Şimdi Ara

The Wiltcher 3 GOG Güncelleme Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Witcher 3 dr alındı yüklendi fakat güncellen olup olmadığı nasıl anlarım v1.12.1 yazıyor bu güncelenmidir daha önce ki güncellemeleri yüklemek gerekir mi?

• Up Up Up
  • Bende de oyunun GOG versiyonu mevcut, son gelen güncelleme 1.12.1 görünüyor. Yeni güncelleme geldiğinde ayarlarından değiştirmediyseniz kendisi otomatik indirmeye başlıyor zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Romulus kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun bende 26.1gb olarak gözüküyor acaba sizde kaç gb ayarlarla oynadım çünkü :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackTim

Hocam oyun bende 26.1gb olarak gözüküyor acaba sizde kaç gb ayarlarla oynadım çünkü :(

Kaç gb olduğunu bilmiyorum, tahminen fazladır çünkü ek paketi hearts of stone da yüklü bende.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Gog güncelledikden sonra başka bir işlem yapmaya gerek değil mi o kendi yüklüyor dosyaları yoksa kurulumu biz mi yapıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackTim

Gog güncelledikden sonra başka bir işlem yapmaya gerek değil mi o kendi yüklüyor dosyaları yoksa kurulumu biz mi yapıyoruz?

Hayır, kendisi yüklüyor oyunun ana menusunde yazar hangi güncellemenin yüklü olduğu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam son yama yüklü olsa geri kalanlarınıda yüklemeye gerek var mıdır acaba?
  • JackTim kullanıcısına yanıt
    Sıra ile yüklüyordu hatırladığım kadarıyla, öncekiler yüklü olması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Romulus

Sıra ile yüklüyordu hatırladığım kadarıyla, öncekiler yüklü olması lazım.

Merhaba, benzer bir durum bende var. GOG'dan aldığım oyunu açınca ana menüden 1,03 yazıyor versiyonu. Ama güncellemeleri otomatik yapıyor yazmışsınız. Ben bulamadım bununla ilgili bir ayar. Acaba GOG'a girip kendim tek tek mi indirmeliyim güncellemeleri yoksa başka bir yolu var mı ?
  • Error 404 kullanıcısına yanıt
    Kütüphaneden oyuna tıkladığınızda more'a tıklayıp configure'e tıklayın Updates kısmında install updates automatically seçin. Alternatif olarakta gog.com'dan hesabınız ile giriş yaparak site üzerinden teker teker indirip kurabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Oyunu baştan kurdun 11 gb dosya indiriyordu sabah kalktım bişey yok ne indirme var nede yükleme dosyalara baktım 26.1 gözüküyor hala automatice olmasına rağmen bişey indirmiyor şuan
  • JackTim kullanıcısına yanıt
    Oyunun normal boyutu (yanında gelen DLCler ve HoS ek paketi kurulmadan) o boyutta zaten yanlış hatırlamıyorsam, oyuna girerken play butonunun yanında herhangi bir hata mesajı yoksa installed yazıyorsa sorun yoktur. Menude 1.12 yazıyorsa son güncelleme kuruludur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.