Şimdi Ara

The Man in the High Castle (2015) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
14
Favori
10.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nihayet son sezonu izleyebildim. Sizin yapacağınız finale...

Durduk yere kafam attı bir dizi yüzünden.

The Man in the High Castle (2015)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 7 Ekim 2020; 12:24:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende şimdi bitirdim diziyi. İlk işim imdb puanına bakmak oldu. Müthiş bir 9.bölümden sonra bu finali yapabilmek büyük başarı olsa gerek.

Genel olarak,

Dizinin ilk sezonu güzeldi fakat sonraki sezonlarda sıkmaya başladı.

John Smith müthiş bir karakter ve diziyi taşıyor resmen onun olmadığı sahneleri bende atlaya atlaya izledim zaten.

Keşke 9 da bitseydi de geri kalan boşluğu biz doldursaydık.

• Final bölümü ile bir şaheser hiç edilmiş.

• Olmaz olsun öyle final sahnesi  The Man in the High Castle (2015) 

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    John Smith'in kafasına sıktığı ... (güzel bir Hitler göndermesiydi, ve demek ki John her ne kadar kendi içinde çelişkiler yaşa da, içten içe hep Führer olmak istemiş)

... sahneden sonra bitirselerdi belki de gelmiş geçmiş en güzel finallerden biri olabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Olmaz olsun öyle final sahnesi  

Spoiler,

John Smith'in kafasına sıktığı ... (güzel bir Hitler göndermesiydi, ve demek ki John her ne kadar kendi içinde çelişkiler yaşa da, içten içe hep Führer olmak istemiş)

... sahneden sonra bitirselerdi belki de gelmiş geçmiş en güzel finallerden biri olabilirdi.

Seriyi 2. sezon gibi beklemeye almıştım. Şimdi artık bitirme zamanı...

Görüyorum ki final hiç beğenilmemiş. O sonu yaşamamak adına, hangi bölüm/dakikadan itibaren sonlandıralım?

• quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

Seriyi 2. sezon gibi beklemeye almıştım. Şimdi artık bitirme zamanı...

Görüyorum ki final hiç beğenilmemiş. O sonu yaşamamak adına, hangi bölüm/dakikadan itibaren sonlandıralım?

Alıntıları Göster

Rezil olan kısım final sahnesi, son 2-3 dakika. O yüzden sonuna kadar izleyin. İzleyin ki neden böyle söylediğimizi görün :)

• quote:

Rezil olan kısım final sahnesi, son 2-3 dakika. O yüzden sonuna kadar izleyin. İzleyin ki neden böyle söylediğimizi görün :)

Alıntıları Göster

Aynı şeyi başka serilerde de yaptığım (The Walking Dead'i 7. sezonda izlemeyi bırakmıştım) için burada da dur diyeceğim. Aklımda iyi olarak kalmalı...

Teşekkürler!

• İzledikleri filmler gelecekten mi haber veriyor?

• Hayır,paralel evren olayı burada da var.

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Boşlukta diziyi tekrar izliyorum gerçekten muhteşem bir yapıt.Ve tenno heika banzai diyorum....

• quote:

Alıntıları Göster
    Son 5 dakikasını geçtim, final bölümü genel olarak da tatmin edici gelmemişti.

Son sezon da zaten genel olarak da iyi değildi sanki.

Çok ilgi çekici bir konusu vardı, yazık oldu diziye.

• 3.sezona yeniden geldim.Ne kadar da güzel diziydi.şuraya 2 efsane sahne bırakayım.

• Thomas Smith'in ne hastalığı var?

2. sezon 3. bölümde ticaret bakanı odasında otururken sanırım diğer evrene geçti ve Kotomichi odasına bakarken yüzünde bir tebessüm oldu. Bir şeylerin farkında mı Kotomichi?

• Spoiler,

Ölümcül hastalık,o yüzden 2.sezon finalinde kendi isteğiyle teslim oluyor.Kotomichi de paralel dünyadan gelmiş gezgin.Takomi elindeki yanıkları görünce 2.sezonda farkına varıyor.
  • liseli nazi veledin hasta diye gazlanmaya gittigi sezon kaçıncı sezondu? orada bırakmıstım.. sezon ismi neydi söyleyin de devam edeyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 24 Aralık 2020; 16:39:46 >
  • Fortune 4 kullanıcısına yanıt

2.sezon sonlarıydı.

• Yorumları okuyunca acaba farklı bir diziden mi bahsediyorlar diye sormaktan alamıyorum kendimi.

Dün tesadüfen gördüm ve şu ana kadar 9 bölüm izledim. Yabancı dizileri yıllardır takip ederim fakat bu gördüğüm en kötü dizilerden biri olabilir.

Spoiler butonunu bulabilsem bir dünya saçmalık, kurgu hatası, gereksiz uzun diyaloglar acayip yazarım ama bulamıyorum :)

Tek iyi tarafı konusu. Konu hatırına 9 bölüm izledim ama bırakıyorum.

Özet: Hayatımda izlediğim en kötü 5 dizi arasına girecek yapım.

• Ne zamandır izlemeyi düşündüğüm bu dizinin 4 sezonunu da günler içerisinde tükettim. Dizi ilk sezondan sonra ara ara baysa da, iyi ilerledi. Özellikle John Smith ve Müfettiş Kido karakterleri beni diziye bağlayan iki önemli karakter oldu. Rufus Sewell ve Joel de la Fuente harika iş çıkarmış.

Final ise tam bir facia öyle böyle değil. Bu dizi bir sezonu daha kaldırırdı şu gidişata bakarsak. John Smith ve Kido gibi iki karakterin gelişimini saçma sapan bir biçimde hiç etmelerine anlam veremedim. Yazık etmişler güzelim diziye.

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt

ilk sezon evet çok ağır ilerliyor ama 2. ve 3. sezon bence cok daha güzel. öyle çok fazla aksiyon macera yok maalesef.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.