Şimdi Ara

The Settlers 7 : Paths to a Kingdom Ön İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
19.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: damn1518

drm koruması kırıldı mı arkadaslar?

Koruma varmıydı bunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn1518

drm koruması kırıldı mı arkadaslar?

Evet Ubisoftun DRM koruması olan oyunların hepsi kırıldı dostum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuk666

settlers 6 ıle arada cok fark var dıorlar.ben ılk kez 7 yı oynadım cok begendım.oynanıs ve zevk olarak 6 dahamı ıyı.ayrıca grafık farkı cok varmı?grafıkler kotu olursa oynayasım gelmıyorda:)

Arkadaşım ben bu seriyi acayip seviyorum. Adamlar ne yaparsa yapsın oynarım ama hakikaten Settlers 6'nın tadı bir başkaydı. Grafikler, konu, oynanış, atmosfer. Bu oyunla alakası yok. Kesinlikle tavsiye ederim oynamanı. Hatta 6'nın ek paketi de vardı sonradan çıkan. Onu da oyna kesinlikle. Ha bu arada Settlers 6 kadar olmasa da bu oyunu da sevdim orası ayrı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi santhora -- 3 Mayıs 2010; 16:44:02 >
  • Ben 3 ü çok seviyordum. Demir külçe yerine domuz çıkması gerçekten mükemmeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: santhora

quote:

Orijinalden alıntı: selcuk666

settlers 6 ıle arada cok fark var dıorlar.ben ılk kez 7 yı oynadım cok begendım.oynanıs ve zevk olarak 6 dahamı ıyı.ayrıca grafık farkı cok varmı?grafıkler kotu olursa oynayasım gelmıyorda:)

Arkadaşım ben bu seriyi acayip seviyorum. Adamlar ne yaparsa yapsın oynarım ama hakikaten Settlers 6'nın tadı bir başkaydı. Grafikler, konu, oynanış, atmosfer. Bu oyunla alakası yok. Kesinlikle tavsiye ederim oynamanı. Hatta 6'nın ek paketi de vardı sonradan çıkan. Onu da oyna kesinlikle. Ha bu arada Settlers 6 kadar olmasa da bu oyunu da sevdim orası ayrı...

deneyecegım kardesım yorumların ıcın saol.
  • Razor1... patch v.1.02 ile crackli oynanıyor drm koruması bildigim kadarıyla TS 7 için kırılmadı daha...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thorismund -- 23 Mayıs 2010; 1:48:29 >
  • melih abi söylediklerine katılıyorum oyunu niye oynadığını bilmiyo insan resmen bide şöyle bi özellik var diğer rts ler gibi değil biyerden sonra kendini tekrarlamıyo hep yenilik var bence harika ama çıkış tarihi fena 23 mart 2011 ama 30 mart ta doğum günüm
    var belki babamlar hediye olarak alır
    :)
  • birşey sormak istiyorum settlers mart tamı çıkacak yoksa nisan damı 23 mart yazıyo heryerde o demosumu yoksa????
  • patch v.1.07 var suanda boyutuda 609mb bunun cracki varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djx -- 23 Temmuz 2010; 16:58:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Revenge*

O takılmalar bende 10 dakikada bir falan oluyor ve en fazla 5 saniye falan sürüyor. Sizde ne kadar acaba?

Orijinal oyunda böyle takılmalar yok..Sizin oyunun crack liğinden kaynaklanıyor olmasın..
  • Bu oyunu D&R'da gördüm galiba.Almaya değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MerTurgoN

Bu oyunu D&R'da gördüm galiba.Almaya değer mi?

Kaça ?? Bir fiyat söyle de ona göre cevap verelim..
    Bence epey oyalayıcı bir oyun ama gidip de 100 tl vermem..50-70 arası uygundur..Bence tabi..Senin bütçeni bilemem..

Şimdi baktım
    http://www.dr.com.tr/Search.aspx?kw=settlers&gid=00000&criteria=999&media=999

sanırım 68 tl..Bence değer..Bu sıcaklarda evde zaman geçirmek için ideal..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Budfox -- 25 Temmuz 2010; 2:29:40 >

• Arkadaşlar internet üzerinden cd keyini aldım problemsiz açılıyor fakat arkadaşlarında dediği gibi internet bağlantısı olmadan oyuna bir türlü giremedim,cracksiz orjinal olursa belki değişir dedim ama malesef girmiyor yada ben beceremiyorum.Böyle birşey olduğunu bilseydim kesinlikle almazdım böyle bir saçmalık olamaz,alacak olan arkadaşlar bence bunu mutlaka göz önünde bulundurmalı.Grafik olarak oyun gayet başarılı bunun dışında pek birşey göremedim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.