Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2013. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20112012201320142015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Rick'in flash forward'ında Negan ile barışmışlar,birlikte aynı yerde yaşıyorlardı...

Sebebi ne okursa olsun boyle birsey kabul edilemez. koreli eleman ve kızıl kafanın katili bu adam

Bu arada bu sahneyi izlemiş olsan twd ye saydırırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnlamakYetmez -- 26 Şubat 2018; 23:12:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• son sahnede rick yaralıydı, nasıl yaralandı, acaba rüyada mıydı, belki carl ölmedi ??
  • Daha önceden fark eden oldu mu bilmiyorum mağara olabilir ama bugün yeni bölümü izlerken dikkatimi çekti. Introda bi saniyeliğine bir bıçak görünüyor üzerinde teşkilat-ı mahsusa logosu var. Ya da logonun başka bir anlamı var benim haberim yok.

• bsplayerden açtığınızda otomatik olarak bazen buluyor altyazıyı
  • Arkadaşa sordum nasıldı?
    (Efsane olsa dahi finali yaptım ben bu ara sezon finalde daha izlemem)
    O da biliyor ve cevabı: En iyisini yapmışın salla gitsin, bende izlemeyi bırakıyorum

Hani tahmin ettiğimden de kötüymüş.. Birkaç yorumu da okudum buradan ve en iyisi o kaldığım yerdeki gibi hatırlamak bu seriyi.
    Yazık ya.
  • Maester-T kullanıcısına yanıt
    doğum yaşam ve ölümun simgesi, baya eski bisey

https://tr.pinterest.com/pin/458874649515949564/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Rick'in flash forward'ında Negan ile barışmışlar,birlikte aynı yerde yaşıyorlardı...

bence rick öldü negan kıza babalık yapıyor

• Çok fazla boş karakter var.Darısı diğer çöp karakterlerin başına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.can.tas -- 27 Şubat 2018; 2:59:54 >
  • https://subscene.com/subtitles/the-walking-dead-eighth-season

bir kaç arkadaşımız istemesine rağmen altyazıyı nereden bulunacağı saat 4 de çıkacak saat 4 de hazır cevaplarıyla son bulmuş.ve bunun soruyu soran arkadaşlara faydası olmamış.yukarıdaki linkten her bölümün altyazısını indirebilirsiniz.
  • Carl...

Zaten dizinin bu bölümünde ne olacağını herkes aylardır biliyordu. Carl'a veda bölümü olacaktı. Ama ben bu şekilde ölümü pek kabullenemiyorum. Daha küçücük çocukken avcı tüfeği ile vurulmuştu kurtarıldı, başından onca şey geçti, gözünden vuruldu da ölmedi kıytırık 2 zombi saldırısı ile mi ölecekti?
    Bu mu yakışırdı yani?
    Babasına savaşı sonlandır demesini de kabul edemiyorum, onca arkadaşları ne için öldü o zaman?

yine de üzücü bir bölümdü
  •   Off içim bayıldı resmen.Beceremiyorlar arkadaş.Kurguyu dramı falan.Çok boğuldum bölüm boyunca,çok gereksiz zorlamalar diyaloglar var.
  • Dram dizi evet sıkıntı yok ama
    Carl o şekilde ölür mü ya

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

Kız ,Negan'a koçmadan önce rick'in yanında zaten.
    .
  • Carl'ın mecburi ölümünü 8. sezon fragmanlarına bağlamaya çalışmışlar hayal sahnesi olarak. Madem oyle bir halt yediniz Rick'i neden topal yaptınız?

Nice kahraman ölümleri izledim Hershell-Tyresee vs. ama bu kadar as bir karakterin (çocuklugundan beri kılımdır Carl'a) olmadı ölümü.

8. sezon sonu zaman da ilerliyeceklerdi bir kaç sene birden olaysız geçip Alfa muhabbeti olacak derken sanki Carlı planlı öldürmüşler gibi rüya sahnelerini Carl'a bağladılar.Rickin topallaması Negan olayı vs.

Severek izledim yıllarca hiç aksiyonsuz geçen bölümleri bile benim için büyük usta ROMERO'ya saygımdan gene izlerim.

Artık toparlanasınlar yada sonlandırsınlar.
  • quote:

Kız ,Negan'a koçmadan önce rick'in yanında zaten.
    .

görmemişim :D

• Bölümü beğenmedim. Bölümün 25 dakikası Carl'ın ölümünü, diğer yarısı ise Morgan'ın psikopatlığa dönüştüğünü izliyoruz. İzlemesek de olurmuş.
  • çok çok sıkıcı bir bölüm daha..
  • Carl'ın sahnelerini ileri sardım valla, pişman da değilim

• Az önce FX'te baktım akıcı bir bölümdü aslında ama dizinin 4 - 5 - 6 sezon formundan çok uzakta olduğu apaçık. Pili bitti artık..

• 8x9’u indireceğim şimdi. Normalde tivibu tekrar izleden izlerdim ama kaydedilmemiş.
    Bitse de kurtulsak artık ya. Sırf Negan için izliyorum. Negan’ı sevenler Solace’i izleyebilir. Hannibal reyiz de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91973A2D5 -- 28 Şubat 2018; 0:56:57 >
  • 
Sayfa: önceki 20112012201320142015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.