Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1932. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19301931193219331934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kafada soru işareti bırakacak şekilde bitmediği güzel oldu. Sasha sahnelerinden nefret etmeye başlamıştım zaten bu bölümdede saçma sapan sashanın hayal kurduğu sahneleri geçerek izledim.
    Savaş sahnesi fena değildi Ezekiel'ın kaplanı efsaneydi o çöpçülerin başındaki kadına inanılmaz derecede ayar oldum o niye gebermedi arkadaş anlamıyorum. Merak etttiğim bir diğer konuda bu Dwight ne yapmaya çalışıyor? Herkes sezon başından beri rick takımına katılacak diyordu yardım edecek falan diyordu ne yaptı adam bu bölüme kadar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertLIVE -- 3 Nisan 2017; 14:57:22 >
  • 7 ay geçer mi be şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertLIVE

7. Sezon Finali

Kafada soru işareti bırakacak şekilde bitmediği güzel oldu. Sasha sahnelerinden nefret etmeye başlamıştım zaten bu bölümdede saçma sapan sashanın hayal kurduğu sahneleri geçerek izledim.
    Savaş sahnesi fena değildi Ezekiel'ın kaplanı efsaneydi o çöpçülerin başındaki kadına inanılmaz derecede ayar oldum o niye gebermedi arkadaş anlamıyorum. Merak etttiğim bir diğer konuda bu Dwight ne yapmaya çalışıyor? Herkes sezon başından beri rick takımına katılacak diyordu yardım edecek falan diyordu ne yaptı adam bu bölüme kadar?

önümüzdeki sezon kilit isim olacak
    dwight

• Güzel bir son oldu bence artık negan düşünsün gibi birşey oldu aralarında dwight varve durumdan haberleri yok. Çöpçüler de büyük bir darbe aldı denebilir liderleri en iyi adamlarından tekini kaybetti. Hala süprizlere açık bir şekilde bitti. Bence ormanda yaşayan kadınlar olaya dahil olacak. Birde neganı tek bölümde öldürmeleri yapımcı açısından biraz aptalca olurdu.
  • Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    7. sezonun bölümlerini aklına getir, çok da şey yapmamak lazım dersin bence. Ben ki ilk günden beri TWD delisiyim, artık ne bölüm günleri ne sezon araları pek bir şeyler hissetmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon finali hakkında

beklenilen şeyler oldu daha önce yazılanlar ve tahminler doğruydu.
    sonda maggie nin dedikleri güzeldi glenn ve abraham bir kez daha hatırlandı.7. sezonu özetleyen bir bölüm de diyebiliriz bu bölüm için.
    Rickin negana dedikleri süperdi. En çok hoşuma giden yeri orasıydı.

Sasha hariç de kayıp olmaması güzel. Tabii neganın çok fazla adam var ama 8. sezonda işi çok daha zorlaşacak.
    yeni karakterler ve gruplarda girecek devreye bu durum neganın şuanki süper gücünü indirecek.

Ayrıca dwight karşı tarafta ve bunu bilmiyor bu çok büyük bir koz rickler adına.
    maggie de tamamen hilltopun başına geçti. 3 lider ve topluluk negana karşı olarak bitti sezon.
    savaş olmadı savaşın başlangıcı oldu bu bölüm.

Bu arada kaplanın sahneleri komikti.Öldürsünler şu shiavayı da rezil olmasın dizi daha çok. geçen bölümki geyik zaten

Rick her ne olursa olsun kararlı ama kendinden çok emindi carlı öldürücem şimdi dediğinde bile meydan okudu negana.
    müthişti...

• Allahtan öyle aman aman bi yerde bitmedi ki beklemek zor gelmesin .

O çöplük adamlara burdan deli gibi sövmek istiyorum .

Ezekiel reyis heykeline çimento yetmez . Kaplanda iyi iş yaptı ha

He birde son sahnelerde negan ın kamyonu taradılar 20 kişi bi tane akıllı da tekere nişan almadı adam el hareketi yaparak gitti yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bursaspor. -- 3 Nisan 2017; 15:15:58 >
  • altyazi ve torrent linki atabilecek bir yardimsever ariyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yine tüm bir yıl merakla bekletecek bu adiler derken benim için çok ta fena olmayan bir sezon finali oldu.

Savaş başladı, artık geri dönüşü yok. Daha önceki bölümlerde bir arkadaş hurdacıların hainlik yapacağını söylemişti, nitekim öylede oldu. O kadın Ricke silah tutarken rickin silahı onun elinden almasını beklerdim. Kaç yıllık polissin arkadaş hiç mi krav maga falan hareket görmedin

Her neyse sonuç olarak kafada çokta soru işareti kalmayan bir sezon sonu finali oldu. Aylarca kim öldü lan gölgesi şunun üstüne düştü falan gibi teoriler üretmiyeceğiz

• Torrentten indirdiğim bölüm 41 dk idi, bi anda bitti kesik gibi geldi benim indirdiğim yoksa doğru mu 41 dk mı bölüm?

Rick'i kadın aşağıya itti orda tak diye bitti indirdiğim bölüm.

Edit: Bölüm 60 dk imiş, benim indirdiğim kesikti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beistrich -- 3 Nisan 2017; 19:20:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monster98

Türkçe alt yazılı link atacak varmı

Buldun mu altyazılı link hocam bana da lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

arkadaşlar 2 sorum var hatırlayamadım:

1. Hilltop'ın başındaki yaşlı dayıya ne oldu?
    2. finaldeki küçük asker figürünü kim bıraktı ?

1.Gregory büyük ihtimal negan tarafına geçti hilltopa korkudan birdaha dönmez
    2-Askeri Dwight bıraktı dwight için önümüzdeki sezon rickin ajanı diyebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-84CA19B46 -- 3 Nisan 2017; 15:52:13 >

• Bu sezon baya baya geçiş sezonu oldu. Grafikler onceki sezonlara göre kötüydü çatışma sahneleri önceki sezonlara göre amatöreceydi.

