Şimdi Ara

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com] (546. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.146
Cevap
255
Favori
795.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
464 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    üstüne direkt yükleyebilirsin bir sorun olmaz
  • Oyunu ikinci kez bu yamayla oynuyorum. Oyunun başındaki küvet sahnesinde altyazı yok. Steam güncel sürümünü, yamanın V4 sürümünü kullanıyorum ve yama kurulumda siyah ekranda bir tuşa basın diyene kadar bekledim. Küvet sahnesinden sonra ara sahnelerde bir problem yaşar mıyım? Bu arada altyazılar açık ve sonraki bir saatlik kısımda bir problem yok.
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt
    yaşamazsın merak etme nedense baz ıarkadaşlarda özellikle o sahnede bir sorun oluyor onun haricinde bi sorun yaşadıklarını duymadık
  • İlk oynadığım zaman sorun yaşadığımı ben de hatırlamıyorum. Teşekkürler bilgilendirme için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt
    Abdest yarıda kaldı herhalde.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    O kadarını tamamlayacak kadar İngilizcem var :D

• çok güzel olmus efsane bir oyun artık türkçe olarak oynanabilecek keşke türkçe seslendirme de yaygın olsa öyle bir ekip kurulsa her oyunda türkçe seslendirme olduğunu düşünemiyorum bile tadından yenmez
  • hacılar sunu dahadüzgün siteye yükleyemedinizmi
  • all06 A kullanıcısına yanıt
    aga be valla bunu bulabildik zippy'nin ezelden hatrı vardır bikaç tane çakma download tuşu koyuyolar ama ondan da benim haberim yoktu çünkü ben ublock kullanıyom (bu da reklam spotu gibi oldu). sen de ublock origins kullan hayatını yaşa
  • Bu Gün Kendi Bilgisayarımda 17 Fps Aldıgımdan Dolayı Geforce Now İle Girdim Oynıcaktım Bi Eksik Farkettim Pc Deki Türkçe Yamam Yok Bir Şekilde Geforce Now Daki Witcherada Türkçe Yama Ekliyebilir Miyiz ? Ekliyemezsek Çok Üzülecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilge Türk

Bu Gün Kendi Bilgisayarımda 17 Fps Aldıgımdan Dolayı Geforce Now İle Girdim Oynıcaktım Bi Eksik Farkettim Pc Deki Türkçe Yamam Yok Bir Şekilde Geforce Now Daki Witcherada Türkçe Yama Ekliyebilir Miyiz ? Ekliyemezsek Çok Üzülecem
    merhaba
    bilgisyarında Türkçe yama olması bir şey ifade etmez
    zaten kendi pc nde değil uzak bilgisayarda oynuyorsun
    ama oyunun içinde zaten Türkçe dil var ayarlarda görebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerel oyun kulübü

merhaba
    bilgisyarında Türkçe yama olması bir şey ifade etmez
    zaten kendi pc nde değil uzak bilgisayarda oynuyorsun
    ama oyunun içinde zaten Türkçe dil var ayarlarda görebilirsin

Alıntıları Göster
    Ve TR yaam ekleymezsin
    uzak pc yi sadece steam üzerinden kullanıyorsun dosyalara erişimin yok steam atölyede olsa belki ondan da emin değilim
  • Merhabalar öncelikle emeklerinize sağlık.Ben de Power & Revolution isimli oyunun Türkçe olması için uğraşıyorum fakat dosyaları açtığım zaman aşağıdaki gibi görünüyorlar.
    Notepad++ ve Hex Editor'leri denedim fakat bir netice alamadım.Bu dosyaları okunabilir hale getirebilirsem yama yaptıktan sonra daha çok insanın anlayıp oynayabilmesi için paylaşmak istiyorum.Hangi programı kullanmam gerektiği konusunda bana yardımcı olabilir misiniz ?

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com]

• quote:

Orijinalden alıntı: 1984Zeus

Merhabalar öncelikle emeklerinize sağlık.Ben de Power & Revolution isimli oyunun Türkçe olması için uğraşıyorum fakat dosyaları açtığım zaman aşağıdaki gibi görünüyorlar.
    Notepad++ ve Hex Editor'leri denedim fakat bir netice alamadım.Bu dosyaları okunabilir hale getirebilirsem yama yaptıktan sonra daha çok insanın anlayıp oynayabilmesi için paylaşmak istiyorum.Hangi programı kullanmam gerektiği konusunda bana yardımcı olabilir misiniz ?

merhaba dostum ne yazık ki aramızda bu konuda yetkin olan kimse yok. burak sey ve karapathian bilgilidir ama onlar da inzivaya çekildiler diyebiliriz. kısacası yardımcı olamadıgımız için üzgünüm

• Cevap verdiğin için teşekkür ederim.Bu işi gönüllü olarak yapmak istiyorum çünkü oyunun strateji sevenlere hitap ettiğini fakat biraz ileri düzey bir İngilizce istediğinden dolayı çoğu kişinin oynamadığını düşünüyorum.Umarım bulur ve sizlerle paylaşabilirim.
  • yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    Eyw Cevap Için

• Beyler merhaba,
    14 gün iznim var ve Witcher wild hunt GOTY i bugün 22 liraya satın aldım steam den.Oyun hakkında hiç bi bilgim yok? Oyunun hikayesini bitirdikten sonramı DLC leri oynuyayım yoksa oyunun ortalarında Dlc oynamak gerekir mi? Bu oyunun konusu nedir fazla spoiler vermeden :D Steamden kurarken Türkçe yi göremeden ingilizce kurdum oyun içinde türkçe mevcut mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus3441 -- 24 Mart 2020; 15:52:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilge Türk

Bu Gün Kendi Bilgisayarımda 17 Fps Aldıgımdan Dolayı Geforce Now İle Girdim Oynıcaktım Bi Eksik Farkettim Pc Deki Türkçe Yamam Yok Bir Şekilde Geforce Now Daki Witcherada Türkçe Yama Ekliyebilir Miyiz ? Ekliyemezsek Çok Üzülecem
    Geforce now ile oyun oynuyorsan yama ekleyemezsin anca oyunun içinde dilimiz olursa şansın o kadar
  • Dostum bunu direk steam deki en güncel versiyonun üzerine kursak bir problem yaşar mıyız?
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    hiçbir sorun yaşamazsın ki üstüne kurulmuyor ayrı kuruluyor ayarlardan türkçe yama gönüllü olanını seçmeniz gerek
  • 
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.