Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] (260. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.275
Cevap
21
Favori
340.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayaletler yalan söylüyor. marwick eğer ölmeden hayaletleri öldürürseniz iblis çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FantomİçinF

Arkadaşlar ubersampling denilen bir nane var, bunu açmazsak oyun animeye dönüyor açarsak fps 2-3 kat düşüyor, bunu çözmek için basit bir sweetfx grafik modu indirip ubersampling grafiği elde edip fpste kayıp vermiyoruz, eğer bilmeyen varsa linkini atabilirim bu gerçekten harika bir şey

burada paylaşırsanız herkes yararlanır hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

quote:

Orijinalden alıntı: FantomİçinF

Arkadaşlar ubersampling denilen bir nane var, bunu açmazsak oyun animeye dönüyor açarsak fps 2-3 kat düşüyor, bunu çözmek için basit bir sweetfx grafik modu indirip ubersampling grafiği elde edip fpste kayıp vermiyoruz, eğer bilmeyen varsa linkini atabilirim bu gerçekten harika bir şey

burada paylaşırsanız herkes yararlanır hocam.

http://www.nexusmods.com/witcher2/mods/630/?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgisayara format atınca benim dosyalar silinmiş
    acaba koyu zorlukta ebedi savaş görevi civarlarında save dosyası olan bana saveyi link atabilir mi? o kadar siteye baktım ama bulamadım. 30 saat oynadım oyunun saveler gitti. anlamıyorum steam cloudda var niye kaydetmemiş bu oyunu

kılıçı iorwethe vermiştim. loredoyu öldürdüm. ona göre bir save verirseniz çok sevinirim
  • İşlemcim İntel core i5 m430 2,25 ghz
    4 gb ram
    AMD Mobility Radeon HD 5000 Series diyor Control Center ama 5650 olması lazım laptop'un modelinden bulmuştum. Her türlü ayarı kapatıyorum ama yinede 10-15 fps arası geliyor artık eziyet olmaya başladı, chapter 3'te bıraktım oyunu.
  • Arkadaşlar merhaba oyunu çözmeye çalışıyorum zevkli oyun ama akşamdan kalma diye bir görevden sonra çıplak bir şekilde uyandım sonra görevi tamamladım ama göreve başlarken üzerimde olan eşyaları bulamıyorum bunlar nereye gitti
  • Mojotr kullanıcısına yanıt
    Görevi tamamladığın evde koyu kırmızı bi sandık var orada eşyaların.
    Çoook uzun zaman oldu oynayanı ama benim de feci şekilde bi yerlerim tutuşmuştu bulamayınca
    Koyu kırmızı bir sandık var onda her şey. Garanti
  • Ustanak U kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam buldum peki bu zar poker nasıl oynanıyor ya çözemedim gitti :D
  • Mojotr kullanıcısına yanıt
    Onu bana hiç sorma ne paralar döktüm 100 müsabakanın anca 13-14 ünü kazandım
    Zar ata ata gına geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zemox

quote:

Orijinalden alıntı: JCB

Skyrim de fasa fiso ha.

@Zemox, "C:\blabla\Gibbed.RED.Strings.exe -d C:\blabla\en0.w2strings" şeklinde yazarsan bir sorunun kalmaz.

teşekkürler fakat bu serfer oluyor gibi oldu ama sonunda çalışmayı durdurdu hatası verdi. aynen şunları yazdım -d den sonra + koyuyorum yine olmuyor. output u c:\ diye gösterdim yine olmadı. outputu [] parantez içine aldım yine olmadı. hata aşağıda

Bu oyunu xbox 360 da oynucam İngilizce biliyorum fakat oyun içindeki diyaloglara yetişecek kadar değil. Bu oyunun İngilizce ya da Türkçe konuşmalarının olduğu herhangi bi dökümana nasıl ulaşabilirim? Okuyup çevirerek ilerliycem! Bahsettiğiniz yöntemi çok uğraştım denemedim ama olmadı. Bilgisayarda Türkçe yama ile oynamak varken diyceksiniz belki ama malesef cihaz kaldırmadı =/
  • Oyunu bugün bitirdim de aklımda bir kaç soru var.

3. bölüm çok çabuk bitti ben oyunda hiçbiryan görevi atlamam ilk oyunu 70 küsür saatte bitirirken bu oyunu 50 saatte bitirdim.

Soracaklarım spoilere gireceğinden butona alayım.

Roche'nin tarafından gittim. İlk oyunda kankim Thaller bana ajanla mektup yollamış roche delikanlıdır ona güven diye bendeondan gittim :D

Şimdi ikinci bölümde en güçlü rüya diye bir görev varmış ben onu yapamadım hiç görmedim. Bu görev social tarafında mı oluyor.

