Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition Türkçe Yama (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.496
Cevap
76
Favori
299.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
192 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dogukahn

Arkadaşlar oyunu bitirdim, sonunda aklıma takılan bir şey vardı. [spoiler=6705219354]Bu Jacques de aldersberg, Alvin mi oluyor şimdi? Birde son sinematikte Foltest'en altını aldıktan sonra bir suikastci geliyor. Geralt öldürüyor onu, yüzünü acıyor, kim ki o? [/spoiler]

[spoiler=5472384641]evet, alvin jack do aldersberk. o suikastcinin de kim oldugu belli degil ama efsunger oldugunu belirtmek istiyorlar.[/spoiler]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar oyunu bitirdim, sonunda aklıma takılan bir şey vardı. [spoiler=6705219354]Bu Jacques de aldersberg, Alvin mi oluyor şimdi? Birde son sinematikte Foltest'en altını aldıktan sonra bir suikastci geliyor. Geralt öldürüyor onu, yüzünü acıyor, kim ki o? [/spoiler]

Ne sorduğunu biliyorum ama spoilera bakmayacağız.

Çeviride çok büyük bir hata yok dimi betasında bile kurulup oynanır mı?

Full sürümü beklemelimiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

quote:

kardeş ben 4. bölüme geçtim, beta ile oynuyorum. Oyunu baltalayacak hiç bir şey yok, gönül rahatlığı ile oynayabilirsin.Beta ile oyunu bitirenlerde gördüğün gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

Bence biraz daha bekle, en geç 1 haftaya en son beta çıkacak, onunla bildirilen hatalar düzeltilmiş olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grimm -- 23 Temmuz 2014; 17:09:15 >
  • Shaddar kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bekleme, bu beta bence çoğu Türkçe yama olarak piyasaya çıkmış yamalardan kat ve kat daha iyi. Oyunu rahatlıkla bitirebilirsin.
  • pelerinli kullanıcısına yanıt
    Hmm, sağolasın. Hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biri. Gerçekten oyunu bırakası gelmiyor insanın. Tekrardan ellerinize sağlık, güzel iş çıkarmışsınız. Darısı diğer RPG oyunlarının başına.
  • quote:

Hmm, sağolasın. Hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biri. Gerçekten oyunu bırakası gelmiyor insanın. Tekrardan ellerinize sağlık, güzel iş çıkarmışsınız. Darısı diğer RPG oyunlarının başına.

Haklı gururunu yaşamaktayız teşekkürler:)
  • birkaç hafta içinde beta v.3.0 çıkar mı yoksa bunu mu yükleyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukk44

birkaç hafta içinde beta v.3.0 çıkar mı yoksa bunu mu yükleyeyim

Oyunda bir çok yeri yeniden düzenledik sanırım bayram öncesi veya sonrası bir sürüm daha çıkarabiliriz ardından bitmiş sürümü çıkaracağız. Diyalog satırlarının okunması hala bitmedi çok fazla dosya var.

Arkadaşlar, geribildirimleriniz için bazı notlar yazdım onları okuyup bana bilgi verin lütfen, bazı notlar çok net değil açıklayıcı bilgiler verin. 12 diye geri dönüş var ondan bir şey çıkaramadım.

Edit: Belli arkadaşlar beta sürecimize katkı sağlarken yamayı deneyenlerin büyük bir bölümünden katkı alamadık. Zorunlu bir durum değil ama betanın amacı yamayı sınamak hatalarımızı görmekti. Lütfen yardımcı olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 24 Temmuz 2014; 14:14:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: slayer983

quote:

Orijinalden alıntı: farukk44

birkaç hafta içinde beta v.3.0 çıkar mı yoksa bunu mu yükleyeyim

12 diye geri dönüş var ondan bir şey çıkaramadım.

Edit: Belli arkadaşlar beta sürecimize katkı sağlarken yamayı deneyenlerin büyük bir bölümünden katkı alamadık. Zorunlu bir durum değil ama betanın amacı yamayı sınamak hatalarımızı görmekti. Lütfen yardımcı olun

Sn Slayer,12 benim mesajda geçiyor ama ben öyle bir not eklemedim.onun neden yazdığınıda gerçekten bilmiyorum.bugune kadar bütün geri bildirimler resim ile hatanın nerede olduğunu işaretli bir şekilde göstererek ekledim.inanın "12"yi bende anlamadım.ister siz silin isterseniz ben siliyim.....

