Şimdi Ara

The North Face Mont - Orjinallik Konusunda Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
74.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/the-north-face-quince-800-pro-kaz-tuyu-mont-195703133

Linkteki ürün orjinalse almayı düşünüyorum. Satıcı ile iletişime geçtim, orjinal olduğunu söyledi ama orjinal olsa bu kadar ucuza satmaz diye düşünüyorum.

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20151206113732&SearchText=800+summit+series

Aliexpress'te 35-40 dolar civarında satılmakta. Buradan alıp orjinal diye sattığını düşünüyorum. Siyah renginin bedenleri de 10 güne kadar gelecekmiş. Herhalde Çin'den gelen kargoda :D

Bu ürünü alsak orjinal olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?

• Valla bilememde güzelmiş harbi bu fiyata north face hemde...

Eğer mağazanın dükkanı varsa oradan deneyin derim inceleyi biraz

Üstteki arkadaşı dinleme sakın
    nike adidas north face in tırnağı olamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yucuklu Sumurta -- 7 Aralık 2015; 0:28:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yucuklu Sumurta

Valla bilememde güzelmiş harbi bu fiyata north face hemde...

North Face'in kendi sitesinde bile 249 dolar. Orijinal olduğunu hiç sanmıyorum.
    https://www.thenorthface.com/shop/mens-quince-jacket-cvs9

• Etiketin en arkasında NF'in renkli bandrolü olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yucuklu Sumurta

Valla bilememde güzelmiş harbi bu fiyata north face hemde...

Arkadaş mesajını silmiş.

Adidasın bu modelini denedim, 54 bedeni iyi oldu ancak 841 lira olduğu için almadım. Nike'da da idare eder bir mont vardı ama o da 549 liraydı.

Bir de Adidas'ta ve Nike'ta dolgu malzemesinin fill değeri yazmıyor. Konuda linkini verdiğim mont 800 fill, yani iyi bir değer, hafif ince olmasına karşın sıcak tutacak bir mont.

Madem bu kadar para vereceksem Adidas'a falan bakmanın pek anlamı kalmıyor.

• Bak bahsettiğim bandrol bu;

Bende satıyorum bunu çoğu kişi sormuştu zamanında.
  • Amedra kullanıcısına yanıt

Fotoğrafı aliexpress'teki ilanlardan birinden aldım. Bu bandrolü de kopyalıyorlar sanırım. Hocam sence bu fiyata orjinal satması mümkün mü?
  • aliexpress'tekiler alınır mı ?
  • Hahaha harbiden yapmışlar bunu da.

Yalnız bu kodu Amerika'daki sitesinde arayıp sorgulatıyorsun nereye sevk edilmiş nereden satılmış sana bilgisini veriyorlar. Türkiye'de satılanın Türkiye çıkışlı olduğu da anlaşılır sanırım.

Sen ağzını yokla bu bandrolün kodunu atar mısın sorgulatacağım diye.
  • Yapmayin etmeyin o kadar para verilirmi bi monta.hem bu outdoor isiyle ugrasana gore sanirim.siz metrobusle ise-okula giden adamlarsiniz en outdoor isiniz piknik alaninda mangal yapmak
  • arkadaşın babası çin den mont getirmişti 49 dolar bildiğin poset gibi bişey gelmiş iade etti
  • Bir kac ay once boynerden 805 liraya aldim quince pro 800 hooded modelini. O fiyata orjinal oldugunu sanmiyorum hocam. Bide fark ettim benimkinin arkasindada made in china yaziyor... northface uretimleri genelde cinde oluyor diyede duydum dogrumudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trill Sammy

Bir kac ay once boynerden 805 liraya aldim quince pro 800 hooded modelini. O fiyata orjinal oldugunu sanmiyorum hocam. Bide fark ettim benimkinin arkasindada made in china yaziyor... northface uretimleri genelde cinde oluyor diyede duydum dogrumudur?
    Orijinal değildir model olarak beğeniyorsanız alın ama soğukta beni korusun diyorsanız güvenip sipariş vermeyin bence.
  • Hayat güzelmi lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcanon

Hayat güzelmi lan
    aliexpress malı kesin,o fiyata kim verir onu
  • quote:

Hayat güzelmi lan

Sen nabıyon
  • Arkadaşlar merhaba banada mont lazım konu açtım ancak çok yazan olmadı varmı tavsiye edebileceğiniz mont yaklaşık 6 ilr 8 saat arası açık arazide hareket halde oluyorum rüzgardan yağmurdan kardan korunmaya herhangibir şey yok mecburen sağlam mont lazım varsa tavsiyeniz yazın. Birde bulunduğum ilde boyner falan mevcut hangi mağaxalar orjinal satar bu iyi markaları ? Bütçe 1000 tl
  • quote:

Hayat güzelmi lan
    gerçek nflerinde çinde üretildiğini düşünürsek aliexpress te satılanlar ya fabrikadan araktır yada fark edilemeyecek kadar küçük defoları vardır. bu defoluları baba markalar satmaz, ya çalışanlara dağıtırlar ya da gelişmemiş ülke pazarlarına uygun fiyattan sokarlar. (adidas lotto falan cayır cayır satar.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

gerçek nflerinde çinde üretildiğini düşünürsek aliexpress te satılanlar ya fabrikadan araktır yada fark edilemeyecek kadar küçük defoları vardır. bu defoluları baba markalar satmaz, ya çalışanlara dağıtırlar ya da gelişmemiş ülke pazarlarına uygun fiyattan sokarlar. (adidas lotto falan cayır cayır satar.)

Alıntıları Göster
    http://www.aliexpress.com/item/Winter-800-Famous-Brand-Hiking-Down-Jacket-Men-White-Duck-Down-Waterproof-Windproof-Thermal-Hiking-Camping/32341955342.html?spm=2114.01020208.3.20.inTuo4&ws_ab_test=searchweb201556_7_79_78_77_80,searchweb201644_0,searchweb201560_10

Fotoğraflar bile aynı, birebir zaten ürün çinde üretiliyor.

• O paraya git orjinal jack jones al icinde terlersin..

Hatta ben 400 kusur lira etiketi olan montu gecen yaz 130nliraya almistim cok iyi..

Yasasin sicak fiesatlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.