Şimdi Ara

The Vampire Diaries (2009- ) | 6.Sezon (277. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5.534
Cevap
23
Favori
170.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Karga olayı 8 sezon sonra açıklandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 12 Mart 2017; 0:39:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Karga olayı 8 sezon sonra açıklandı

Ben hala anlamadım hocam 😂 Açıklar mısın rica etsem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Damon'un ilk ve son bölümdeki repliği ''Hello brother''
  • SiyahPapyon kullanıcısına yanıt

Damon kargaya dönüşebiliyor istediğinde, veya karga yönetebiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Damon kargaya dönüşebiliyor istediğinde, veya karga yönetebiliyor

Onu ilk sezonda demişti ya olm Karga yönetebiliyor dönüşemiyor. Ama kitapta dönüşme gibi bir olay var
  • Bence dizi büyük bir resime odaklanamadı. Ortak, büyük bir kötü yoktu, sürekli kendini tekrar eden, yaralamalar, esir almalar

originals denen karakterler spin off'a gidince dizi iyice çıplak kaldı. Büyük bir puzzle tamamlanmadı.

Bir noktadan diğerine başarılı bir karakter gelişimini oturtamadı. Bi dargın bir barışık, onlarca defa aynı terane yaşandı.

Sonda herkes sarıldı, kucaklaştı güzel bir müzik felan bu tip finali ikinci, üçüncü sezonun sonunda da yapsan hiçbir şey ifade etmezdi.

Ne oldu yani o kadar çaba, ne başarıldı? Sanki aynı mahalleninn müdavimleri ortak bir halısaha maçı yapıp sonunda birbirini tebrik ettiler

ve kız arkadaşlarını alarak arabalarına bindiler ve dağılarak farklı mekanlara çaya gittiler!

Kimse alınmasın ama bıraktığım yerden sonra sadece 8. sezon finalini izledim ve yine aynı tipler..

Yok cehennem yok olmuş, yok kasabayı nükleer witchcraft ile havaya uçmaktan kurtarmalar felan.. Şaka gibi diziydi, vakit kaybı.

Bi elena düşer ayılır bayılır, bi bonnie her sezonda büyü yapar ayılır bayılır, ölür geri gelir, arafa gider gelir....

Onlarca kişi sürekli kazıklanıp boynu kırılıp vs ölür, geri getirilir...

Haksızsam haksız deyin. Diziden eskiden bu yana bir beklentim olduğu için böyle konuşuyorum, çok yavan gitti ve yavan bitti.

Bir buffy ve bir Angel izleyen varsa ne demek istediğimi bilir, çıta hep yükseldi..
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Haklısın, aslında dizi bu kadar uzun sürmese farklı bir sonla bitecekmiş.
    Şurada anlatılıyor yazarların o farklı final senaryosu.
    http://ew.com/tv/2017/03/10/vampire-diaries-original-ending-julie-plec/
  • 8. Sezon 16.bölüm final miydi şimdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. sezondan sonra her ne kadar bir çöp olarak devam etse de 'veda' işin içine girince insan garip oluyor. Dile kolay, tam 8 seneden bahsediyoruz. Finalinde de oradan oraya atlamalar çok fazla olmuş keşke daha oturaklı bir kurgu meydana gelseydi.

Damon karakteri olmasaydı zaten devam etmeyeceğim bir diziydi. Sonuçta sona erdi, her şeyin sona erdiği gibi.

• Açtım baştan başladım diziye çünkü hakediyor bunu dizinin 1. bölümünde o kadar spoiler vermişlerki finale
  • Bitirdim ben de tek sıkılmadığım dizi bu sanırım nedense ve duygulandım finalde ve keşke bitmeseydi ya ilk başladığım yabancı dizilerden bu da bayağıdır takip ediyordum yeri ayrıydı salvatore kardeşlerin yeri başka winchester kardeşler gibi ayrı onların da yeri bende büyük boşluk oluştu içimde inşallah çabuk unuturum.
  • Nina Dobrev diziyi bırakınca bende bırakmıştım. Final bölümde geri geldiğini görünce yeniden izleyeyim dedim.

Biraz önce 7. sezonu bitirdim ama ileri sara sara. İyikide öyle yapmışım.
    Çok önemli sahneler yoktu ta ki son bölümlere kadar. 7. sezon finalinde mahzende Elena'nın sesini duyunca garip oldum biraz. Damon'ı oraya çekmek içini yaptığını biliyordum artık oradaki her neyse ama eski Delena sahneleri görünce geçmiş bölümleri hatırladım. Ne günlerdi ya. 8. sezona da başlayacağım umarım güzel final olur.

Edit: Ve 8. sezonu da bitirdim.

Güzel sezondu açıkçası. Herkesin geri dönmesi biraz garipti ama Enzo gerçekten geri döndü mü dönmedi mi onu anlamadım.

Hiç değilse güzel bir şekilde bitti. Efsane dizilerim arasında duracak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 10 Temmuz 2017; 16:49:41 >
  • 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.