DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
5.174
Cevap
21
Favori
259.157
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa: << < önceki 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 sonraki >>>
Giriş
      07 Mayıs 2012 20:49:15
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      sonunda bitirdim güzel yapmışlar.

Nothing is true,Everything is permitted..

.:Altaïr ibn La-Ahad:.
    • Onbaşı
      27 Mesaj
      07 Mayıs 2012 21:19:22
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Sevemedim bu oyunu ben. İlki süperdi 5 6 kere bitirmiştim ama ısınamadım bu oyuna bi türlü sildim bende.
      Ayrıca ilkini oynamak isteyen varsa fcr modunu kursunlar süperdir. Bak bi daha oynayasım geldi shaniyi özledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dynacy -- 7 Mayıs 2012; 21:41:05 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      08 Mayıs 2012 11:15:31
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      beyler bu chapter 2 de kraliçe harpiyi öldürdükten ve binadan da çıktıktan sonra bizimkinin madalyonu bizi uyarıyor (binaya girmedende uyarıyor)
      birşeyler var burada diye gittim buldum.kaya parçası görüntüsünde z harfine basınca parlayan birşey.harpi görevlerinden bir tanesinde 7 tane yok etmemiz gereken
      birşey var.bu taş 7 tanesinden bir tanesimi.ben öyle düşündüm kesmeye çalıştım olmadı.harpilerle ilgili kitapta parlak ışık ile zarar verin diyor.onun formülünü buldum bombayı yaptım attım bir işe yaramadı.hani nekker yuvalarını şarapnel ile patlatıyorduk ya(kitabında öyle diyordu)
      tam dolaşmadım ama bu kayalardan orada 3 tane denk geldi.bunları yok etmemiz gerekiyorsa nasıl yapmamız gerekiyor.youtube baktım.
      görevi alıyorlar ama yapmadan bırakıyorlar bu 7 maddeyi (sanırım yuvaları).
      bilen varsa kısaca bilgi yazabilir mi.daha kolayı biryerde videosu varsa link koyabilir mi ?

• Yarbay
      8363 Mesaj
      08 Mayıs 2012 11:36:41
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      O kayalar farklı bir görev, harylerin görevini bitirmek için dövüştüğün yerlerde tepeye doğru bak, büyükçe bir kuş yuvası olacak. Onların yakınlarında "Harpi Tuzakları" bırakman lazım. Harpylerden birisi bu tuzağı alıp yuvaya götürüyor, tuzak patlıyor orada, öyle sayılıyor görev.
      Hepsini kestiyesen merak etme yuvaların orada sürekli peydah oluyorlar.
      Harpi tuzağınıda tuzakçı tipler satıyor, satın aldığın adamlara yaptırabilirsin büyük olaslıkla.

"There was Fallout 1 and 2 ?"

Video oyunlarının, oyundan çok video olduğu bir dönemdeyiz, hey gidi hey.
    • Onbaşı
      38 Mesaj
      08 Mayıs 2012 11:43:43
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      quote:

Orijinalden alıntı: cemreserpal

CD Projekt Launcher sorununu düzelten program yayınladı.

İndirip kurun Launcher sorununuz varsa.

http://www.mediafire.com/?9a91tu5u9bb5qx6

arkadaşlar link ölmüş, elinde olan upload edebilirmi acaba???

08 Mayıs 2012 13:44:55
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

O kayalar farklı bir görev, harylerin görevini bitirmek için dövüştüğün yerlerde tepeye doğru bak, büyükçe bir kuş yuvası olacak. Onların yakınlarında "Harpi Tuzakları" bırakman lazım. Harpylerden birisi bu tuzağı alıp yuvaya götürüyor, tuzak patlıyor orada, öyle sayılıyor görev.
      Hepsini kestiyesen merak etme yuvaların orada sürekli peydah oluyorlar.
      Harpi tuzağınıda tuzakçı tipler satıyor, satın aldığın adamlara yaptırabilirsin büyük olaslıkla.

eyvallah bende kayalara sardım dönüp duruyorum puhaha.

