Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] (215. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.275
Cevap
21
Favori
340.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemreserpal

quote:

Orijinalden alıntı: ANDREAR

arkadaşlar ben işlerimden fırsat bulupda oyuna vakit ayıramadım ama şimdi oynamaya başladım ve VERGEN diye bi şehirdeyim. stennisi kötlüler linç etti sonra geralt yerden kan aldı . saskia konsey toplantısında içki içerken zehirlendi ve saskia'ya panzehir lazım philippa diye bir büyücü kadın var onun yanına gidiyorum her seferinde saskia için panzehir bulmayı unutma diyor ama ben panzehiri bulamadım nerden bulabilirim bi yardımcı olurmusunuz veya o bölümden sonraki bölümün save dosyasını atabilirmisiniz 2 gündür uğraşıyorum ALLAH rızası için bi yardım edin :(((
    haritaya bakıyorum gidilecek yapılacak bşeyde görünmüyor panzehiri bulsam veya o bölümü geçebilsem herşey çözülecek bakın hepiniz nerdeyse bitirmişsiniz lütfen bi yardımcı olun .. şimdiden ALLAH razı olsun

Birisinin sana kendi kayıt dosyasını atması çok saçma bir şey olur, RPG çünkü bu. Önemli olan yaptığın seçimler.

Günlüğünde (J ile açılıyor sanırım) yazıyor görevlerin açıklamaları. Boşuna çevirmedim onları. ._.
    Görevlerde yazanları yapman gerekiyor. Basit yani açıkçası.

ya kardeşim ama ne yaptıysam nereye gittiysem bir türlü bulamadım şu panzehiri. ya allahın adını koydum başka bilen varsa bi yardım etsin nolur ya. 1 hafta oldu o görevde takılı kaldım.

saskia için panzehir nerde bulabilirim veya nasıl yapabilirim. lütfen ya.
  • hard modda bitiren var mı gerçekten merak ettim.
  • bu arada 3.2 yama geldi.3.1 i zorunlu istiyor.üzerine kuracak.hala takılanlar varsa sitesinden manuel indirebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackal345

quote:

Ben kayran bölümünde takıldım kollarını kesiyorum o kolay ama en sonda bi koluna çıkıyoruz ve sol mouse bascaz onu bi türlü yapamadım basıyorum ama zar zor ilerliyo en sonunda düşüyorum.

Yardım edecek yok mu.Çözümünü bilmiyosanız birisi kayrandan sonraki bölümün save dosyasını gönderebilir mi.

arkadaşlar oyunun savesini veriyorum ama link vermek yasaksa affolahttp://s2.dosya.tc/server17/KWcvLA/witchersave.rar.html
    Alıntı Değildir!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeSeRT|Seek

quote:

quote:

Ben kayran bölümünde takıldım kollarını kesiyorum o kolay ama en sonda bi koluna çıkıyoruz ve sol mouse bascaz onu bi türlü yapamadım basıyorum ama zar zor ilerliyo en sonunda düşüyorum.

Yardım edecek yok mu.Çözümünü bilmiyosanız birisi kayrandan sonraki bölümün save dosyasını gönderebilir mi.

arkadaşlar oyunun savesini veriyorum ama link vermek yasaksa affolahttp://*2.dosya.tc/server17/KWcvLA/witchersave.rar.html
    Alıntı Değildir!!!

desert ceza yeme abi bi yeri sansürle linkte mesela s yerine * koy
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeSeRT|Seek

quote:

quote:

arkadaşlar oyunun savesini veriyorum ama link vermek yasaksa affolahttp://s2.dosya.tc/server17/KWcvLA/witchersave.rar.html
    Alıntı Değildir!!!

http://forum.donanimhaber.com/m_32387614/mpage_69/key_/tm.htm
    (son yorum)
    feriox nickli arkadaş sayesinde geçmiştim ben müsait ise sanada yardım eder.
  • Arkadaşlar Bölüm 2'de Baltimore'un Kabusları (Baltimore's Nightmare) bölümünde Baltimore'un evinden notları ve anahtarı aldım. Sonra Elthon'un evinin oraya taş ocağı mı ne oraya gittim Harpiler dolu. Taşları takip ederek Sandığı buldum, içinden başka bir anahtar çıktı. Sonra sağdaki patikayı takip et diyor. Orda başka gidilebilecek bir tek Harpi ini olan yer var kapıdan geçiyosun. Ama oraya daha önce gitmiştik zaten Rüya kristalleri bulmuştuk başka birşey yoktu. Zaten Harpiler'den nefret ettim o iğrenç sesleri deli ediyor insanı. Ordan mı gitmemiz gerek acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

hard modda bitiren var mı gerçekten merak ettim.

