Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (1273. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.573
Cevap
197
Favori
925.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12711272127312741275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son günlerde donma sorunu yaşayan var mi? 7800x3d islemciye gecis yaptim şuan oyunu ilk açtığımda ve menüye envantere karaktere haritaya girip çıktığımda oyun çok donuyor 20-25 saniye kadar sonra düzeliyor. Bazen ara sahneden sonrada oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 5 Mayıs 2023; 1:59:35 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cemo94 kullanıcısına yanıt
    Güzel olmuş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yaratıc1KLAVYE kullanıcısına yanıt
    Aynısını Skyrim’in kütük animasyonları için yapsalar acaba ne çıkar

• 2 GB update geldi. En zorda bir daha başladım oyuna gerçekten üzerinden 8 sene geçti bu oyun gibisi gelmedi. Sadece keşke combat biraz daha çeşitli olsaydı diye düşünmeden edemiyorum.

• Halen performans sorunları düzelmemiş ayrıca bazı NPC'lerde olan 'kellik' sorunu da düzeltilmemiş HW ile gelen :)

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
  • Ps5’de tekrar başladım bug olarak pek bir düzelme yok. Horizon fw’den sonra oynadım vuruş hissi ve combat sıfır geldi ama onun dışında her konuda hala daha iyi.

• The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]  Ahahaa güzeldi bu

Gerçek mi bu?

• yaratıc1KLAVYE kullanıcısına yanıt
    Gerçek

https://twitter.com/ataritacom/status/1656919355223953408?s=46&t=23r3CTsk69sflPAOzp64JQ

• Dominance of young white males'in sonucudur bu oyunun bu mertebeye çıkartılması. Bildiğin 14 yaş boyluğun tüm fantezilerinin vücud bulmuş hali.

Tlou Part İİ gibi mutteşem oyunlar dururken hikayeli oyun diye başımıza böyle beyaz adam memleketlerinde geçen(oyunda nigga yoktu lan galiba) herkesle seviştiğin hep aynı şeyleri yaptığın(wiçır sense aç, iz takip et, canavar kes veya kesme) bir bildiğin marioculuk oyununu sarmaları it's just crazy.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yallah Ekşi'ye.

• The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]turtayoutube
    Akbostandaki Profesörün Sonu - Witcher 3 Next Gen
    https://www.youtube.com/shorts/qeTemnGReHQ?feature=share

• Ekşi sarmıyor artık. Beni yazarların 1836172 tanesi engellemiş, bazı başlıklara tıklayınca entry göremiyorum, sanki orada sadece ben varım gibi oluyor oyun konusunda. Ve kendi kendime konuşuyor muşum gibi geliyor bir noktadan sonra.

• Çok zorladın o yüzden. Tanıdı artık herkes seni. Arada güzel, mantıklı şeyler de yazsaydın engellenmezdin. Ben seni asla engellemedim bu arada. Güzel bir renksin sen hocam. :) Xbox vs PS konusunda senin gibi kaliteli neferlere ihtiyacımız var bu arada. Gel katıl bize. Biraz incele konuyu. Anlayacaksın. The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-386561231 -- 28 Mayıs 2023; 15:16:6 >
  • Ps4 te yanlışıkla kayıt dosyasını oyun içinden sildim bunu kurtarmanın bir yolu var mı?

• steamde 2 gb güncellemeyi yapıyor sonra oyunu en baştan yüklüyor sonra bi daha baştan yüklüyor çıldırıcam artık, bi önceki güncellemede de aynısını yaptı oyunu oynayamıyorum The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] 

• Bu guest'ler kim la? Son yazışmalar hep guest yazıyor.

• 
Sayfa: önceki 12711272127312741275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.