Şimdi Ara

The Walking Dead A New Frontier - TÜRKÇE DİL PAKETİ ÇIKMIŞTIR! (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
12
Favori
46.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OyunPLAY HD

quote:

Orijinalden alıntı: Angry Man

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şuan 2. Bölümdeyim ve sırf clementine yı korumak için conrad ı vurdum iyi yapmış mıyım

İyi Tarafları da var kötü Taraflarıda Sen oynarken anlarsın. Ben şimdi iyi yapmışsın kötü yapmışsın deyip seni yanlış yönlendirmek istemem.

Evet hocam sezonu bitirdim ve conradın ölümünün kötü taraflarını gördüm iyi taraflarıda pek belli etmedi ama neyse. [spoiler=3141205030]Oyunu daha oynamamış arkadaşlar varsa bu yazımı okumasın çünkü ağır spoiler içerecek. 3 sezondur oyunu oynuyorum (dlc hariç) ve adeta müptelası oldum bu oyunun kesinlikle bir baş yapıt. (kesinlikle twd nin çizgi romanına veya dizisine bir hayranlığım yok sadece oyunu) Ama şunu söylemeliyim oyun malesef artık klasikleşmeye başladı. Türk dizilerinde de sıkca görülen aşk meşk işleri araya girmiş. Javier için bişey demem ama clem ile gabe arasında ki ilişki oyunun başından beri sinirimi bozdu. Gabe in ölmesini baya bekledim ama nafile. Büyük ihtimallede diğer sezonda bunlar daha da büyür tam evlilik havasına girerler. Oyun artık tahmin edilebilir bir hal almaya başladı. Bu 2. Sezonu eleştiren arkadaşlar 3. Sezonuda eleştiriyorlardı. Şahsen ben 1 ve 2. Sezonların çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Eleştirenlerinde haksızlık yaptığı kanaatindeydim fakat 3. Sezon eleştirileri yerinde bence. Evet oyun güzel ama ilk iki sezonu mumla arattı. Oyunda 1 ve 2. Sezonlara bazı göndermeler yapılmıştı hoşuma gitti (jesus ile tanışdığımızda clem in nefes alıp vermesi, lee nin taktiği veya clemin aylakların dizlerine çalışması yada bağırsak sürme vs) ama yetersiz bir oyun olduğu gerçeğini değiştirmez. Oyunun sonu bana biraz umut verdi açıkcası. 4. Sezonu duyurmaları çok muhtemel bence. Umarız 4. Sezonda kontrol tekrardan cleme geçer. Teltale den umulmadık hikayeler bekliyoruz. Bizi bu seriden soğutmazlar inşallah. Bilmiyorum benim gibi düşüneniz var mı ?
    Edit: Evet şuan çok mutluyum gabe in öldüğü bir son varmış acaba nasıl oldu bileniniz var mı ben episode 5 i 3 defa bitirdim fakat böyle bir son göremedim Clem öyle aşk işlerine girmemeliydi zaten, gabe üzüldüm adamım ama umrumda değil[/spoiler]

Sen araştır biraz gör daha yakın temasları varmış. Ben sadece sarıldıklarını ve öpüştüklerini gördüp ilerisi de var diyorlar ama bilemiyorum. Cleem 4. sezonda gabeden hamile çıkmasın :D

Hocam bu sezonda ki gibi başda önceki sezonda yaptığımız seçimleri sorsun kesinlikle gabe in ölümünü seçerim ileri felan hocam sakin bende sarıldıklarını gördüm sadece yapmayın siz nasıl bitirdiniz peki ? Bende sadece gabe ve kate hayatta kaldı abimizi kaybettik

Conrad: X
    Kate: ✔
    Gabe: X
    Doktor: X
    Max: ✔
    Javi: ✔
    Clem:✔
    David: X
    Hemşire(Adını unuttum kusura bakmayın hava alanındaki kız): ✔
    Esmer Kız: X
    Jesus(Esrarengiz Adam): ✔

Benim Hatırladığım Bu Kadar. Benim Şeçimlerim de bir de kayıp biri vardı. Bana bölümün sonu 400 day dlcsini hatırlattı.

Bende max ve gabriel dışında hepsi aynı( esmer kız kimdi ki hatırlayamadım) hemşirede elenor du. Aynı gitmişiz sanki ama clem son bölümde neden benim tercih ettiğim kişiyi seçmiyor anlamadım dlc leri bende oynamak istedim fakat pek tavsiye etmediler. Ayrıca sezonlarla abartılacak kadar bağlantısı olmadığını duydum

Dlcyi oynamadığına inanamıyorum. Etkisi yok ancak. ilk sezon ile 2. sezon arasında geçiş hakkında bilgiler veriyor. 2. sezonu oynarken tanıdık gelen yüzler olunca insanın hoşuna gidiyor. Ben oynadığıma pişman değilim.
    [spoiler=5381367577]Mesela spoler veriyim 400 day ile ilgili. 1. sezon tekneyi çağırdığımız doktor çalıyor. Ancak tekne bizde kalsaydı da çalışmayacaktı. Çünkü motoru çürümüş. Ayrıca köpek besler gibi Aylak besliyordu bir lokanta sahibi. Aylak dediğimde Orda birinin akrabasıymıydı kardeşiymiydi neydi. Ayrıca bir noktada seçim yapabiliyorsun. Bizden yardım isteyen sonra bize tuzak kuran kızın yanında dolaşan kısa boylu bir kız vardı. 400 dayda onu ölüp ölmemesini seçebiliyorduk. Neyse güzel bir hikayeydi.[/spoiler]

3. sezon hafif olmasına karşın suprizleri de boldu. Yapmak istediğin seçimlerle olması gereken seçimler biraz farklı oldu.

