Şimdi Ara

The Office (2005-2013) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
697
Cevap
10
Favori
30.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    But, mistake!

•  The Office (2005-2013)
  • Az önce izlediğim 6x19 - Happy Hour sezonun en sevdiğim bölümlerinden oldu.
    Date Mike'a bayıldım

Bu sezon diğer favori bölümlerim 6x04 - Niagara ve 6x09 - Murder oldu.

Geçen sezondan da 5x25 - Cafe Disco çok iyiydi ya.

Favori karakterim de Jim. Yan karakterlerden de Creed, gördüğüm çoğu anda kahkaha atmama sebep oluyor

(Çoğunluğun en sevdikleri Dwight ve Michael, ben de seviyorum onları ama kendimi en çok Jim'e yakın hissettim, hele ki ilk sezonlarda.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andy Selva -- 5 Haziran 2018; 6:20:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hank ölmüş ya rip :(
    3.42 efsanesin
  • Bir dizinin ne kadar iyi olduğunu final bölümünde hissettiklerinden anlayabiliyorsun. Bu dizinin finalinde ise hislerim bayağı yoğundu, o yüzden iyi bir diziydi diyebilirim. Gerçekten duygulanmıştım finalinde.

Birde mesela Micheal diziden ayrıldıktan sonraki bölümleri izlemeyip direk finali izleyip diziyi bitirmiştim. Micheal'dan sonraki bölümlerin puanlarına baktım, tahmin ettiğim gibi düşüktü bu yüzden gerek duymadım. Çok birşey kaybettim mi ? İzlemediğim için bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emperor Karl Franz

Bir dizinin ne kadar iyi olduğunu final bölümünde hissettiklerinden anlayabiliyorsun. Bu dizinin finalinde ise hislerim bayağı yoğundu, o yüzden iyi bir diziydi diyebilirim. Gerçekten duygulanmıştım finalinde.

Birde mesela Micheal diziden ayrıldıktan sonraki bölümleri izlemeyip direk finali izleyip diziyi bitirmiştim. Micheal'dan sonraki bölümlerin puanlarına baktım, tahmin ettiğim gibi düşüktü bu yüzden gerek duymadım. Çok birşey kaybettim mi ? İzlemediğim için bilmiyorum.
    gayet izlenir bence
    en güzel tarafı belki de dizinin michael'dan sonra jim/pam ve dwight'a yoğunlaşması
  • Ilk iki bolumu izledim de nedense hic gülemedim. Bu kadar kişinin beğendiği bir dizi sorun bende mi anlamadim. Brooklyn nine nine basladim su an onu izliyorum daha eglenceli geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziye taktığımdan mıdır, zamanımın kıymetini bilmediğimden midir nedendir bilmiyorum son iki sezonu da düşük puanlarına rağmen izledim ve gerçekten bu diziyi ayakta tutanın Micheal olduğunu gördüm. Beğenmediğimi söyleyemem ama, fena değildi 8. ve 9.sezon. Andy ve Erin olmasaydı bu son iki sezon çok daha iyi geçebilirdi, tahammül etmesi çok zor karakterler. Mesela Micheal'ın da sınırı zorladığı bir sürü an var fakat çoğu komik oluyor ama Andy ? Herşey itici duruyor adamda. Steve Carell gerçekten büyük oyuncu.

Ama bütün bu belgesel ve drama olayını yapamazlardı eğer bu son iki sezon olmasaydı. Geriye bakıp duygusal anlar yaşattılar. Bir bakıma bütün iki sezon boyunca çektikleri yedi sezonun ekmeğini yediler. Belgesel fikri de gerçekten bayağı orjinal ve benzersiz. Böyle orjinal karakterler barındıran, böyle orjinal bir konsepte sahip çoğunlukla komik, ama içinde hüzün de barındıran bir diziyi izlemiş olmaktan çok mutluyum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leo Messi Kun

Ilk iki bolumu izledim de nedense hic gülemedim. Bu kadar kişinin beğendiği bir dizi sorun bende mi anlamadim. Brooklyn nine nine basladim su an onu izliyorum daha eglenceli geldi.
    beğenmemeniz normal çünkü ilk bölümler çok kötü dediğiniz gibi, ikinci sezona kadar dayanın devam edin bence

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulaa heyecanlandım, yıllarca gelmese bile şu açıklama yetti
  • Tek kelimeyle muhteşemdi, bitti.

Finalde, Michael sanki oynamak istememişte kıramamış gelmiş oynamış gibiydi az gösterildi 2 repliği vardı dahasını beklerdim ama bu kadarı da güzeldi ve duygulandırmaya yetti.

8.sezon ve sonrası izlenmez önerilerine katılmıyorum çıta bariz düşüyor kabul ama gene de gideri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Surgery -- 1 Ağustos 2018; 1:5:39 >
  • güncel olaylar bile micheal'ı hatırlatıyor ya

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

güncel olaylar bile micheal'ı hatırlatıyor ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 10 Ağustos 2018; 15:4:39 >

•  The Office (2005-2013)

• ahahhahahahaah

• holly&micheal Beautiful Boy filminde beraber. Timothée de fanlarıymış

• dizinin tüm bölümleri amazon video türkiye içeriğinde varmış doğru mu bu ?
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.