Yani bi hapishane zamanlarindaki catismalara bakin birde bu bölüme. Sezonun üzerinde durmadiklari acik acik ortada.

Bir diğer konu başrol karakterlerin ölmeyeceklerini cok belki ettiriyorlar. Mesela rick karakteri o durumda bile negani tehdit ediyo ölmeyeceginden o kadar emin yani. Ve bunu bu sezonun ilk bölümünde de yapti. Bir o kadar neganinda ölmeyecegi acikca gosteriliyor. Kaplan orda direk neganada saldiramazmiydi yani. Saldirsa ölmustu ama arkasindaki adamina saldirdi.

Çöpçülerin bi haltar karistirdigi belliydi minhonne ile konusan kadinin tuhaf tuhaf bakmasi birşeyler olacağını gösteriyordu.

Sasha sahnelerinden aşırı sıkıldım. 33 dk ile 40. Dkye kadsr onun sahneleri cardi sıkıcıydi.

Catisma sahneleri oncekilere göre amatorceydi. Bildigin meydanda rasgele ates edildi herkes ortada saklanan yok ama kimsenin mermisi ricke gelmiyo.

Umarim gelecek sezon böyle uzerinde durmamazlik yapmazlar çünkü izleyici kaybeder.

Ve benim beklentim rickin negani yakalayıp hücreye atmasıydı ama olmadi olsun yinede fena değildi

• İlk defa akıllarda soru işareti bırakmadan final yaptı sanırım dizi.Beni şaşırtan tek şey,çöpçülerin Rickleri satması oldu,meymenetsiz karı ayar etti beni.
  • Bölüm güzeldi genel olarak

Duyguları hissettirmeye yönelik bi bölümdü.Zaten twdnin olayı da bu olduğunu düşünürsek hoştu.Son bölümde çok mantık hatası vardı izlerken gözden kaçırıp akışına bırakiyim dedim.Ama bi süre sonra sıktı.Rick yukarda kadınla beraber aşağıda bizimkilerden biri indirmedi.Herhalde ''ya bu rick zaten terminatör gibi eline silah vermeyelim eşit olsunlar''mantığıyla işlemişler o kısmı.Kaliteyi artık 1 ve 2.sezona çekmelerini beklemekteyiz hala..
  • Beistrich kullanıcısına yanıt
    Bölüm tam 60 dakika.

• Genel olarak beklenildiğinin altında bir sezon oldu. Gelecek sezonlara bir altyapı hazırlamak için büyük ihtimal bu sezonu harcadılar biraz. Riskli iş yaptılar. Umarım gelecek sezon çok çok daha iyi bir sezon izleyeceğiz gibi geliyor. Ekim'de görüşürüz TWD...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beistrich

Torrentten indirdiğim bölüm 41 dk idi, bi anda bitti kesik gibi geldi benim indirdiğim yoksa doğru mu 41 dk mı bölüm?

Rick'i kadın aşağıya itti orda tak diye bitti indirdiğim bölüm.

yok devamı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

rosita, oy?

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/b2/b1/22/b2b1220cd893b16812d7a339dfc1c0e1.jpg

abraham malı bunu terketti gudubet sashaya gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

İngilizce izledim. Altyazıyi bekleyemezdim spoiler yemekten korktum. Gerek de yok zaten çoğu karakterin aksani düzgün.

Tüm sezonun üstünde bir bölümdü. Umarim gelecek sezon düzgün ilerler. Tek anladığım 7. Sezon geçiştirme sezonuydu.

rickin çöp adamlara güvenmesi saçmaydı. Bedeli ağır oluyordu. Michonne ölseydi keşke. Tek ciddi kayıp sasha oda kendi istedi. Akıllı kızmış. Rosita ölecek diye ödüm koptu. Ciddi ciddi tek beğendiğim karakter o kalmıştı. Yok carl yok bu yok şu saçmalık derken karakter kalmadı dizide. Maggie artık daha aktif rol oynarsa daha iyi olur.

Aslında Rick falan ölse de negan ana karakter olsa onun çabasını izlesek rick iş çıkmaz artik

İngilizce altyazı izleyince sorun olmuyor orta seviye ingilizcesi olan biri rahatlıkla anlayabiliyor.Eugune ile King ezekiel dışındakiler tabi adamların her sözü terim ezekiel'ın kral gibi konuşmasına çok gülüyorum Eugune için zaten türkçe altyazı olsada anlamıyorum garip bir adam.

Alexandria will not fall! kendimi oyunda gibi hissettim. Bence verilmek istenen duygu verilmiş sasha sahnelerinde geçmek istedim bende ama ne kadar sevmesekte o grubun bir parçasıydı aileden gibiydi ailesinden herkes öldü birini sevdi oda öldü.Sasha'ya sempatim vardı bu yönden hep ama twd'nin saçma işleyişi yüzünden sevilmez bir karakter oldu.Son olarak maggie'nin konuşması gözlerimi doldurdu çok duygusal konuşuyor kadın Dul yaşıyor elinde blazer var dediği sahnede çok güldüm negan'ın.Bence güzel bölümdü sezonun geneline bakarsak güzel olan 2-3 bölümden biriydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 3 Nisan 2017; 17:2:54 >

• 
Sayfa: önceki 19301931193219331934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.