Şimdi Ara

The Walking Dead A New Frontier - TÜRKÇE DİL PAKETİ ÇIKMIŞTIR! (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
12
Favori
46.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İngilizceyi altyazı ile birlikte az çok anlamama rağmen kararları çabuk seçmem gerektiği için Türkçe yamaya ihtiyaç duyuyordum. Başka bir yama sadece iki bölümden oluştuğu için ararken hiç ümidim yoktu, şans eseri bulabildim. Emeğinize sağlık.
  • teşekkürler
  • Abi bu episode 5 demi türkçe yapıyor yani? Bende Twd var da türkçe yamayı kuramıyom bi yardımcı olurmusunuz? Oyunplay HD kanalından yamayı indirdim ama kurulumunu bilmiyom.Teamviewer program la yardımcı olurmusunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tac?ddin T kullanıcısına yanıt
    olurum tabi ki özelden iletişime geçebilirseniz müsait zamanlarınızı yazabilirseniz
  • Abi facebook ismin ne yazayım bana yardımcı ol lütfen

• Yani nasıl ulaşıyım siz?

• Bölüm 2'de çevrilmeyen buyuk kisimlar var bilginize

• kurulumda bir hata yapmış olabilirsiniz, çevrilmeyen çok az yer olması gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaenerysStormborn

kurulumda bir hata yapmış olabilirsiniz, çevrilmeyen çok az yer olması gerekiyor
    hayır aga oyun orj ve bikaç kere sildim kurdum ama işe yaramadı bilmiyorum ben de episode 2 türkçe yama indirdim şuan episode 3e girdim mesela orası da ingilizce rarın içinde yazanları harfiyen de yaptım ama anlamış değilim şuan tr yamayı tekrar kuracağım
  • quote:

kurulumda bir hata yapmış olabilirsiniz, çevrilmeyen çok az yer olması gerekiyor
    The Walking Dead A New Frontier - TÜRKÇE DİL PAKETİ ÇIKMIŞTIR! bak yeniden kurdum yine aynısı oldu aga olmuyor ingilizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUSA36 -- 28 Ekim 2018; 20:16:43 >
  • siz başka bir yama kurmuşsunuz üzerine benim yamayı kurmaya çalışmışsınız hocam, fontlardan anladım bunu

ayrıca ingilizce değil, hatalı yama kurlumu , orada blank cümlesi çıkmış :)

teamviewerdan yardımcı olamya çalışayım müsaitseniz

ya da alternatif olarak;

oyunun dosyasında landb diye aratıp çıkan tüm dosyaları silin, sorununuz çözülmesi muhtemeldir
  • quote:

siz başka bir yama kurmuşsunuz üzerine benim yamayı kurmaya çalışmışsınız hocam, fontlardan anladım bunu

ya da alternatif olarak;

oyunun dosyasında landb diye aratıp çıkan tüm dosyaları silin, sorununuz çözülmesi muhtemeldir
    aga şöyle ki senin yama işe yaramayınca ben de episode 2 yaması indirdim galiba onu da başkası yapmıştı hatta episode 2'ye kadar türkçeleştirmişti ama oyunu dün satın aldım ve alır almaz senin yamayı indirdim
  • quote:

siz başka bir yama kurmuşsunuz üzerine benim yamayı kurmaya çalışmışsınız hocam, fontlardan anladım bunu

ya da alternatif olarak;

hocam mesaj olarak yolladım Team viewer ID Ve Şifresini
  • bu oyun steam da satılmıyor mu? aratınca çıkmıyor. internetten gidince de satın al çıkıyor
  • Selam türkçe yamayı kurdum Ancak oyuna girdiğimde şu hata ile karşılaştım 3.bölümde konuşmalarda ses gitti ve konuşma seçeneklernde the voice blank! diye birşey yazıyor anlamadım lütfen yardımcı olurmusunuz
  • 3. bölüme başlayınca konuşma sesleri gitti secenekler blank oldu . Acaba neden böyle oldu fikri olan var mı ?
  • 2.sezon için araştırdım yarım yamalak çıkmış sanırım tr yama bir gelişme var mı ? Ya da deneyen var mı ?

• Hocam Telltales Guardian Of Galaxsi'ye el atmak istermisiniz.. Kimse çevirmedi.
  • arkadaşlar yaşadığınız sorunlar için üzgünüm ama elimden bir şey gelmiyor

projeyi uzun süre önce bıraktım çünkü elimde sağlıklı bir araç yoktu. oyun da çok kötü olduğu ve çok ilgi çekmediği için adam akıllı bir programcı çıkıp adam akıllı bir program yapmadı, yabancı forumlarda onlarca kişiye dilendim tabiri caizse dilendim ama maalesef basma kalıp çözümlerden öteye gidemedi

haliyle şu noktada bu yamayı düzeltmem mümkün değil. programcılığa yatkınlığı olan varsa projede emeği geçenler tarafından çevrildiğini ibraz etmek kaydıyla altyazı dosyalarını alabilir, yeni sürümlere düzenleyebilir ve o şekilde kendi emeğini de belirterek kendi adına yayımlayabilir. şu noktada hayatımdaki sorunlar sebebiyle uzun uzun oturup bu oyunun yamasını düzeltmeye ayıracak zamanım maalesef yok, bu şekilde olduğu için üzgünüm

3. bölüm ile beraber yaması bozulanlar genelde internetteki diğer 1 ve 2. bölüm yamalarını da kurmuş kişilerde oluyor. maalesef o yamaları kurunca oyun bulamaca dönüyor. tavsiyem o yamaları kurduysanız oyunu silip tekrar kurun ve benim yamayı öyle kurun. yok durum öyle değilse o zaman oyunun ana klasörüne girip landb uzantılı klasörleri silin. bir ihtimal sorununuzu düzeltebilir ama bazı yerler menüler ingilizce kalacaktır
  • arkadaşlar adam doğru söylüyor aynı sorun bende de vardı 1 ve 2 bölüm için farklı bi tr yama yüklemiştim bu konuşma sesinin olmaması ve choice blank sorunu oondan kaynaklanıyorumş eski yamayı silip bu arkadaşın yamasını tekrar kurunca düzeldi
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.