Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1931. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19291930193119321933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7 sezon geçti, son bölüm dahil anlamadığım en büyük şey zombilerin bir anda nereden fırladığıdır.
  • Ulan 1.5 yıl önce filan dizimagda sabah 6 gibi ceviriyi veririlerdi . Miss gibi dizimizi izlerdik şimdi öğlen 2 3 e kadar bekliyoruz ki alt yazısı düşsün dizi düşsün. Finali cevirisi ile birlikte 6 gibi izlediğimi hatırlarım hey gidi hey.
  • Canlı izleyebileceğim kaliteli bir link var mıdır arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

7 sezon geçti, son bölüm dahil anlamadığım en büyük şey zombilerin bir anda nereden fırladığıdır.

Hep öyler bir bölümü umarak izledim bu bölümlere kadar çıksa güzel olur. Yapacak birşey bulamıyorlar bari bunu yapsınlar şu 7. sezon da adam gibi birşey izlemedik .

Final 6. sezon finali gibi olucak tahminimce sonra yine bekle.
  • Beklediklerimin hepsi oldu.

Spoilerların hepsini bilerek de izleyince keyfi çıkmıyo valla.

Ama iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rosita, oyş
    https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/b2/b1/22/b2b1220cd893b16812d7a339dfc1c0e1.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 3 Nisan 2017; 17:34:58 >
  • Bir site biliyorum da oraya da öğleden önce düşmez :/

• Youtube dan az baktım. Hareket li sahneler var ama millet heyecanını yitirmiş Kimse foruma girip bir şeyler yazmamış. Geçen sezon finali öyle değildi ama . Güzelim diziden herkesi soguttular

• Final spoiler

Çizgi romandan bir bölümü senaristler yorumlayarak final bölümünü yapmışlar bir önceki sayfadaki arkadaş biraz tutturmuş, Sasha'nın kendini feda etmesi çok acı bir şeydi ancak başka çaresi de yoktu. güzel bir finaldi ama bu sefer cliffhanger ile bitirmemişler çok şükür. Çizgiromanın 114.bölümü ile bu sezon bitti, yeni sezon "All out war"
  • The Walking Dead diye geldi Kurtlar Vadisi çıktı... Rezalet...
  • alt yazı 2 gibi gelecekmiş
  • 3 gblik versiyonunu indirdim sezon finalinin gel görki altyazı hala çıkmamış cidden dizimag varken çok iyiydi be
  • link atabilecek var mi pm den?

• Altyazı linkini atabilecek var mı?
  • İngilizce izledim. Altyazıyi bekleyemezdim spoiler yemekten korktum. Gerek de yok zaten çoğu karakterin aksani düzgün.

Tüm sezonun üstünde bir bölümdü. Umarim gelecek sezon düzgün ilerler. Tek anladığım 7. Sezon geçiştirme sezonuydu.

rickin çöp adamlara güvenmesi saçmaydı. Bedeli ağır oluyordu. Michonne ölseydi keşke. Tek ciddi kayıp sasha oda kendi istedi. Akıllı kızmış. Rosita ölecek diye ödüm koptu. Ciddi ciddi tek beğendiğim karakter o kalmıştı. Yok carl yok bu yok şu saçmalık derken karakter kalmadı dizide. Maggie artık daha aktif rol oynarsa daha iyi olur.

Aslında Rick falan ölse de negan ana karakter olsa onun çabasını izlesek rick iş çıkmaz artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin De Bruyne -- 3 Nisan 2017; 13:41:40 >

• Bende izledim şimdi.

Tam istediğim gibi bi final olmadı ama en azından iyiydi, En azından yeni sezonu 4 gözle bekleticek bi hamle yapmadılar o bakımdan sorun yok şuan 7 ay bekleyebilirim havasındayım.
    2. olarak savaş sahneleri cok saçmaydı kurtlar vadisi terk :D sağa sola önüne dön adam vur kendin vurulma falan filan. Neyseki en azından catışma gördük. Beklediğimize değmedi ama artık napalım.
  • Türkçe alt yazılı link atacak varmı

• Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Hocam tam altyazı varmı diye konuya girmiştim. Hemen sizin mesajınızı gördüm. Teşekkür ederim.
  • BB TWD.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19291930193119321933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.