• Binbaşı
      1517 Mesaj
      08 Mayıs 2012 21:51:18
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      arkadaşlar bu henselti büyüden kurtarma görevinde inancın sembolünü nerden bulucam

• Yüzbaşı
      255 Mesaj
      08 Mayıs 2012 22:00:05
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      Arkadaşlar 1. Bölümdeki Deliliğin Pençesinde görevinde sandıktan hastahane kayıtlarını aldıktan sonra çıkan 2 hayalet nasıl öldürülüyor. 3-4 vuruşta yere indiriyorlar. Ben ne kadar vursam da canları azalmıyor. Biri yerde kapı nasıl açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dolumay -- 8 Mayıs 2012; 22:06:45 >

• Çavuş
      90 Mesaj
      09 Mayıs 2012 00:47:00
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      quote:

Dolumay Tarih 8 Mayıs 2012; 22:00:06
      Arkadaşlar 1. Bölümdeki Deliliğin Pençesinde görevinde sandıktan hastahane kayıtlarını aldıktan sonra çıkan 2 hayalet nasıl öldürülüyor. 3-4 vuruşta yere indiriyorlar. Ben ne kadar vursam da canları azalmıyor. Biri yerde kapı nasıl açılıyor.

gumus kılıç ı kullandıgından emin ol . celik kılıc can goturmes fazla . quen kullan iksir iç hala gecemiyosan seceneklerden zorlugu dusur

quote:

SERSAN Tarih 8 Mayıs 2012; 21:51:19
      arkadaşlar bu henselti büyüden kurtarma görevinde inancın sembolünü nerden bulucam

baska bi questi yaparken alıyodun onu sisin karsı tarafına gecmen gerekiyodu galiba.

• Yüzbaşı
      526 Mesaj
      09 Mayıs 2012 09:19:33
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      quote:

Orijinalden alıntı: white_slayer

beyler chapter 1 sonunda kayran vatandaşla kavganın sonlarında 2 kolu kalıncaya kadar rahatça gidiyorum
      ondan sonra kolunun üzerine çıkınca sol mouse ile barı doldurduğum halde beni yere atıyor.
      youtube da kola çıkmak içinde bir tuşa basmak gerekiyor bende oda çıkmıyor.
      kendiliğinden çıkıyor kola.youtube izledim bar dolduktan sonra bir tur daha atıp tam yer
      hizasında iken space basıp kolu kopartıyoruz.sonrası zaten bomba.
      kaç kere denedim sizce bu beni sınayan bir bug mı yoksa neyi yapamıyorum.

biraz araştırınca birçok kişide bu sorunun olduğunu fark ettim hatta biri youtube bile koymuş.

http://www.youtube.com/watch?v=UvZvSRgp7rw

oyun-ceviri sitesinde bir kişi bu kayran ile ilgili save vermiş ama
      farklı seçimlerimiz olduğu için sanırım bilgisayar saveyi görmüyor.

yabancı sitelerde de bu sorundan bahsediliyor.çözüm olarak düşük grafik ayarlarında oynayın diyor
      ama zaten ben düşükte oynuyorum

aklıma marjinal bir çözüm geliyor ama onunlada şimdi kim uğraşır.aslında çokta uzun bişi değil.
      yardım etmek isteyenlere ben savelerimi yollayacağım.onlarda kendi sorunsız bilgisayarında bu bölümü geçip bana
      saveleri geri gönderecek.ama bu devirde böyle iyiliği beklemek zor tabi.

dun aynı sorunlarla benle ugrastım 1 saat boyunca sorun bende zannettim meyersem bug varmıs oyunda cözunurlugu flan dusurup bi daha deniyeyım bari

09 Mayıs 2012 13:25:46
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      quote:

Orijinalden alıntı: mevdut

Alıntıları Göster

baska bi questi yaparken alıyodun onu sisin karsı tarafına gecmen gerekiyodu galiba.

