Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şimdi dlc lere başlıycam

elimde blood and wine war. hearts of stone u atlayıp direk blood and wine dan başlasam bi kaybım olur mu

levelim 35
  • Oyun gerçekten çok zevkli fakat yüklemeleri biraz uzun sürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Oyun gerçekten çok zevkli fakat yüklemeleri biraz uzun sürüyor.

kesinlikle.. ssd şart bu oyuna :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilkerk

arkadaşlar oyunu 120 saatte bitirdim.

şimdi dlc lere başlıycam

elimde blood and wine war. hearts of stone u atlayıp direk blood and wine dan başlasam bi kaybım olur mu

levelim 35

ilk hearts of stone'u yap. rün yazıcısından işine çok yarayacak geliştirmeler elde edeceksin. ayrıca hikaye bazında bence baw'dan çok daha iyi. baw'ın da atmosfer harika. :)

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    All yazıyor bölge kısmında, o yüzden mi gelmedi bana o zaman :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank Slade

All yazıyor bölge kısmında, o yüzden mi gelmedi bana o zaman :(

all dediği 1. bölge oluyor malesef. tr altyazı olmaz.

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Ben oyunu aldıktan 2 hafta sonra türkçe altyazı duyuruldu, keşke bekleseydim dedim. Daha sonra tüm sürümlere altyazı geldi onda da benim aldığım 1. bölge çıktı. Hayat özetim gibi olay kısmete bak
  • Ana hikayeyi 95 saatte bitirdim.

Ciri portalla Ak Ayaz'ı bulmaya gitti.

Alternatif sonları yazabilir mi biri merak ettim

DLC'ler neyi anlatıyor bu arada?
  • Ben bu oyunu oynamadım bu zamana kadar. Herkes çok övüyor ve de aldığı ödüller iyi olduğunu gösteriyor onun için game of the year edition almak şart oldu:) Anladığım kadarıyla 3 oyun bundle şeklinde değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spader S kullanıcısına yanıt
    X1 ve ps4 için eski oyunlar şuan remastered edilmedi GOTY 3. Oyun ve bütün dlcleri içeriyo sadece

• @melkor23 hakkın ödenmez hangi efsane oyunun rehberine baksam bir şeyler öğrenmeye kalksam karşımda senin rehberini görüyorum.

Teşekkürler.
  • kagan17 K kullanıcısına yanıt
    Biliyorum, 3. oyun için demeyi unutmuşum hocam.
  • Goty versiyonu 1 ay oldu oynuyorum daha ek paketlere geçmedim. Adamlar bitmeyen oyun yapmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Ana hikayeyi 95 saatte bitirdim.

Ciri portalla Ak Ayaz'ı bulmaya gitti.

Alternatif sonları yazabilir mi biri merak ettim

DLC'ler neyi anlatıyor bu arada?

hocam orda bitmiyoki

bi devam et az bişey

• Şu saçmalık sadece novigrad meydanına gelince oluyor sizde de oluyor mu ?

http://i.hizliresim.com/r6gb4V.png
  • http://witcher3map.com/s/#6/28.227/-98.580

Büyük yarar sağlayacağına eminim.
  • Ayakta alkışlıyorum abi. Süper bir rehber olmuş be. Oyunu daha oynamadım. Yakın zamanda alıp oynayacağım ama. Ben rpg severim ancak türün ustası değilim bu nedenle ikinci oyunda görevleri yaşamamıştım. Bu da. Böyle mi acaba?? Takılmadan gidebilir miyiz oyunda

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Ayakta alkışlıyorum abi. Süper bir rehber olmuş be. Oyunu daha oynamadım. Yakın zamanda alıp oynayacağım ama. Ben rpg severim ancak türün ustası değilim bu nedenle ikinci oyunda görevleri yaşamamıştım. Bu da. Böyle mi acaba?? Takılmadan gidebilir miyiz oyunda

Ben hayatimda ilk defa oynadım bu türü ama çabuk aliştım hiç bir zorlanma yasamadim hayatımda oynadigim en güzel oyunların ilk sırasında yer alır hiç düşünme al oyna

• Arkadaşlar setlerle ilgili sorunlarım var, tüm hazine görevlerini tamamladım fakat bazı diyagramları çıkmıyor

-Ayı setinde çelik kılıç yükseltme diagramı yok.artı hiçbir yükseltmesi de gözükmüyor. hattori ustadan bakıyorum. tamamlanmış görevlere baktığımda ayı setinde gümüş kılıç iki kere işaretlenmiş ama çelik kılıcı bul diye bi görev hiç olmamış. screenshot alcaktım unuttum bi bug a falan mı denk geldim ya da cevirideki bi hata mı buna sebep oldu.

-Kurt seti yükseltmeleri Part 1-2-4-5 diye gelmiş .Part 3 diye bi görev yok, dahası hiç bi setin 5. seviyesi yok zaten oyunda(eklentilere başlamadım)

-Kedi ve griffin setlerini son seviyeye çıkardım onlarda bi sıkıntı yok ama u dimerityum plakası ocağıma incir ağacı dikti. yok göktaşı külçesi yok kara elmas külçesi derken meteliğe ok atar hale geldim. söksen ayrı dert craftlasan ayrı dert satın alsan ayrı dert.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilkerk

Arkadaşlar setlerle ilgili sorunlarım var, tüm hazine görevlerini tamamladım fakat bazı diyagramları çıkmıyor

-Ayı setinde çelik kılıç yükseltme diagramı yok.artı hiçbir yükseltmesi de gözükmüyor. hattori ustadan bakıyorum. tamamlanmış görevlere baktığımda ayı setinde gümüş kılıç iki kere işaretlenmiş ama çelik kılıcı bul diye bi görev hiç olmamış. screenshot alcaktım unuttum bi bug a falan mı denk geldim ya da cevirideki bi hata mı buna sebep oldu.

-Kurt seti yükseltmeleri Part 1-2-4-5 diye gelmiş .Part 3 diye bi görev yok, dahası hiç bi setin 5. seviyesi yok zaten oyunda(eklentilere başlamadım)

-Kedi ve griffin setlerini son seviyeye çıkardım onlarda bi sıkıntı yok ama u dimerityum plakası ocağıma incir ağacı dikti. yok göktaşı külçesi yok kara elmas külçesi derken meteliğe ok atar hale geldim. söksen ayrı dert craftlasan ayrı dert satın alsan ayrı dert.

youtube'dan nerden alındıklarına bakıcaksın, başka çaren kalmamış. bug olmamıştır çok büyük ihtimal. spoiler yemezsin videolarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 30 Kasım 2016; 9:30:44 >

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.