Hmm tanıdık yüzler olması ilgi çekici aslında spoiler ı okudum umarım fazla anlatmamışsınızdır oynamayı düşünüyorum şuan hocam 4. Sezon hakkında bir açıklama yapıldı mı ? A new frontier 2. Sezon tam bitmeden duyurulmuştu ama bu sefer yapmadılar ben uzun süreli bir ara vereceklerini tahmin ediyorum umarım yanılıyorumdur

4. sezon ile ilgili bir araştırma yaptım. Ancak Net bir bilgi bulamadım. Bulursam Eğer Paylaşırım. Dlc için oyna oyun uzun değil ancak. Yinede oynamak güzel.

İndirmeye başlıyalım o zaman

İndir oynadığına pişman olmassın. Bende 2. Sezonu bitirdikten sonra oynadım. Bunun üzerine dlcyi tekrar indirip oynadım pişman mıyım Asla.

Hocam sadece 1 ve 2. Sezonu bağlayan 400 days dlc si var demi ben mi yanlış biliyorum yoksa

Evet var sen bulamadın mı. 1. sezon ile birlikte indirmen gerekecek ama malesef.

Yapmaa 1. Sezon bende var şuan yüklü ama sadece dlc yi indiremiyoruz sanırım. İkinci dlc yi yok bulamadım maalesef adı "m" harfi ile başlıyor sanırım ismini biliyorsan yazabilir misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim bildiğim bir 400 dlcsi var ama hepsi birlikte 6 gb yapıyor uzun sürmez indirmesi. Ben bir ara michone denemiştim ama oyun ara sahnelerden bitmiyor sıkıyor ancak kanalda yayınlamak için oynamayı düşünüyorum. oda bir nevi benim için 4. sezona hazırlık ara oyun gibi olsun. Belliki 4. sezon uzun sürecek gelmesi umarım çok bekletmezler. Zaten zombi oyunlarını normalde nefret ederim ancak ne hikmetse bu oyun gözüme ilişti. Sanırım geleceğe dönüş hayranlığımdan dolayı aynı firmanın oyunlarına takıldım. Şurda 1 ayda 3 oyununu bitirdim. Jurassic park ta güzeldi. Ancak fazla grafiği abartmasınlar. Herkesin iyi bilgisayarı yok son 3. sezon oyunun grafiği iyi onla devam etsinler.
    Bu tür oyunlar grafik diye oynanmaz dizi tarzında seçim tabanlı oyunlardır. Bence hikayeye odaklanmaları gerek. Neyse Konuyu uzatmadan Michone dlcsini oynamayı düşünüyorum. O ayrı bir oyun. 400 dayı da komik oldu yanlıs anlamayın dayı mayı yok Onu da 1. sezonla birlikte indirmen gerekiyor.

• Allah sizden razi olsun beyler, şu ingilizçeyi söksemde bende şöyle şeyler yapabilsem

• Hocam sorulduysa aradım ama bulamadım. Gog sürümü ile uyumlu mu acaba ?
  • fasak F kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum hocam hiç denemedim, gog sürümüyle oynayanlardan (var mı bilmiyorum) bir geri bildirim de almadım, deneme şerefine nail olursanız beni de sevindirirsiniz :D
  • teşekkürler dostum hepinize. :)
  • yamayı kurduktan sonra episode 2 3 4 5 açılmıyor oyun orjinal loading ekranında kalıyor çözümü bilen var mı kaç aydır oynayamıyorum bu hata yüzünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergeant Duffin

bilmiyorum hocam hiç denemedim, gog sürümüyle oynayanlardan (var mı bilmiyorum) bir geri bildirim de almadım, deneme şerefine nail olursanız beni de sevindirirsiniz :D

Henüz önceki sezonları bitiremediğim için bölümü açamadım ama menüde sorunsuz türkçe görünüyordu Gog sürümünde :). Emeğinize sağlık
  • kumandabey K kullanıcısına yanıt
    özel mesajdan iletişime geçin teamviewser ile yardımcı olmaya calisayim
  • emeğiniz için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orjinal sürümde olmuyor orjinal almama rağmen korsan indirerek denedim oldu yani korsana göre yapmışşınız
  • Hocam bir kaç dakikanı ayırıp yardımcı olursan sevinirim özelden yazdım ama görmedin galiba. İyi Günler.
  • Ellerinize sağlık
  • Allah sizden razı olsun arkadaş.. Şu oyunu keyifle oynamamın sebebisiniz.
  • Teşekkürler
  • harika teşekkürler.. respect!
  • Yamayı kurdum fakat altyazılar çalışmıyor ve seçimlerde this choise is blank yazısı çıkıyor ne yapmalıyım?
  • Dostlar bu arada şöyle bir hata alıyorum yardım edebilirimisiniz? Türkçe yamayı kurarken paylaşım hatasından dolayı güncellenemedi diyor.
  • Mastertranslator kullanıcısına yanıt
    yönetici olarak calistirdiniz mi?
  • Tamam dostum gerek kalmadı alt tarafta oyun açık kalmış namussuz ondan hata veriyormuş türkçe yama sıkıntı yok geri dönüş yaptığın icin teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.