Şimdi Ara

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com] (557. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.145
Cevap
255
Favori
795.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
464 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resmi çeviride iş görür ama bu ekibin çevirisi muazzam kalitede cdpr'in resmi olarak oyuna entegre etmemesi çok tepki çekmişti elinize sağlık yamayı yeni versiyona entegre etmek herkesi mutlu etmiştir.

• Bizleri Efsüngerbob çeviriden kurtardığınız için birkez daha teşekkürler :)

• cansınız valla

• Teşekkürler.

• Tebrikler bu zamanda bile destek vermek çok onurlu bir hareket.

• Next Gen için hazır mı?

• Srcaglar kullanıcısına yanıt

Evet hazır. İlk mesajdaki v5 olan dropbox linkinden indirip kurabilirsiniz.

• Arkadaşlar şuan oyun son güncelleme ile ne derece düzeldi acaba bilgisayarımda sorun olduğu için uzun zamandır açamıyorum oyunu, rt de fps düşüklüğü devam ediyor mu acaba ?
  • Elinize emeğinize sağlık :P umarım bu sefer oyunu üst seviye kılıç, iksir vs modu kullanmadan bitirebilirim :)

• yama için teşekkürler.

epic sürümde cmd ekranı gelmedi bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-30A640B69 -- 25 Şubat 2023; 23:19:3 >
  • evet, v5 sürümünde çeviriyi cmd ekranına gerek kalmayacak şekilde doğrudan mod olarak oyuna aktarmayı başardık, geri bildiriminiz için çok teşekkürler, keyifli oyunlar dileriz  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 26 Şubat 2023; 0:1:1 >
  • Gönüllü yamayı oyunun bir kaç gün önce gelen güncellemesi sonrasında bugün eklemeye çalıştım ama oyun Türkçe olmadı.

İnen exe dosyasını çalıştırdığımda oyunun olduğu klasörü gösterip devam ediyor ve kurulum tamamlandı diyor. Mods klasörü içinde de gönüllü alt klasörü ve diğer alt dosyalar oluşuyor

Acaba bu şekilde sorun yaşayan oldu mu?
  • turuncu55 kullanıcısına yanıt

merhaba, en son sürümde artık İngilizce değil Türkçe yerine geçiyor yama. yani oyun dil ayarlarından Türkçe'yi seçerek gönüllü çeviriye ulaşabilirsiniz (diye umuyorum). gönüllü çeviri doğru kurulduysa İngilizce oyunda Turkish'i seçtiğinizde Türkçe (Gönüllü Çeviri) ibaresine dönecektir

• PC’yi tekrar başlattım.
    Sonrasında dil ayarına girdiğimde dil seçeneği çıkmıyor :)) sadece altyazı aç kapa seçeneği var.

Ama gwent’te piyade bahtı si… piyade olarak geçiyor.
    Sanki sizin çeviride bu şekildeydi diye hatırlıyorum

Açıkçası kafam karıştı :))

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com]

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com]

• turuncu55 kullanıcısına yanıt

Hocam oyun Türkçe olmuş zaten, siz Türkçe olmadı demiştiniz. Attığınız görsel bizim çeviriye ait.

Ana menüden deneyin isterseniz dil ayarlarına ulaşmayı.

• tzakhi T kullanıcısına yanıt
    İlk başta olmamıştı. Sanırım PC’yi tekrar başlatınca düzelmiş. Yukarıdaki resimleri tekrar başlatınca çekmiştim.

Dediğiniz gibi ana menüde altyazı kısmında gönüllü diye çıkıyor şimdi :))

• sa arkadaşlar bende dün türkçe dil paketi yükleyip tekrar oynayım dedim ama şöyle bir sıkıntı var konuşmalarda alt yazı türkçe fakat konuşma sesleri gitti ses gelmiyor varmı bunun bir çözümü

• KORKMAZ60 kullanıcısına yanıt
    Oyunun sürüm numarası ne? Oyunun ana menüsünde yazar. Bir de yüklediğiniz yamanın sürüm numarası? v4-5 vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 9 Mayıs 2023; 1:42:58 >
  • busterr kullanıcısına yanıt

V5 İ yükledim sürüm numarasına nerden bakılıyor steam://rungameid/292030 bumu acaba daha yeni steamden yükledim

• KORKMAZ60 kullanıcısına yanıt

Hocam steamden oyun dosyalarını doğrulayıp modu tekrar kurmayı denediniz mi?

Yeni yüklediyseniz muhtemelen nextgen sürümdür yani 4.02.

yamanın doğru yüklenip yüklenmediğini kontrol etmek için şu klasöre bakar mısınız:

steam in kurulu olduğu yerde ..\The Witcher 3 Wild Hunt GOTY\ ana dizininde bir mods, onun da içinde "modGonulluCeviriV5" klasörü olması gerekiyor.

yani şöyle gözükecek yol

\The Witcher 3 Wild Hunt GOTY\mods\modGonulluCeviriV5

Bende hem eski witcher 3 hem de nextgen yani yeni nesil olanı yüklü durumda. Kontrol ettim, ikisinde de TR yama düzgün çalışıyor.

• 
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.