Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

The Witcher 3'ün En Korkunç ve Zorlu Canavarları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: elrichohenheim Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 iOS )
47
Cevap
0
Favori
1.781
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> The Witcher 3'ün En Korkunç ve Zorlu Canavarları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    345 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Scorpius04

The Witcher 3 çıkalı 4 yılı geçiyor ama insan gerçekten oynamaya doyamıyor. Mükemmel açık dünyası, hikayesi ve en az ana oyun kadar kaliteli ek paketleriyle birlikte gerçekten muazzam bir oyun. Bizde sizler için oyundaki canavarlardan en korkunç ve en zorlu 5 canavarı listelemek istedik. 

Endrega Warrior

Her ne kadar örümcek olmasalar da örümcek fobisi olanlar için zorluk çıkaran bu yaratıklar, her zaman sürü halinde geziyorlar. Loot olarak çok fazla bir şey vaat etmeyen bu yaratıklar tek olduklarında öldürmesi görece kolay olsa da sürüye yakalandığınız zaman işiniz gerçekten zor.

Chort

Soyu tükenmekte olan bu canlılar fiend’lerin küçükleri olarak geçiyor. Çok fazla karşınıza çıkmasa da çıktığında dikkat etmenizi öneririz. İlk hasarı verdiğinizde öldürmesi koay gibi dursa da ufak da olsa hasar almamaya çalışın. İlk hasarı alırsanız gerisini acımadan fazlasıyla veriyor çünkü.

The Crones

The Crones veya Lady of The Wood. Velen de yaşayan 3 cadı aslında. Çok garip bir akrabalık ilişkileri olan bu cadıların isimleri ise: Brewess, Weavess, Whispess. Çok çirkin suratları ve hikaye gereği rolleri yüzünden nefret edilesi yaratıklarla savaşmanız gerekirse çok dikkatli olun.

Leshen

Antik yaratıklar olan Leshenler bir anda ortaya çıkma ve aniden kaybolma gibi özellikleri yüzünden çok dikkatli olmanız gereken yaratıklar. Geyik kafatasından kafalarıyla, sizlere Yellow King’i anımsatabilir. Ormanın ruhu olarak geçen leshenler, size saldırmak için kargaları veya kurtları çağırabilirler. Tekrar hatırlatalım; eğer bir kontrat aldıysanız ve ormanın içinde arıyorsanız, bir süre içerisinde onu bulamazsanız o sizi bulur ve işler gerçekten çok kötüye gider.

Dettlaf van der Eretein

Ana oyunun kendisinde olmayan sadece Blood and Wine ek paketinin ana düşmanı olarak geçen bu vampirle, isteseniz de istemesiniz de savaşacaksınız. Bu konu hakkında size bir tavsiyemiz maalesef yok. Ama vakit geldiğinde işlerin sizin çok zor olacağını söyleyelim. Üstelik bir kez de değil; üç aşamalı şekilde, giderek korkunçlaşmaya ve çirkinleşmeye başlayan haliyle savaşmaya hazır olun.

|
    |

• Yarbay
    5559 Mesaj
    Caretaker nerede?
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    MSI B450 gaming plus - AMD Ryzen 5 2600 stock - Sapphire Pulse RX570 4GB ITX - 8GB 2133 mhz DDR4 Kingston HyperX - 8GB 2400 mhz DDR4 kingston Hyperx - WD Blue 1TB 64MB 7200 rpm HDD - Xilence XP550W PSU- Dark Blade 2 mavi led fanlı 2xUSB 3.0 Kasa----Apple İphone SE 16GB Space Gray
  • Yarbay
    3356 Mesaj
    Unseen Elder
    |
    |

Ayrıca CDPR'ye de tebrikler. Belki de en iyi şeytan tiplemelerinden biri bence RPG'ler arasında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Buna tamamen katılıyorum beni çok etkilemişti.

Geçmekte zorlandığımsa şuan adını hatırlayamadığım kendinden bir sürü kopyası olan adamdı. Sanırım bi rüya alemindeydi.

|
    |
    ***Leopard*** kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O Olgierd. Gaunter O Dimm ile anlaşma yapan kişi.

Benim dediğim ise Gaunter o Dimm , ona ölümsüzlük veren ama karşılığında ruhunu isteyen , handa zamanı durdurup kendilerini rahatsız eden adamın gözüne kaşık saplayan varlık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Lord Melkor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    468 Mesaj
    Süper kötü olarak değil fakat alt etme konusunda en zorlandığım karakter Olgierd Von Everec'di, hamlelerini "counter-attack"layamıyordum ve tek atıyordu lavuk :D
    |
    |
    Leshen: "...eğer bir kontrat aldıysanız ve ormanın içinde arıyorsanız, bir süre içerisinde onu bulamazsanız o sizi bulur ve işler gerçekten çok kötüye gider." O kadar bitirdim oyunu, hic denk gelmedim. Yaşayan oldu mu merak ettim
    |
    |
    153221 Mesaj
    Leshen e ölen de ne bileyim. Igni bas bekle vur bunu tekrarla. Olgierd von Everec(hem normal hem de rüya sekansı), Caretaker ve -her ne kadar zor olmasa da- Skelligenin dogusunda bi ada var, orda levelinizin çok üstü bir Griffin var onda zorlanmistim.
    153221 Mesaj
    Dettlaf fenaydı ya, sağlam zorlamıştı o kadar level kastığım halde..
    |
    |
    153221 Mesaj
    zorlu mu :D
    |
    |
    153221 Mesaj
    Dettlaf van der Eretein ile savaşırken çok zorlandım Wild Hunt bu kadar beni zorlamamıştı
    |
    |
    648 Mesaj
    Gaunter o dimm

Blood and wine yi bitirmedim

|
    |

|
    |

Mesajımı yanlış anladınız sanırım. Ben de zaten 2 ayrı villiandan bahsettim. Hatta araya paragraf bile koydum. Gaunter o dimm beni gerdi etkiledi diğeriyse sadece combatta zorladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ***Leopard*** kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamamdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Lord Melkor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
üniversite
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.