Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] (216. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.276
Cevap
21
Favori
340.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaç barın kaldığına göre değişiyor miktar. Yakın zamanda büyü yapmışsındır ya da parry yapmışsındır ondan azalmıştır.
    Hepsi doluyken %100 hasar verebilirsin sadece. 4-5 bar olunca azalma oranı azalır. Bu yüzden ilk ağaçta +1 vigor veren dal önemlidir.

Ek: Oyunun ilk çıktığı günden beri var bu olay bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 14 Temmuz 2012; 9:55:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumak

dostum gümüş kılıçla vurduğuna eminmisin ?
    bende letho ya insan diye çelik kılıçla vuruyodum yarım saatte neredeyse pes ettirmeye yaklaşmıştım ama bi türlü yenemedim. sonra dedim yok ya bu herif insan olamaz çektim gümüş kılıcı yandı yandı diyene kadar verdim ayarı :) sendede belki öyle bişe vardır. ben zorda oynamama rağmen hiç bir rakip şimdiye kadar çok az hasar almadı. milim milim gidiyosa canı muhtemelen yanlış kılıç kullanıyosundur
    bende ikinci oynayışıma rağmen harpy contract ı bi türlü tamamlayamadım. yok bişe değil içimde kaldı. 6 yuvayı patlatttım 7 ci olmuyo arkadaş nerede bu 7 yuva
    2 tane karaliçenin ininde patlattım bi tane ine girmeden hemen yerde yatan cesedin yanında. bi tane daha ilk gelirken yolun kenaırnda iki tanede trollerin taraftan gidince yüksekte. diğerini bulamadım nerede bu yuvalar yardımcı olabilecek varmı ?

Oyunu 2 kere bitirdim en çok zorlandığım kısım Lethoyla dövüşme kısmıydı. Hiç gümüş kılıç kullanmak aklıma gelmemişti iyiymiş.
  • The Witcher 1&2 gog.com da indirimde şu an.
    1. oyunun Enhanced editionı $4,99, 2. oyun $19.99. Süper fırsat derim.
  • http://www.gog.com/en/promo/the_witcher_series__gem__promo/

Yalnız, şöyle ilginç bir şey var.
    The Witcher, ayrı olarak 5 dolar.
    The Witcher 2, ayrı olarak 20 dolar.
    İkisi beraber alınınca ise 17 dolar.

Birisi ufak bir matematik ve pazarlama yanlışı mı yapmış, yoksa bana mı öyle geliyor?
    Her neyse. Kralsın CDP!
  • Üzümü ye, bağını da ye hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemreserpal

http://www.gog.com/en/promo/the_witcher_series__gem__promo/

Birisi ufak bir matematik ve pazarlama yanlışı mı yapmış, yoksa bana mı öyle geliyor?
    Her neyse. Kralsın CDP!

1 tane oyun alırsak %50, 2 sini birden alırsak %66 indirim yapılıyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wiedźmin

quote:

Orijinalden alıntı: cemreserpal

http://www.gog.com/en/promo/the_witcher_series__gem__promo/

Her neyse. Kralsın CDP!

1 tane oyun alırsak %50, 2 sini birden alırsak %66 indirim yapılıyormuş

Onu biliyorum da, işte. İkisinin sadece ikinci oyundan daha ucuz olması ilginç, genelde daha çok oyun olunca daha pahalı oluyor sonuçta.
  • Arkadaslar enc edıtıon oynuyorum..fakat sıkıntı var:))oynarken sureklı masaustune atıyor..oyun kapanmıyor alta ınıyor sadece..delırıcem
  • arkadaşlar bu oyun grafikler falan süper de oynanış çok zor ya.Skyrim mesela çok rahat.Oyunun içeriğiyle ilgili sorunum yok ama saldırması savunması hepsi dert
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onursry

arkadaşlar bu oyun grafikler falan süper de oynanış çok zor ya.Skyrim mesela çok rahat.Oyunun içeriğiyle ilgili sorunum yok ama saldırması savunması hepsi dert

Alışıncaya kadar oyun zor. Kendine vurdurtma yerde yuvarlan. Saldırırkende quen sign bas 1-2 kere saldır geri çekil.
  • ODRIIIIIIN WHERE ARE YOUUUU ODRIIIIIIINN!!!

Ne oyundu be.Şiir gibiydi anasını satayım
  • güzelmiş
  • imzamdaki laptopda korsan versiyonunda 1920x1200 de übersampling hariç diğer ayarlar en yüksekte çok rahat oynuyordum. oyunu beğendiğim için steam üzerinden satın alıp indirdim. yalnız bu sefer de oyun her nedense kasmaya başladı. neden böyle yaptı anlamadım.
  • Arkadaşlar; "Where is Triss" görevindeyim, cedric in kan izlerini takip ediyorum(cat potionu içtim), kasabada da gezdim, ormana da çıktım; ormanda kan izi insan cesedine götürüyor ve Gerald: "geri fönmem lazım diyor" ne yapacağız?
  • Bazı yerlerde iki farklı yola ayrılıyor kan izleri, ayrım noktasını bulup öteki yoldan gitmen lazım.
  • Beyler şu kayran görevinde ben kayranın tüm kollarını kestim fakat son olarak şu kayranın kollarından birine tutunduğumuz yerde ben hep düşüyorum acaba bende mi sorun var oyunda mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gulen_Adam

Beyler şu kayran görevinde ben kayranın tüm kollarını kestim fakat son olarak şu kayranın kollarından birine tutunduğumuz yerde ben hep düşüyorum acaba bende mi sorun var oyunda mı?

Sende sorun var. Ekranın altında basman gereken tuşlar gösteriliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pronefroz

quote:

Orijinalden alıntı: Gulen_Adam

Beyler şu kayran görevinde ben kayranın tüm kollarını kestim fakat son olarak şu kayranın kollarından birine tutunduğumuz yerde ben hep düşüyorum acaba bende mi sorun var oyunda mı?

Sende sorun var. Ekranın altında basman gereken tuşlar gösteriliyor.

Mouse'un sol tuşuna bas diyor, basıyorum kutucuğu dolduruyorum ama belli bir yere gelince yine düşüyor. Acaba başka bir şeye de mi basmak gerekiyor?
  • Düşüyor normalde. Sol tarafa gidip gebertecen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pronefroz

Düşüyor normalde. Sol tarafa gidip gebertecen.

Hayır bende öyle değil, bende köprü yıkılmıyor. Kolu falan da kopmuyor. Canavar birden eski haline dönüyor ışınlanır gibi. Sonra yine aynı hareketleri yapıyor. Ne yapacağım ben bunun bir çözümü yok mudur? Oyun çok kastığından dolayı oluyor olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gulen_Adam -- 28 Temmuz 2012; 22:55:02 >
  • 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.