Şimdi Ara

THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.003
Cevap
30
Favori
151.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 11 Haziran 2013; 9:28:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun bana fena halde Bayonettayı anımsattı görür görmez. Aynı tarz dönem, fantastik silahlar, gotik ortam...

THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 11 Haziran 2013; 9:05:17 >
  • Esrarengiz duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep god of war bekliyordum bu çıkınca hayal kırıklığına uğradım pek bana hitap etmiyor oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

Hep god of war bekliyordum bu çıkınca hayal kırıklığına uğradım pek bana hitap etmiyor oyun.

Al benden de o kadar Santa Monica yı görünce heyecanlandım ama yine bir story mode u bitir at kenara fps ile karşı karşıyayız.

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    arkadas adamlar oyun yapmayı bılıyor ben begendım atmosfer guzel olur gıbı duruyor ps3 fıyatıda bekledıgımın altında oldu bakalım ulkeye gelıs fıyatına bakıp hemen edınebılırım bı tane belkı bu oyunlar cok ama cok ıyı duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

arkadas adamlar oyun yapmayı bılıyor ben begendım atmosfer guzel olur gıbı duruyor ps3 fıyatıda bekledıgımın altında oldu bakalım ulkeye gelıs fıyatına bakıp hemen edınebılırım bı tane belkı bu oyunlar cok ama cok ıyı duruyor

BF multiyi izledin mi?
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    ızledım 64 kısı oynananı dıyorsun dımı ben begendım ya mıllet grafıgı bf3 ıle aynı demıs ama ben bf3 un garfıklerındende sıkayetcı degıldım uzaklar daha net gorunsun yeter snıper oynarken sorun cıkarmasın :D bıde seyı sorucam ps3 exc tanıtmadımı ya bı tane bu oyun var baska oyun yok .s
  • gow bitmiş demekki iyide oldyu umarım bitmiştir yeni seri ile gelsin sm
  • Santa Monica yapmıyor yalnız bu oyunu, Ready At Dawn yapıyor. Kendilerini PSP'ye çıkardıkları GOW'lardan tanıyoruz.
  • THE ORDER 1886 | Only On PlayStation 4 (2015)

• The Order: 1886, Yıllardır Geliştiriliyormuş

Sony'nin E3 dönemi için hazırladığı yeni IP duyurularından birisi de The Order: 1886 isimli oyundu. Steampunk havasını hissetmemizi sağlayan The Order adına geliştirici ekipten Ru Weerasuriya bazı açıklamalarda bulundu.

Gelen açıklamalara göre Ready At Dawn stüdyolarında The Order: 1886'nın fikri uzun yıllardan beri geliştiriliyormuş. Bildiğiniz üzere bu stüdyoyu God of War serilerinin PSP portlarından tanıyoruz. Stüdyo içerisinde ilk başta The Order da bir PSP oyunuymuş gibi geliştirilmeye başlanmış. Teknik sorunlardan dolayı boşluğa düşen projenin ömrünü, dağıtılan PS4 geliştirici kitleri kurtarmış
    .

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Order_1886_Yillardir_Gelistiriliyormus-39119.htm

• bu oyun güzel olacak ben size söyleyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

bu oyun güzel olacak ben size söyleyim.

Adam gibi bir co-op desteği falan koysunlar oynanır bu oyun.
  • Böyle eski dönemleri anlatsın, oynanmaz mı be.
  • sony yine tarzını konuşturmuş
    epic bir oyun olacağı kesin. fazla reklamı olmadı biraz geri planda kaldı ama bu oyun için baya heyecanlıyım şahsen.
  • Fps mi olacak? Tps mi? Isin sacan silahli oyunlari hic sevmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steampunk oyun ve filmler çok güzel oluyor gerçekten. En son Sucker Punch diye bir film çekilmişti. Bunun dışında Wild Wild West, Sky Captain and the World of Tomorrow, The League of Extraordinary Gentlemen, Steamboy filmlerini önerebilirim.
  • Oyun tps adventure olacakmış. Oyunu PSP'ye God of War CoO ve GoS'yı çıkaran Ready at Dawn çıkartıyor. Santa Monica ortak yapımcı oyunu kendileri geliştirmiyor.
  • Ready at Dawn' da Psp de gayet başarılıydı. İyi bir oyun olacağından şüphem yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.