Şimdi Ara

The Witcher 3 %100 Türkçe Dil Paketi v4.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.015
Cevap
276
Favori
700.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 1802
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 206
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 182
  • Favoriye Eklediklerim 287
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yamaci1771 (748 mesaj) tzakhi (603 mesaj) busterr (243 mesaj) TxsMelih (206 mesaj) Gwynbleidd. (195 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2560 mesaj) Mobil (2259 mesaj) Tablet (158 mesaj) Mini (303 mesaj) Uygulama (56 mesaj)
  • @
450 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Ücretsiz Yamalar >> The Witcher 3 %100 Türkçe Dil Paketi v4.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com]
Giriş
    18 Mesaj

Witcher'ı dizi formatına dönüştürme projem var hearts of stone kısa ve ana hikayeyle alakasız diye ilk onu yaptım. 3 bölüm kaldı, kayıt aldım renderlayıp yüklüyorum şu an. Hem deneyim oldu benim için, bir nevi çıraklık eserim oldu. Bilin bakalım hangi çeviriyi kullanıyorum :)

https://www.youtube.com/channel/UC93qrw33lyhrtIeSHJMPwig

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yamaci1771 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6414 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: cucker

@yamaci1771 hocam oyunun tamamını Türkçe yapmak yerine sadece konuşmalardaki altyazılarını Türkçe'ye dönüştürmek istiyorum. Bunun için bir çözüm yolu olsa gerek. Yönlendirirseniz çok sevinirim.
    maalesef mümkün değil hocam. bu tür bir şey yapmadık, oyun dosyaları da cok karişik oldugundan çok büyük sıkıntı. size bir şey diyebilirim, oyun dosyalarına girin, \The Witcher 3 - Wild Hunt\content\content0 klasöründeki en.w3string dosyasını silin ve orijinalini bulun (oyunu tamir edin ya da yamayı kurmadıysanız yedeğini alın ve yamayı kurduktan sonra orijinal ingilizce stringleri atın)

eğer temin edemiyorsanız, ingilzice content0 en.w3strings dosyası,
    https://www85.zippyshare.com/v/mmMR3HET/file.html

content0 klasöründeki stringlerin çoğu arayüze ait. arayüzdeki metinlerin ve kitapların cogu da c0'da

@thloneagle

sağ olun hocam ilginiz icin bakacagız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamaci1771 -- 20 Ocak 2020; 15:49:55 >

• Onbaşı
    18 Mesaj

Ben teşekkür ederim bu muhteşem çeviriyi bize sunduğunuz için :) Bir de bir şey sorucam: TR yama ekibi malum resmi çeviri olayından sonra youtube'a eğlenceli bir hitler reaction videosu hazırlamıştı onu hiçbir yerde bulamıyorum. Hala duruyorsa nasıl bulabilirim acaba?
    |
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: thloneagle

Ben teşekkür ederim bu muhteşem çeviriyi bize sunduğunuz için :) Bir de bir şey sorucam: TR yama ekibi malum resmi çeviri olayından sonra youtube'a eğlenceli bir hitler reaction videosu hazırlamıştı onu hiçbir yerde bulamıyorum. Hala duruyorsa nasıl bulabilirim acaba?
    https://www.youtube.com/watch?v=49jC5E1YMgE&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    3 Mesaj
    yamayı resmi çeviriyi replace ederek kurma yöntemi var mı? yani mods klasörü oluşturmadan direkt resmi çeviriymiş gibi davransın ve dil seçeneklerinde sadece 1 adet türkçe seçeneği olsun istiyorum
    cdpr'ın yapmadığını belki siz yapabilirsiniz
    daha güncelleme geleceğini sanmıyorum zaten

edit: eğer zor bir şey ise parasını ödeyebilirim
    ben 10-14 yaşlarındayken orta okulda babam bana okul harçlığı verirdi 5-10 lira yemek yemem için ben bazı günler yemek yemeyip paramı biriktirirdim sevdiğim oyunu almak için
    böyle yapa yapa 200 oyunluk steam kütüphanesi dizdim yani orta halli olsam da cimri değilim hak ediyorsanız hakkınızı gücüm yettiğince vermeye çalışırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayga_venus -- 22 Ocak 2020; 9:44:13 >
    |
    |
  • Onbaşı
    18 Mesaj

