Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] (213. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.275
Cevap
21
Favori
340.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 2. bölümü bitirdim cücelerin kalesini kurtardım 3. bölüme geçerken oyun takılıyor nedeni nedir ve eğer biliyorsanız çözümü
  • chapter 2 ye geçtim. eşyalarımızı sakladığımız sandığı bir türlü bulamadım.yerini bilen var mı? chapter 1 de hanın içindeydi.
  • Beyler dövüş esnasında witcher 1 deki gibi adama kilitlenemiyormuyuz?
    Alt tuşuna basıyorum üzerinde ikon çıkıyor fakat tam kilitlenmiyor sanırım anlamadım ben bu kılıç kombolar filan ilk oyunda sarı tamamen yanınca bastıgımızda yapıyordu bu oyunda nasıl oluyor?
  • LB Left bumper'a basarsan hedefe kitlenir.tabi gamepad ile oynuyorsan.klavye ile farklı bir tuş'a atayabilirsin.
  • chapter 2 ye geçtim. eşyalarımızı sakladığımız sandığı bir türlü bulamadım.yerini bilen var mı? chapter 1 de hanın içindeydi.
  • lan bir cevap yazarmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

chapter 2 ye geçtim. eşyalarımızı sakladığımız sandığı bir türlü bulamadım.yerini bilen var mı? chapter 1 de hanın içindeydi.

Iorveth i seçtiysen handa sana oda veriyorlar onun içinde olması lazım.Roche u seçtiysen kampın dışında kırmızı çadırın olduğu yerde.
  • saol sonicpower ves ile yatmak için roche u seçtim bi ihtimal belki yatarım.hoş hatun
  • bu oyundaki ek silahlar neye yarıyo tam olarak. dualwield olarak kullanılabiliyomu ? kullanılmıyosa çok etkisizler
  • Oyunu rahatsız gibi hiçbir skill puanımı harcamadan bitirdim, niye böyle bir şey yaptım bilmiyorum.
  • Episo III daki Gargoyle rünleri görevindeki şiirin çevirisinde bi yanlışlık mı var.Çünkü bayadır şiirlerle rünler arasında bağlantı kurmaya çalışıyorum ve hiçbişey beceremedim.
  • Hacılar şu ejderha ile başım dertte :D ölmüyor şerefsiz :D bir taktiği var mı :? yardımcı olun bea :S video da hızlı bir şekilde canı azalırken benim yarım saatlik uğraşımda zerre can barı azalmıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rpm7200 -- 13 Haziran 2012; 23:47:12 >
  • O değilde ben netten baktım yapamayınca bu rün görevlerine.Nettekinin aynısı yapmama rağmen olmuyor.Bug mu oldu noldu bu görev bitmezse oyunu bitirmem vallaha kalır bütün lordlar sahirler ortada.
  • Gerçekten muazzam bir oyun.
    TAVSİYE
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadowborn

O değilde ben netten baktım yapamayınca bu rün görevlerine.Nettekinin aynısı yapmama rağmen olmuyor.Bug mu oldu noldu bu görev bitmezse oyunu bitirmem vallaha kalır bütün lordlar sahirler ortada.

Girdiğin yerde yazan notda bazen rün sıraları değişebiliyor.Bu link yardımcı olur sana.Ona göre söndürecen rünleri.Mesela 1.rünlü not ise girdiğin yerdeki sırayla hayvan-gökyüzü-ölüm-zaman gibi söndür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonicPower

quote:

Orijinalden alıntı: Shadowborn

O değilde ben netten baktım yapamayınca bu rün görevlerine.Nettekinin aynısı yapmama rağmen olmuyor.Bug mu oldu noldu bu görev bitmezse oyunu bitirmem vallaha kalır bütün lordlar sahirler ortada.

Girdiğin yerde yazan notda bazen rün sıraları değişebiliyor.Bu link yardımcı olur sana.Ona göre söndürecen rünleri.Mesela 1.rünlü not ise girdiğin yerdeki sırayla hayvan-gökyüzü-ölüm-zaman gibi söndür.

Sağolasın işe yaradı,bi an buga düştüm diye ödüm koptu.
  • Tamam oyun güzel :D deee yardım edinla :D
  • dün yeni bi patch geldi 5mb civarı nedir ne değildir bilen varmı ?
  • size bişey sorucam trissi bırakıp ves ile birlikte olmak yok mu oyunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmaug7

size bişey sorucam trissi bırakıp ves ile birlikte olmak yok mu oyunda?

tobe tobe
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.