NOT:Bence tam sürüm çıkana kadar yama ile uğraşmayın.herkes hatalı sürümlerle oynayıp mümkün mertebe geri bildirim yapmaya çalışsın.İyi Eğlenceler.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mostt -- 24 Temmuz 2014; 14:25:07 >

• Arkadaşlar yamayı tam olarak nereye kuruyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcannoz

Arkadaşlar yamayı tam olarak nereye kuruyoruz ?

Oyunun bulunduğu ana dizine launcher.exe'nin bulunduğu yere... Steam versiyonsa; Steam\steamapps\common\The Witcher Enhanced Edition\ dizinin sonuna...
  • Bugün Beta 2.1 ile oyunu bitirdim. Gayet başarılı bir çeviri. Bana sorarsanız yapılacak pek de bir şey kalmamış. Beta değil de tam sürüm olarak da yayınlarsanız bir şey değişmez. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
  • Evet beta diye bende bakmamıştım yamaya, bu gün denedim yani final sürümü diye çıkartsanız olurdu. Sonra çeviride yazım hatalarını filan düzenleyip 1.1 versiyonunu çıkarırdınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Orijinalden alıntı: feriox

Oyunu bir kez bitirdim ikinci kez oynuyorum bu Yennefer denen kadının bahsine vs rastlamadım ben hiç nerde bahsediliyor oyunda ?

eğer bütün witcher evrenini bilmeliyim, nasılsa ben bunu oynadım ve yeniden de oynasam kararlarım değişmez, çünkü zaten geralt hafızasını kaybetmişti (zaten amaç da bu, oyuncuların geralt'ı sıfırdan oynaması) ve ben ...a yönelik bir pişmanlık duymuyorum dersen araştır, ama değilse sakın araştırma. Pişmanlık çekersin

[spoiler=1105980785]ayrıca madem bilmiyorsunuz herşeyi basmayın kardeşim şu spoilera sonra bir bilgi öğrenirsiniz Allah'ınız şaşar[/spoiler]

Eğer oyun içinde bir cevabı yoksa sorumu 3. oyuna kadar erteliyorum o zaman. Spoiler yemek istemiyorum. Bu diyalog Geralt ın iflah olmaz bir çapkın olduğunun belgesi

The Witcher: Enhanced Edition Türkçe Yama

• feriox kullanıcısına yanıt
    Oyun icinde soylediklerinden, ikinci oyunla ilgili aldigim spoilerlari birlestirerek kendim bir sentez attim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chapter 5'e geldiğime inanamıyorum :(

[spoiler=8912967273]kurt ile ilgili özel mutanjen nereden çıkıyor? kurt adamı öldürmedim diye yapamayacak mıyım ?[/spoiler]
  • Öyle bir dezavantajı var maalesef.
  • arkadas chapter 5deyim bataklik mezarligindayim raven mezarinda gerekenleri topladim zirh icin sonra mezardan disari cikiyorum karakterin cani 0 gözüküyor ama ölü olarak gözükmüyor yerde yatiyor envanter vs acilmiyor baska savelerdede bu sorun meydana geldi bu sorun bi anda ortaya cikti acaba ne yapmam gerek türkce yama ile oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuhtesemZ

arkadas chapter 5deyim bataklik mezarligindayim raven mezarinda gerekenleri topladim zirh icin sonra mezardan disari cikiyorum karakterin cani 0 gözüküyor ama ölü olarak gözükmüyor yerde yatiyor envanter vs acilmiyor baska savelerdede bu sorun meydana geldi bu sorun bi anda ortaya cikti acaba ne yapmam gerek türkce yama ile oynuyorum

Biraz eski save ile başlamanı tavsiye ederim belki kayıt esnasında bilgi eksik yüklenmiştir.

Arkadaşlar beta v3.0 sürümü yayınlıyorum. Bu sürüm artık tam sürüm kadar oldu neredeyse tespit edilen tüm hatalar giderildi. Okumadığımız bir kaç diyalog dosyası kaldı, onlarda bitince yapılan geri dönüşlerle birlikte son revizyon yapılıp normal sürümünü çıkaracağız.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.