Çok iyi video... teşekkürler :D
    |
    |
    Emhyr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    104 Mesaj
    Beyler oyunu ikinci kez daha detaylı olarak oynamaya başladım. Resmi yama ile nasıl bir fark var. Örnek verirmisiniz. Yada bir video linki merak ettim baya öven var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    6414 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sevenisev

Beyler oyunu ikinci kez daha detaylı olarak oynamaya başladım. Resmi yama ile nasıl bir fark var. Örnek verirmisiniz. Yada bir video linki merak ettim baya öven var.
    çok fark var

attığım saniyeden itibaren 30 saniye izleyin
    https://www.youtube.com/watch?v=UFyC4v4P8LU&feature=youtu.be&t=3140

sonra da bizimkini izleyin,

52:36'da geralt "hakkında yazılanları bir oku" diyor. halbuki "read about it" derken kendisinin okuduğundan bahsediyor. işte resmi çevirinin özeti budur...

----

"resmi" çevirinin karakter desteği de meşhurdur
    https://prnt.sc/qrvbqq (resmi)https://prnt.sc/qrvdcv (gönüllü)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamaci1771 -- 23 Ocak 2020; 19:20:22 >

• Teğmen
    104 Mesaj

Evet farklılıklar var. Bi denemek lazım. Yanıt için teşekkür ederim . Elinize sağlık ayrıca.

|
    |
  • Er
    3 Mesaj
    @bulkan abi buradaysan ilk bu yamayı mu kurmalıyım yoksa unification patch'i mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayga_venus -- 24 Ocak 2020; 2:47:0 >
  • Çavuş
    82 Mesaj
    Yama kurduğumuzda kaldığımız yerden devam ediyor mu yoksa kayıt dosyaları siliniyor mu bilginiz var mı?
  • Yarbay
    4433 Mesaj

Kaldığınız yerden devam edersiniz. Yama, save dosyalarını ellemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 24 Ocak 2020; 6:58:46 >
    |
    |
    dehşetülvahşet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1707 Mesaj

Unification patch artık kurma kardeşim eskidi o.
    Bu yamayla nexustaki diğer modların arasında hiçbir çakışma vs olmaz. Yani hangisini önce-sonra kurduğunun bir önemi yok , gönül rahatlığıyla bu yamayı kurabilirsin.

Script hatalarını giderip mod uyumluluğunu azami dereceye çıkaran, daha güncel olan community patch base i yüklemeni öneririm. Yaklaşık 1 yıldır artık script bazlı modlar, bu dosya baz alınarak yapılıyor. Geçmişteki modlarla da geriye uyumluluğu var.
    https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/3652
    |
    |
    tayga_venus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1765 Mesaj
    Konular karışmış neyse beyler bu yamayı kullanın bu yamayı. Başınızın etini yemiş gibi oldu ama bu yama çok daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 25 Ocak 2020; 11:30:35 >
    |
    |
  • Yarbay
    6479 Mesaj
    Resmî çeviri varken neden bunu yükleyelim çok mu farkı var?

• Yarbay
    6414 Mesaj

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141734524

bu sadece buz dağının görünen kısmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamaci1771 -- 25 Ocak 2020; 14:0:14 >
    |
    |
    bilgennyk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6479 Mesaj

PS4te bitirmiştim pc toplayınca 2. kez başladım, bu yamayı kuruyorum şimdi sanırım daha akıcı bir anlatım söz konusuymuş. Deneyimlerimi yazarım ama memnun kalmama şansım yok gibi.
    |
    |
  • Binbaşı
    1765 Mesaj

Hepsini geçtim sırf aynı eşyanın farklı farklı çevrilmesini görmemek için bile gönüllü kullanılır. Resmi de kullandım gönüllü de gönüllü fersah fersah daha iyi.
    |
    |
    bilgennyk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1114 Mesaj
    linkten dosyayı indirirken dosya bulunamadı diyor. indirme linkinde sorun mu var?
  • Yarbay
    6414 Mesaj
    |
    |
    player75 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.