kardeş benim tekniğim farklıydı orada.
      hastane kayıtlarını almadan önce hayaletlerin geliş yollarına sana zarar vermiyecek şekilde kapan yerleştir.
      uçarak gitselerde yerdeki kapana düşüyorlar.kapan dediğim kullandıktan sonra alınabilen ve yeniden eskisi gibi kullanılanlar ama.hani filmlerde olurya diş gibi olur uçları
      bildiğin kemik kıran.burada önemli olan elindeki kapan sayısının çok olmasıdır.bunuda ya satın alacaksın yada benim yaptığım ormandan toplıyacaksın.
      ilk seferde patlayıcı özelliği olan kapanları kullanırsan o ikisini öldürdükten sonra ileride karşına çıkacak olan aynı binanın içinde gelecek olan önceden kapan kullanamadığın
      hayaletlerde bocalarsın.patlayıcı olanları sona sakla derim.ilk dediğim kapan ile hayaletleri öldürdükten sonra almayı unutma.bide hayalet yağı kullanırsan daha kolay olur.ama bence gerek yok.deneyerek halledersin bence.kapanların fazla olması ağırlık yönünden biraz sıkıntı çıkartabilir ama.
      çokta zor bir yer değil orası.göreceksin.lanet bitince suçlular için en karlı olan bence hayalete vermen onları.üstünden çıkanları alırsın en azından :)

09 Mayıs 2012 13:28:03
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      quote:

Orijinalden alıntı: zotee

Alıntıları Göster

dun aynı sorunlarla benle ugrastım 1 saat boyunca sorun bende zannettim meyersem bug varmıs oyunda cözunurlugu flan dusurup bi daha deniyeyım bari

sayfa 69 son yorumu okudun mu.orada çözümü var.sende halledersin inşallah.

• Yarbay
      3376 Mesaj
      09 Mayıs 2012 13:38:31
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      ilk oyun normal ile ölmeden zevki cıkarak oynuyordum bunda oyun basında 2 vurusta can gitti easy mod da basladım
      görev secerken ilk oyunda yerlerı gösteriyordu kayran secili kaldı diğer aldıgım görevler yok object te

patch lazım cıksada su can olayına el atsa easy bek beğenmedim

09 Mayıs 2012 13:49:21
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      arkadaşlar gene bir sorum var benim.
      chapter 3 de kale savunmasından sonra bizim elf ile büyücünün arkasından gittik.
      neyse loc muinenin sırları bölümünde bir göz bize sorular soruyor cevap istiyor(bir nevi bekçi)
      bir grup gezgin karanlıkta yürür imiş.üstlerinde üç rehber yani üçüde işaretlenmiş diye bir hikaye var.
      biraz uğraştım kombinasyon denedim ama nafile çıkartamadım.bunun sırasıyla doğru cevapları nelerdir.bilen varmı.
      1 a-kum saati
      b-ejderha takımı yıldızları
      c-simyasal dönüşüm kinayes

2 a-beyaz gül
      b-dolunay
      c-ölümbaşı

3 a-dağ geçidi
      b-kule
      c-dağ yamacına maden girişi

• Onbaşı
      26 Mesaj
      09 Mayıs 2012 14:52:59
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      nekker yuvalarını nasıl yok edicez beceremedim mouseun sol tuşuna bas diye gösteriyor ama bir şey olmuyor " bu yuvayı havaya ucurmalıyım" diyor bomba filan atıyorum ama olmuyor şimdiden teşekürler cevap için

• Yarbay
      2667 Mesaj
      09 Mayıs 2012 15:12:43
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      quote:

Orijinalden alıntı: white_slayer

arkadaşlar gene bir sorum var benim.
      chapter 3 de kale savunmasından sonra bizim elf ile büyücünün arkasından gittik.
      neyse loc muinenin sırları bölümünde bir göz bize sorular soruyor cevap istiyor(bir nevi bekçi)
      bir grup gezgin karanlıkta yürür imiş.üstlerinde üç rehber yani üçüde işaretlenmiş diye bir hikaye var.
      biraz uğraştım kombinasyon denedim ama nafile çıkartamadım.bunun sırasıyla doğru cevapları nelerdir.bilen varmı.
      1 a-kum saati
      b-ejderha takımı yıldızları
      c-simyasal dönüşüm kinayes

