Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] (209. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.276
Cevap
21
Favori
339.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

harita gidilecek yer kayboluyor herhangi bir tuş basınca tepki vermiyor
    en son saveden basla bir daha
  • Oyunu xboxda bitirmek üzereyim.Türkçe oynamak için pc'ye de almayı düşünüyorum.Türkiye'de collector's edition bulabilir miyim?Aksi halde amazondan sipariş vereceğim.

i7 2630QM - 6gb ram - gt 550m ; bu sistemde sorun yaşar mıyım acaba?Kasma, donma falan yapacaksa boşuna almayım.
  • CE bulabileceğini sanmıyorum, zor.

Sorun yaşamazsın bence, übersampling açmadığın sürece pek sorun olmaz muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_slayer

quote:

Orijinalden alıntı: feriox

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: feriox

quote:

beyler chapter 1 sonunda kayran vatandaşla kavganın sonlarında 2 kolu kalıncaya kadar rahatça gidiyorum
    ondan sonra kolunun üzerine çıkınca sol mouse ile barı doldurduğum halde beni yere atıyor.
    youtube da kola çıkmak içinde bir tuşa basmak gerekiyor bende oda çıkmıyor.
    kendiliğinden çıkıyor kola.youtube izledim bar dolduktan sonra bir tur daha atıp tam yer
    hizasında iken space basıp kolu kopartıyoruz.sonrası zaten bomba.
    kaç kere denedim sizce bu beni sınayan bir bug mı yoksa neyi yapamıyorum.

biraz araştırınca birçok kişide bu sorunun olduğunu fark ettim hatta biri youtube bile koymuş.

http://www.youtube.com/watch?v=UvZvSRgp7rw

oyun-ceviri sitesinde bir kişi bu kayran ile ilgili save vermiş ama
    farklı seçimlerimiz olduğu için sanırım bilgisayar saveyi görmüyor.

yabancı sitelerde de bu sorundan bahsediliyor.çözüm olarak düşük grafik ayarlarında oynayın diyor
    ama zaten ben düşükte oynuyorum

aklıma marjinal bir çözüm geliyor ama onunlada şimdi kim uğraşır.aslında çokta uzun bişi değil.
    yardım etmek isteyenlere ben savelerimi yollayacağım.onlarda kendi sorunsız bilgisayarında bu bölümü geçip bana
    saveleri geri gönderecek.ama bu devirde böyle iyiliği beklemek zor tabi.

Hala geçemediysen save dosyanı yükle geçeyim senin için Kayranı.

https://hotfile.com/dl/155032830/aa887fc/n3.rar.html
    chapter 1 boss öncesi save.ayrıca pm ye baksan iyi olur.

http://www.dosyasitesi.com/download.php?file=7e5b13ed9c2880185957ab0ada5edd89
    Hotfile üyelik istediği için buraya yükledim. komple save klasörü yerine kayran sonrası saveyi upload ettim, indirdiğin dosyayı direk save klasörünün içine at. oyuna başlamadan önce ayarlardan çözünürlüğü değiştirmeyi unutma ben 1920x1080 e ayarladım çünkü Kayranın üzerindekileri almayı unutma derisinden şahane zırh yapılıyor
    Düzeltme: Config dosyaları değişmediği için çözünürlük ayarı gerekmez sanırım unutmuşum

10 numara iş yaptın çoook teşekkürler
    hemencecikte cevap yazmışsın ellerine sağlık.banada başkalarına yardım etmek düşer artık :)
    savede hiç sorun yok.kaldığım yerden devam ediyor.
    bana ulaşan kişileri sana yönlendirsem ayıp edermiyim yoksa bilgi olarak save trafiğini mi anlatayım.
    hayırlarla kalman dileğiyle.AEO.

Hacı,skilleri filan vermiyor,neden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: POLATAGA

quote:

Orijinalden alıntı: meydey45

ilk oyun normal ile ölmeden zevki cıkarak oynuyordum bunda oyun basında 2 vurusta can gitti easy mod da basladım

Böyle kolay ölüyorsan witcher tekniğini hiç öğrenememişsin demektir ,Quen kalkan büyüsünü yap ,iksir iç,Yrden yap vs.vs.. göreceksin aslında ölmek çok zor

kasma olmasa süper olurdu normal ile gecen sene oynadım süperdi kasma yoktu o kadar da yeni bir ilac vardı hızladırmıstı oyunu

easy ile oynamak sanki yerini bulsun bu yeni cıkan oyunun gibi

bu arada TÜRKÇE yama ile ugrasan ardadslara ellerine gözlerine sağlık
  • BENDE KAYRANDA MOUZSE BASMAYI FALAN YAPAMIOM OYUN TAKILIYOR OYUZDE GEÇALGILIYO GEÇEMİYORUM NAPICAM BEN
  • Kayranda osmurk içtikten sonra dönüşümlü olarak quen le yrden yap 3 kolu koparınca atla ve ezilince tırmanıp bombayı patlatırsın
  • Yukarda save dosyası vermiştim kullanıp geçebilirsin Kayranı.
  •  The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU]

