Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aynı sorun bende de olmuştu ps4 de dual shock L2 tuşu olmuyordu bozulmuş meğersem tamir ettirmiştim olmuştu başka oyunlar da sorun olmuyordu evet tetik tuşların da sorun var gevşiyorlar tamire ettirmen lazım bu şekil de çözmüştüm adam game pad aldı eline tuşlar ölmüş dedi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Deswaaa kullanıcısına yanıt

Sagolun Hocam. Dun arkadastan kol odunc aldim denemek icin calisti valla. Dediginiz gibi sorun benim controllerda imisThe Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada Yillar once bozulan dual shocku tamir ettirmistim ama tam randiman alamamistim. Bakalim yenisini alirim belki.

• Witcher 3 türkçe mi?

• Lies of p’yi beklerken ne oynayabilirim diye kütüphanede gezineyim dedim sonra dragon age inquisition’ı gördüm. Bunu aldım da niye oynamadım ben deyip oynamaya başladım sonra oynadıkça aslında oynadığımı hatırladım fakat bu oyun aklımda witcher 3 olarak kalmış. Sonra eğer bu oyun dragon age ise witcher nasıldı deyip indirimde olduğunu görünce witcherı satın alıp oynamaya başladım ve tek bir saniye bile oynamadığımı büyük bir dumura uğrayarak fark ettim. Aylardır oynayacak oyun arıyorum hogwarts legacy’den valhalla’ya gow 3’ten horizon 2’ye tlou’dan dying light 2’ye bir sürü oyunu yarıda bıraktım ve tam lies of p’nin indirmeye açıldığı gün ayıla bayıla witcher 3’e başlamış oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar diyaloglarda isim gözükmesi bide büyüleri sürekli l1 basmadan pratik ekranda ayarlamayı nasıl yapacağız bulamadım ayarlada? Ps5 sürümü bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher_1907 -- 28 Aralık 2023; 1:43:36 >
  • Selamlar, ps store’da witcher3 genişletme paketinde 2 dlc yer alıyor sanırım. Ancak bu 2 dlc’yi ayrı ayrı alırsak daha ucuza geliyor. Genişletme paketinin farklı bir işlevi var mı acaba ? Yoksa neden daha pahalı?

• 
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.