Şimdi Ara

The Office (2005-2013) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
697
Cevap
10
Favori
30.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

The Office (2005-2013)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Steve Carell dün herkesi trollemiş.

The Office (2005-2013)

The Office (2005-2013)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Note -- 21 Ocak 2017; 14:22:38 >

•  The Office (2005-2013)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

The Office (2005-2013)

Bu kadar benzerlik olur
  • Bir kaç hafta önce başladım diziye şu an 4. sezonun yarısındayım. Normalde üst üste dizi izlemek beni sıkar ama bu dizi öyle değil. Çok basit bir konusu ve basit şakaları var ama dizinin karakterleri sizi farkında olmadan kendine bağlıyor. Şimdiye kadar izlediğim ve keyif aldığım en iyi diyebilirim. Bittiğinde çok üzüleceğim.
  • 4.sezondayım,şimdiye kadar muazzam gidiyor. "That's what she said"leri Michael'dan önce yakalamaya çalışmak da çok eğlenceli Başta Dwight, Michael ve Jim olmak üzere her karakter efsane, uzun zamandır bu kadar bağlandığım bir komedi dizisi olmamıştı. İnşallah bundan sonra bozmuyordur

4.sezondan şu iki sahne

https://youtu.be/QNwBsiXKjUc

https://youtu.be/23KlUKP2VKU

• Allahım dünyanın en sıkıcı dizisi herhalde birkaç bölüm izledim dayanamadım

• OffffffBlocku açmamla geri blocklamam bir oldu.
  • michael ayrıldıktan sonraki bölümleri izlemeden 9. sezonun son 3-4 bölümünü izlesem anlar mıyım o bölümleri, imdb puanı en yüksek bölümler onlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: salpsalp

michael ayrıldıktan sonraki bölümleri izlemeden 9. sezonun son 3-4 bölümünü izlesem anlar mıyım o bölümleri, imdb puanı en yüksek bölümler onlar

9.sezonda çok güzel bölümler var. Michael yok diye izlemezsen çok şey kaybedersin.
  • Yeni bitirdim. Komedi dizileri sıralamamda 2. sıraya koydum kafadan (ilk sırada It's Always Sunny in Philadelphia mevcut)

Mükemmel idi cidden, bitince de baya üzüldüm. Favori karakterim Kevin idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Cluster -- 4 Eylül 2017; 21:5:5 >
  • Yeni izlemeye başladım güzel dizi gerçekten

• https://twitter.com/theofficenbc/status/928048234878066688

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • veee diziyi bitirdim. Şimdiye kadar izlediğim en iyi dizilerden biriydi.

Michael'ın ayrılması çok kötü oldu. Ondan sonra birkaç bölüm hariç pek sarmadı açıkçası. Ofisten birkaç kişininde ayrılması kötü oldu. Jim son bölümlere doğru biraz sinir bozucu olmaya başlamıştı ama son bölümlerde kurtardı. Michael'ın son bölümde gelmesi çok güzeldi. Özellikle son 2 bölüm kesinlikle muhteşemdi. İzlemekten zevk aldığım sınırlı sayıda dizilerden biri bu. Thats what she said.
  • http://www.indiewire.com/2017/12/the-office-revival-nbc-stars-1201909014

Geri dönecek diyorlar ama as kadronun yarısı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 19 Aralık 2017; 9:09:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • haydaa
    o zaman dizi tarihinin en komik üç dakikasını izleyelim
  • diziye yeniden başladım 5. sezonun ortalarındayım
    ilk izlediğimde nedense beni hiç rahatsız etmeyen dwight-angela-andy meselesi bu kez acayip moralimi bozdu
    her bölüm en az üç kere sesli kahkaha atıyorum bir yandan da bunlara kızıyorum
  • Yakın zamanda tekrar başlıyorum izlerken ağladığım tek dizi-film olduğundan bende yeri ayrıdır.

• thattsss what she saiddddd :((((((((

The Office (2005-2013)
  • ahahha adam markette kimle karşılaşmış + tişörte bak
    In Japan Heart Surgeon Number 1
     The Office (2005-2013)
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.