Öksürük: Theroflu, kuru öksürüğü gidermeye yardımcı olmaz. Kuru öksürük genellikle boğaz tahrişi veya alerjilerden kaynaklanır ve öksürük kesicilerle tedavi edilmez.
    • Balgamlı Öksürük: Theroflu, balgamlı öksürüğü gidermeye yardımcı olabilir. Balgamlı öksürük, göğüste biriken mukusun neden olduğu öksürüktür. Theroflu'daki guaifenesin maddesi, mukusu inceltir ve öksürmeyi kolaylaştırır.
    • Alerjik Öksürük: Theroflu, alerjik öksürüğü gidermeye yardımcı olmaz. Alerjik öksürük, alerjenlere tepki olarak ortaya çıkar ve antihistaminiklerle tedavi edilmesi gerekir.

Theraplu Forte Öksürüğe İyi Gelir mi?

Theraplu Forte, Theroflu'ya benzer bileşenler içeren ancak daha yüksek konsantrasyonlarda olan bir ilaçtır. Bu nedenle, Theroflu Forte, balgamlı öksürüğü gidermede Theroflu'dan daha etkili olabilir.

Theraplu Forte Yorumları

Theraplu Forte kullanan kişilerin yorumları genellikle olumludur. Birçok kişi, balgamlı öksürüğü gidermede etkili bulduğunu bildirmektedir. Ancak, bazı kullanıcılar yan etkiler yaşayabilir, bu nedenle ilacı kullanmadan önce bir sağlık uzmanına danışmanız önerilir.

Sonuç

Theraplu, balgamlı öksürüğü gidermeye yardımcı olabilir, ancak kuru öksürük veya alerjik öksürük için etkili değildir. Theroflu Forte, balgamlı öksürüğü gidermede daha etkili olabilir, ancak yan etkiler yaşayabilirsiniz. Herhangi bir ilaç kullanmadan önce bir sağlık uzmanına danışmanız önerilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Gelmez ama yinede yut.
  • bir de augmentin 1000 mg hap buldum o işe yarar mı peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Energetic

bir de augmentin 1000 mg hap buldum o işe yarar mı peki

Antibiyotik o öksürükle alakası yok.

Bakkaldan tylol hot al(50 kuruş) onu sıcak suyla iç iyi gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 10 Mart 2012; 16:08:03 >
  • saolasın kardesim
  • bende cetaflu var..

boğaz şişerse -franjit olursam, grip olursam içiyorum...Çok sağlam cetaflu theraflu nun mavi renklisi bence daha sağlam

1tanede sprey var uyuşturucu dişim ağrırsa sıkıyorum acayip :P
  • Ne zaman theraflu içsem bende uyuşturucu etkisi yapıyor.Bütün kaslarım mayışıyor.Kafamı taşımak bile zor geliyor.Beni uyutmaktan başka birşeye yaramıyor o ilaç.
  • thereflu forte grip hapı diye biliyorum.
  • gribin bütün belirtilerini ortadan kaldırır o ilaç öksürük dahil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.