Şimdi Ara

The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022 - ) | Amazon (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.761
Cevap
50
Favori
95.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harbi çok kötü diziydi ya. God of War dizisini de amazon almış galiba, üzücü... Netflix ve Amazonu görünce artık 2 defa düşünüyorum.

• Funder kullanıcısına yanıt

Benden bahsediyorsan ben en başından beri bu dizinin "bok gibi" olduğunu söyledim zaten. Irkçılık konusu çok bambaşka bir konu. Bu dizi ile ilgili "şu karakter neden zenci" diyenlere o konuda gerekenleri söyledim, ilk sayfalarda var. İsteyen anlar, istemeyen anlamaz. İnsanın ten rengi onun kimliğini ya da karakterini belirlemez. Belirlememeli. Nasıl ki birbirimize baktığımız zaman renk görmüyosak, bu dizileri izlerken de "renk körü" olmayı öğrenmeliyiz. Çocuklarımıza başka türlü iyi örnek olamayız.

• Bu diziyi sadece biraz inceledim ve iyi ki bu leş diziyi izleyip Tolkien’in mirasına hakaret etmedim…

SJW’nin el atıpta kaliteli bir yapım çıkardıkları film-dizi-oyun sayısı bir elin parmağını geçmez büyük bir ihtimal.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu dizinin ana sorunu kaynağa bağlı olmaması değildi bence. O da büyük bir sorun ama asıl sorun saçmalıklarla, mantık hatalarıyla dolu olmasıydı. Kaynakla hiç alakası olmayan bir senaryoyu düzgün bir şekilde izleseler bu kadar kötü bir dizi olmazdı. Dizinin elle tutulur hiçbir yanı yoktu. Görsellik müthiş kısmına da hiç katılmıyorum. Eliflerle cüceler benzer boylarda. 😂 Bu mu müthiş görsellik?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Zaten ilk bölümü izleyince herkes dizinin kaynakla bağlantı aramayı bıraktı, bare kendi yaptıkları hikaye seneryo düzgün olsun dediler ama her yerden mantık hatası fışkıran, zaman ve mekan kavramının olmadığı, ilkokul piyesi düzeyinde diyalogların olduğu birşey yapmışlar.

• kuklacini kullanıcısına yanıt

vallahi last of us'ı izledim direkt kahroldum ya. üçlemeyi tekrar çekmek yerine düzgün bir fikirle başvursalarmış keşke. gerçi mevcut diziyi görünce üçlemenin tekrar çekilmesi de hiç fena olmazdı buna kıyasla.

• dewe34 kullanıcısına yanıt

Çoğu kişi diyor hayıflanıyor. Witcherı ve Resident Evilide ekle buna

• dewe34 kullanıcısına yanıt
    hbo 'ya gerek yok, zenci/sjw saçmalığına uymayacak herhangi bir vatandaş bile yapsa daha kaliteli olurdu eminim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapay zekayla film sahnelerini oyuncuları 80lere uyarlıyorlarya, yapay zekaya tasarlatsalarmış efso olurmuş :D

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Zencilerle ne derdin var kardeş? Hayırdır sana bişey mi yaptılar?

• kardeş uzak dur benden, sonra ikimiz de şutlanıyoz

• Konuya bakThe Lord of the Rings: The Rings of Power (2022 - ) | Amazon 

• ilk 4 bölümünü zlediğim siteden telif nedeniyle kaldirildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacimmüdür -- 29 Ocak 2023; 18:54:11 >
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt

reis 7 tl yav

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Bu dizi için fazla bile.

• o kadar zenci emekçinin hakkı var, 7 tl 'yi niye fazla görüyorsun etnik merkeziyetçi zenofobist kardeş ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 29 Ocak 2023; 21:38:18 >
  • Üstüne para verseler izlenir mi hocam ? Bence oda çekilecek dert değil.

• Rwenzori kullanıcısına yanıt

Döviz olarak verecekse izlerim.

• Embracer tüm LotR ve Hobbit film hakları için Warner ve New Line ile tekrar anlaştı, PJ büyük ihtimalle projeye dahil olacak.

https://forum.donanimhaber.com/embracer-group-ve-warner-bros-yeni-yuzuklerin-efendisi-film-projeleri-icin-anlasmaya-vardi--155178695

• şu ilk sezondan sonra bu yükün altına eli yüzü düzgün, ismi olan kimsenin gireceğini sanmıyorum. pj başka projeler için stüdyoya dahil olabilir. ilk sezonu yok saymadan bu projenin adam edilmesi imkansız. başlığa girip yazdıkça aklıma geliyor kafayı fıttırıcam 10 dakikada yüzükleri dövdü herifler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.