Bir de ikinci olarak 3. bölümde resimdeki kutuyu ne yaptımsa açamadım oyun bu kutuyu açmadan bitti.
    Bu kutu bence mutlaka açılmalı yoksa koymaları çok saçma olur. Bu kutuyu nasıl açabiliriz? Meydandaki binanın hemen üst katında.

• quote:

Orijinalden alıntı: swerty111

Oyunu bugün bitirdim de aklımda bir kaç soru var.

3. bölüm çok çabuk bitti ben oyunda hiçbiryan görevi atlamam ilk oyunu 70 küsür saatte bitirirken bu oyunu 50 saatte bitirdim.

Soracaklarım spoilere gireceğinden butona alayım.

Roche'nin tarafından gittim. İlk oyunda kankim Thaller bana ajanla mektup yollamış roche delikanlıdır ona güven diye bendeondan gittim :D

Şimdi ikinci bölümde en güçlü rüya diye bir görev varmış ben onu yapamadım hiç görmedim. Bu görev social tarafında mı oluyor.

Bir de ikinci olarak 3. bölümde resimdeki kutuyu ne yaptımsa açamadım oyun bu kutuyu açmadan bitti.
    Bu kutu bence mutlaka açılmalı yoksa koymaları çok saçma olur. Bu kutuyu nasıl açabiliriz? Meydandaki binanın hemen üst katında.

Resimde ki sandık ve rüyalı göreve Iorveth'i seçersen erişebiliyosun. Bence flotsamdan ayrılcağın zaman ki save den başlayıp Iorveth'i seç. Ekstradan 20 30 saat falan daha oynanışı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu yeni oynuyorum. Daha çok atmosferi ve hikayesiyle ön plana çıkan bir oyun anladığım kadarıyla. Çünkü oynanışı çok kötü. Karakterimiz zıplama yeteneğinden yoksun, hafif bir yükselti ile karşılaşsan bile çevresinden dolanman gerek. Bir yere tırmanmak veya merdiven çıkmak için bir tuşa basıp, animasyonu izlemeniz çok kötü. Mekanlar sınırlanmış ve özgür bir şekilde hareket edemiyorsunuz. Dövüş sistemi de sıkıcı.

Oynadıkça ısınırım belki, şimdilik pek tatmin etmedi beni bu oyun.
  • Hikayesi on numara gerisini pek takma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bölüm 2 de ölmezotu için mağaralara indik fakat bende yuvaları patlatmak için bomba yoktu arıkovanı bombası şimdi yine ineceğim galiba taş ocağı dediği yer o olsa gerek kapıyı kilitlemişler madenlerinde kapısı kitliydi işte arı kovanı bombasını nereden bulabilirim dükkana felan baktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Transskek -- 19 Şubat 2018; 20:53:29 >
  • Sonunda Witcher 2 bitti. :) Geç olsun güç olmasın :)

Oyun mükemmel olmuş. Tüm yan görevleri yaptım. Önce Roche un tarafını seçtim. Sonra Iorveth in tarafını seçtim.

Şu kadarını söyleyebilirim keşke önce Iorveth i seçseymişim. Çok daha doyurucu ve zengin olmuş. Oynamayan arkadaşlar varsa önce Iorveth ile bitirin. Ardından Roche ile bitirirsiniz. Olayları daha iyi anlarsınız.

Not: Henüz Witcher 3 ü oynamadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAX -- 22 Şubat 2018; 8:36:26 >
  • Daha önce W2'yi oynamıştım. Seriye ilk oyunda başlayıp tekrar oynadım ikinci oyunu. İlk oynadığımda karakter yoğunluğundan ve ilk oyunu oynamadığımdan çok eksik vardı aklımda. Seri halinde ilerlemek hikayeye gerçekten derinlik katıyor. Her ne kadar ufak tefek eksiklikler olsa da hikaye efsane olmuş.
    İlk oynadığımda Iorveth'i tarafını seçmiştim. Bu sefer Roche tarafını seçtim. Roche seçince Foltest'in kızını bulma görevini de yapmadım. Bundan dolayı oyun çok sade oldu. Ayrıca Henselt'e fena gıcık oldum. Bu sebeplerden dolayı Iorverth ile tekrar bitereceğim. Roche/Ioverth seçimleri W3 Wild Hunt'da çok etki ediyor mu acaba? Spoiler alabilirim.
  • withcher 3ten sonra bu oyun acayip yavaş ve banal geldi şuan baya sıkılmış durumdayım nehirdeki kayranı öldürme bölümündeyim sizce oynamaya değer mi yoksa başka bir rpgye mi geçsem sonradan açılıyor mu oyun şuan çok kötü cidden
  • Şu oyunu kasmadan oynayamadığıma üzülüyorum
  • Witcher 3 ü 2 kere yan görevler dahil bitirmiş biri olarak witcher 2 oyun başından baydı beni çok vasat geldi
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.