2 a-beyaz gül
      b-dolunay
      c-ölümbaşı

3 a-dağ geçidi
      b-kule
      c-dağ yamacına maden girişi

Sırasıyla, Ejderha takım yıldızı, Dolunay ve maden girişi diye hatırlıyorum ben.
      @xsii Nekker yuvalarını yok etmek için şarapnel bombası olmalı çantanda. Yuvaya yaklaştığın zaman tıklama seceneği çıkıyor karşına bombayı koy ve uzaklaş.

• Yarbay
      2660 Mesaj
      09 Mayıs 2012 15:20:00
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      quote:

Orijinalden alıntı: meydey45

ilk oyun normal ile ölmeden zevki cıkarak oynuyordum bunda oyun basında 2 vurusta can gitti easy mod da basladım

Böyle kolay ölüyorsan witcher tekniğini hiç öğrenememişsin demektir ,Quen kalkan büyüsünü yap ,iksir iç,Yrden yap vs.vs.. göreceksin aslında ölmek çok zor

• Yarbay
      2660 Mesaj
      09 Mayıs 2012 15:27:39
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      quote:

Orijinalden alıntı: re-public!

beyler bir kaç sorum olacak cevap veren olursa sevinirim ;

1) Bölüm 1 de yapmadığım 2 görev kalmış.Bölüm 2 deyim şuan.O görevleri yapmam şansım var mı?

2) Mesela x şehrinden y şehrine geçtik.Daha sonra istediğimiz zaman x şehrine geri dönebiliyor muyuz?

3) Bende ki bir kılıcın ederi 20 altınken satıcı da 200 altın falan oluyor.Her nesnede böyle.Bu hep böyle mi devam edecek?

4) Sağlam kılıçları ve giysileri temin etmenin en iyi yolu nedir? Yaptığım görevlerde karşıma pek çıkmadı.Genelde satıcılar da var ama onlarda pahalı.

Cevap verecek arkadaş olursa şimdiden çok teşekkür ederim...

1)Yok
      2)Hayır
      3)İndirimler için bazı charm objeleri var ve yetenek ağacında etki eden bir seçenek var ilerledikçe %20-40 civarı indirim yaptırmak mümkün.
      4)Yan görevlerden mutlaka çıkıyor bunlardan ama en iyileri değil tabii,şemalardan yaptırabilirsin iyi kılıçlar ve zırh

• Yüzbaşı
      538 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Master Faramir

10 Mayıs 2012 13:35:15
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      quote:

Orijinalden alıntı: POLATAGA

Alıntıları Göster

1)Yok
      2)Hayır
      3)İndirimler için bazı charm objeleri var ve yetenek ağacında etki eden bir seçenek var ilerledikçe %20-40 civarı indirim yaptırmak mümkün.
      4)Yan görevlerden mutlaka çıkıyor bunlardan ama en iyileri değil tabii,şemalardan yaptırabilirsin iyi kılıçlar ve zırh

3. bölümde Gargoyle Kontratı görevinde sandıklarda sağlam zırh, kılıç kitabları çıkıyor.

• Onbaşı
      26 Mesaj
      10 Mayıs 2012 16:03:34
      • Mesaj Linkini Kopyala
      • Şikayet
      lvl 12 oldum 2 yetenek puanım olmasına rağmen kullanamıyorum ne eğitime ne kılıç yoluna nede simya yoluna veremiyorum bug mıdır acaba diye merak ettim ?
      karakter ekranına c tuşuna basarak girilince yetenekler verilmiyormuş meditasyon yerinden girince verdim yetenekleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsii -- 10 Mayıs 2012; 16:11:54 >

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.