şu bulmacayı nasıl çözüyoruz bilgisi olan var mı?
  • yanılmıyorsam seninki 1-2(en alttaki) değilse seçeneklerden uygun olan video izleyerek bulabilirsin.

http://www.witcher2walkthroughs.com/witcher-2-loc-muinne-puzzle-riddle-3/#.T7KostkuJIB

oda olmazsa Witcher 2 – Loc Muinne Puzzle yazarak youtube den bakabilirsin.herkes aynı çözümle geçemiyor zaten.oradaki kağıtta yazan numara
    önemli olan diye biliyorum.
  • The Witcher 2 Enhanced Edition türkçe destek bu sürümdemi vardı arkadaşlar ?
  • arkadaşlar söyle bir sorunum var neden yapar acaba.
    oyuna giriyorum bir yerden çıkmak istediğimde mesela handan delan veya evden kapıyı açıyorum ve siyah ekranda kalıyo arkadan sesler felan geliyo ama görüntü yok.görev yöneticisini açıyorum yanıt vermeyi durdurdu diyo sebebi ne olabilir sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wowlocker

The Witcher 2 Enhanced Edition türkçe destek bu sürümdemi vardı arkadaşlar ?

yardım arkadaşlar !!
  • quote:

quote:

The Witcher 2 Enhanced Edition türkçe destek bu sürümdemi vardı arkadaşlar ?

yardım arkadaşlar !!

Evet Enhanced Edition sürümü orjinal olarak türkçedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryu_hayabusa

arkadaşlar söyle bir sorunum var neden yapar acaba.
    oyuna giriyorum bir yerden çıkmak istediğimde mesela handan delan veya evden kapıyı açıyorum ve siyah ekranda kalıyo arkadan sesler felan geliyo ama görüntü yok.görev yöneticisini açıyorum yanıt vermeyi durdurdu diyo sebebi ne olabilir sizce ?

Bu söylediğin oyunda oluşan bir bug,benimde başıma bir kere gelmişti,bir önceki save den başlat düzelir büyük ihtimal
  • bu arada oyunu bitirdiğimiz haliyle başlayamıyoruz sanırım hiç? peki bitirdiğimiz hali arena moduna etki ediyormu?
  • bizde skyrimi oyun sanıyorduk bugtan oynanmıo.bu oyun güzele benzıo ama.
  • Arkadaşlar bana bu oyun çok karışık geliyor. Enchantmant, görevler, yan görevler vs anlamıyorum oyunda boş boş geziyorum. Bana RPG'yi anlayabileceğim, yeni başlayan biri için oyun önerir misiniz? Mass Effect 1-2-3, Fable 1-2 gibi rpg'leri seviyorum ancak Skyrim, Rising, Witcher gibi oyunlar çok karmaşık geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sistemin Kurbanlarıyız

Arkadaşlar bana bu oyun çok karışık geliyor. Enchantmant, görevler, yan görevler vs anlamıyorum oyunda boş boş geziyorum. Bana RPG'yi anlayabileceğim, yeni başlayan biri için oyun önerir misiniz? Mass Effect 1-2-3, Fable 1-2 gibi rpg'leri seviyorum ancak Skyrim, Rising, Witcher gibi oyunlar çok karmaşık geliyor.

uğraşarak yapman lazım şu anki rpg oyunları eskilere göre daha basittir aslında biraz yatkınlık olmalı çabalamalı yoksa zor.
  • Arkadaşlar bir görevde takıldım bug mu oldu ne oldu anlamadım.

Walls Have Ears(Yerin Kulagı Vardır) görevinde herşeyi yaptım olcan ın notlarını herşeyi buldum halen olayların gelişmesini bekle diyor görev de fakat kalabalık çoktan dagıldı ve geriye sadece eternal battle kaldı daha hangi olay gelişicek bilmiyorum...

Eternal Battle görevini tamamlıyıncada failed oluyor otomatik olarak Walls Have Ears(Yerin Kulagı Vardır) görevi.

EDİT:FİXED.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 19 Mayıs 2012; 12:28:01 >
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.