Şimdi Ara

The Settlers 7 : Paths to a Kingdom Ön İnceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
19.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5-10 saniye arası sürüyo son update düzeltiyomuş o sorunu sanırım, autosave olayı..
  • Bence çok önemli değil bende de 2 saniye falan sürüyor.

Edit:İlginçtir campaign 4. bölüme geldim burada aradaki takılmalar on saniyeye çıktı.

Ama oyunun detayları müthiş ya.

Özellikle tavsiyem butcher'ın et üretirken yaptığı hareketi izleyin acayip güzel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatbkath -- 28 Nisan 2010; 16:23:04 >
  • bu oyun çok zor mu?
  • Bence Settlers serisinden savasları tamamen cıkarsalar cok daha guzel bir seri olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 29 Nisan 2010; 1:15:56 >
  • Ben bugün biraz oynayayım dedim. Her şey düzgün giderken hiç karşı eleman bakmadım. (skirmish oynuyorum) adam ne var ne yok heryeri almış üstüne üstlük te o dragon simgeli yerlere dalmış. Bütün ordusu telef olmuş. Bende fırsattan istifade saldırayım dedim. sırayla yerlerini aldım. zaten 30 kişili ordum vardı. adam 5-10 bişey toplayana kadar ana şehrine girdim. bitirdim 2 saatte. Çok zevkli bir oyun. Özellikle bazı ayrıntılar çok güzel düşünülmüş.
  • Çok çok merak ediyorum ve PC'mde hazır bu oyun. Anno 1404 ile bu tür oyunlara karşı çok büyük bir ilgim oldu. Fakat Anno 1404'ü bitirmeden buna geçmeyi düşnmüyorum, hepsi bir araya girince karman çorman oluyor, daha yeniyim zaten böyle detaylı strateji türünde, iyice karıştırmak istemiyorum ortalığı. Anno'yu zar zor söktüm zaten

Ama inanılmaz merak ediyorum gerçekten, çok güzel görünüyor anlatılanlara göre :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 29 Nisan 2010; 3:06:14 >
  • Merhabalar

Oynayan arkadaşlar orjinal olarak nereden tedarik ettiler acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patriot Ayhan

Merhabalar

Oynayan arkadaşlar orjinal olarak nereden tedarik ettiler acaba.

nucLear isminde bir arkadaş satıyor dostum sitede.
  • Oyun animasyon filmi gibi çok hoş olmuş, neydi settlers şimdi ne oldu ama iyi olmuş, :) ah birde şu anlık takılmalar olmasa çok iyi olucak, soğutuyor oyundan.
  • Arkadaşlar o 10 saniyelik takılmayı 1 saniyeye indirme tekniğini yabancı bir forumda buldum.

Eğer ses ayarlarından stereo'yu değiştirip surround 1 veya surround 2 yaparsanız takılma 1 saniyeye iniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatbkath -- 30 Nisan 2010; 12:02:32 >
  • bence settlers in en çok sevdiğim serisi 4 bana nedense o en güzeli geliyor ...
  • su takılma olayını tamamen coozen varmı arkadaslar.1.3 de kalkıomus dıye duydum crack bulup deneyen varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

Arkadaşlar o 10 saniyelik takılmayı 1 saniyeye indirme tekniğini yabancı bir forumda buldum.

Eğer ses ayarlarından stereo'yu değiştirip surround 1 veya surround 2 yaparsanız takılma 1 saniyeye iniyor.

Ben Zaten Surround 1'de kullanıyorum. Fakat yine takılıyor. Bir de Surround 2'yi deneyeyim bakalım değişme olacakmı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: santhora

quote:

Arkadaşlar o 10 saniyelik takılmayı 1 saniyeye indirme tekniğini yabancı bir forumda buldum.

Ben Zaten Surround 1'de kullanıyorum. Fakat yine takılıyor. Bir de Surround 2'yi deneyeyim bakalım değişme olacakmı...

Bne değiştirdim işte 1 saniyelik bir takılma oluyor ondan sonra devam ediyor.Eskiden takılınca çay,kahve koymaya gidiyordum.

Umarım sizde de olur.Malum update'i malum nedenlerle yapamadığımızdan bu süreyi azaltabilicek şeylere bakıyoruz mecburen.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: santhora

quote:

Bne değiştirdim işte 1 saniyelik bir takılma oluyor ondan sonra devam ediyor.Eskiden takılınca çay,kahve koymaya gidiyordum.

Umarım sizde de olur.Malum update'i malum nedenlerle yapamadığımızdan bu süreyi azaltabilicek şeylere bakıyoruz mecburen.

Az önce denedim. Mevcut Surround 1'i, Surround 2'ye getirdim. Harita üzerinde hareket ederken anlık takılmalar oluyordu. Onlardan kurtuldum. Bir ara 10 saniyelik takılmadan da kurtulduğumu düşündüm ama yine oldu. Eskiden daha sık oluyordu sanırım. Bu sefer 20 dakikalık oynamaya 2 sefer takıldı. Bilmiyorum belkide psikolojiktir:) Ama kesin çözüm olmadığını garanti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi santhora -- 30 Nisan 2010; 19:43:59 >
  • arkadaslar takılma sorununu cozen arkadas olursa yada 1.3 yama crack buklunursa buradan yazarsanız sevınırım.
  • Oyun hatalarla dolu
  • Settlers 6 kadar güzel deil...Settlers 6 da mevsimler vardı hikaye güzeldi..
  • drm koruması kırıldı mı arkadaslar?
  • settlers 6 ıle arada cok fark var dıorlar.ben ılk kez 7 yı oynadım cok begendım.oynanıs ve zevk olarak 6 dahamı ıyı.ayrıca grafık farkı cok varmı?grafıkler kotu olursa oynayasım gelmıyorda:)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.