İnsane ve Dark ta bitirdim :)

Dark hem daha zor hem daha kolay. Karanlık moda özel silah ve zırh setlerini yapana kadar çok dayak yiyorsun(Mesela Letho :)) ama yaptıktan sonra da baya bir rahatlıyorsun.

Rahatlıyorsun dediğim son bölümdeki Nilfgardian lardan ya da gargoyllardan tek backstab de çok hasar alırsın, dikkatli oynamak lazım hala.
  • the witcher 2 assassins of kings enhanced edition black box sürümünü indirdim fakat oyuna girerken witcher2. exe - uygulama hatası Veriyor. İnternette biraz baktım ama çözüm bulamadım. Bu sorunu nasıl halledebilirim ?
  • bu oyuna türkçe yama çıktı acaba çıktıysa bende oynamayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzer77

bu oyuna türkçe yama çıktı acaba çıktıysa bende oynamayı düşünüyorum

oyun zaten türkçe altyazıyla birlikte geliyor orjinal alırsan internettede vardır büyük ihtimal

repack filan indirme genelde ripliyolar
  • Dostlar ben oyunu bitirdikten sonra birde Dark modede oynamaya karar verdim yani Türkçesiyle Koyu olanı seçtim bu zorluk seviyesinde yenetekler açılmıyormu acaba bende hiç bir şey olmuyor. Acaba bir kaç bölüm sonramı yetenekleri açabiliyoruz (skilleri) ?? Yardım edin lütfen :(
  • Meditasyon yaparken verebiliyorsun sadece yetenekleri daha yüksek zorluklarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Meditasyon yaparken verebiliyorsun sadece yetenekleri daha yüksek zorluklarda.

Sağol dostum ya şu işe bak bende C harfine basıp direk açıyodum yetenek ağacını :) Neyse teşekkürler.
  • Dark Mode için önce bitirmek mi gerekiyor witcher 2'yi
  • arkadaşlar ben chapter 2 deyim kral henseltin üstündeki laneti kaldırma görevi için 3 eşya bulmam gerekiyo 2 sini buldum ama sonuncusu yani dun sancağı bayrağını bulamadım o bayrak aynı zamanda ölüm sembolü görevindede var ve katakompların girişini bul ve dun sancağı bayrağını al diyor ben harpilerin ordaki kapıya baktım kilitli ınventoryde katakomp anahtarı var tünellere gittim bulamadım tünele girmeden yandaki kapıda kilitli rhundin meydanındaki(cüce şehri) diğer sur kapısıda kapalı bu katakomp ve sancak nerde allah rızası için yardım 2 gündür deliricem aynı yerde gezip duruyorum can sıkıntısından savaşta suvarileri kesip bidha geri geliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugay456

arkadaşlar ben chapter 2 deyim kral henseltin üstündeki laneti kaldırma görevi için 3 eşya bulmam gerekiyo 2 sini buldum ama sonuncusu yani dun sancağı bayrağını bulamadım o bayrak aynı zamanda ölüm sembolü görevindede var ve katakompların girişini bul ve dun sancağı bayrağını al diyor ben harpilerin ordaki kapıya baktım kilitli ınventoryde katakomp anahtarı var tünellere gittim bulamadım tünele girmeden yandaki kapıda kilitli rhundin meydanındaki(cüce şehri) diğer sur kapısıda kapalı bu katakomp ve sancak nerde allah rızası için yardım 2 gündür deliricem aynı yerde gezip duruyorum can sıkıntısından savaşta suvarileri kesip bidha geri geliyorum...
    http://witcher.wikia.com/wiki/Witcher_Wiki

Oyuna yorgunluk düzeni mi eklenmiş. Adama vuruyorum "yorgunluk:%17" falan diyor.
  • arkadaşlar chapter 1 in başlarında olan save dosyası lazım nerden bulabilirim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pronefroz

Oyuna yorgunluk düzeni mi eklenmiş. Adama vuruyorum "yorgunluk:%17" falan diyor.

Vigor o, büyü yapmak/korunmak için gereken olay. Eğer azalmışsa daha az hasar verirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Orijinalden alıntı: pronefroz

Vigor o, büyü yapmak/korunmak için gereken olay. Eğer azalmışsa daha az hasar verirsin.

Nasıl yani? Vigor ile ne alaka? Vuruş yapıyorum. X vurmam gerek. x*%87:y %13:yorgunluk diyor mesela.
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.