Şimdi Ara

The Long Dark (2017) [ANA KONU] #Türkçe (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.591
Cevap
35
Favori
120.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-42DBB8773

Şu bozkurt dağının tepesine gidip işaret fişeğini alma görevini yapasım var ama gözümde büyüyor. Bozkurt dağına nereden gidebiliriz. Harita paylaşabilecek var mı?
    Akıl vermek gibi olmasın da bu tarz oyunları mapsiz, yardımsız oynamak daha zevkli olur kanaatindeyim.
  • Beyler cahilce olacak ama bişey soracağım. Bu oyun ilk çıktıgında hikaye modu var mıydı hatırlamıyorum.Şimdi alırsam geçmiş bölümleri oynayabilecek miyim? sezon denilen mevzu nedir tam olarak.Hikaye modu 1-2-3 mü yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gio88

Beyler cahilce olacak ama bişey soracağım. Bu oyun ilk çıktıgında hikaye modu var mıydı hatırlamıyorum.Şimdi alırsam geçmiş bölümleri oynayabilecek miyim? sezon denilen mevzu nedir tam olarak.Hikaye modu 1-2-3 mü yani?
    Ilk ciktigi zaman hikaye yoktu sandboxti hikaye yaklasik 2 sene öncesinde geldi her sene hikaye devam ediyor chapter olarak hikaye olmadanda oynayabiliyorsun hayatta kalma olarak.Tum bölümleri oynayabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gio88 kullanıcısına yanıt
    Satın aldığında geçmiş ve gelecek olan tüm bölümleri oynayabilirsin. Yayınlanmış 3 bölüm var, satın almak için en uygun zaman bence %50 indirimle 25 lira ya satılıyor şu sıralar.
  • Ben oyunun alfasindan beri oynuyorum o oyunla bu oyun arasinda bin kat fark var bayagi emek veriyorlar oyuna 25 tl bedava ve tekrar tekrar oynanabilir bir oyun.

• Saolun beyler az önce aldım oyunu.Bakalım gireceğim şimdi
  • Ağır çekiç nerde bulamıyorum bi türlü youtubetan baktım oralardada yok yerimi değişti

• bblokee B kullanıcısına yanıt
    En son oynadigim da deniz feneri gemi barınağında çıkmıştı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler oyunu yeni oynamaya başladım ama bu kurtlar benden neden kaçıyor kolayda oynadığım için mi acaba?

• Dr.Danger kullanıcısına yanıt
    Zorluk derecesini arttır.

• yesil_1 Y kullanıcısına yanıt
    Hikayede sonradan arttırabilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Danger

Beyler oyunu yeni oynamaya başladım ama bu kurtlar benden neden kaçıyor kolayda oynadığım için mi acaba?
    Mütecaviz de oyna
  • Kurtlar artık atesten kacmıyor basında beklıyor delı oldum bu olaya.Ates yaktım %85 sansla 1. sı yanmadı ıyıce kurt dıbıme gırdı 2. yı yaktım %85 yıne oda yanmadı kurt saldırdı zaten kondısyon azdı gıttı 227 gunluk mutecavız

Bulasmayın bu oyuna yada mutecavızde bulasmayın en azından.
  • Tastarakay kullanıcısına yanıt
    Mütecaviz direk donarak ölme simülatörü, yani var mı aranız da bu modda 2 hafta 1 ay hayatta kalabilen. Hiç bir kaynak yok, olmayacak arazilerde spawn oluyoruz. Çoğu zaman 2. günü bile göremiyorum.
  • 227gun hayatta kaldım mutecavızde sonra bok yoluna gıttık.Sınırlendım komple sıldım yaptıgım challangelarda gıttı 1 gun gecmedı tekrar yukledım 10. gundeyım su an
  • 02an1907 kullanıcısına yanıt
    Kalanlar dört seneye ancak gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-42DBB8773

Mütecaviz direk donarak ölme simülatörü, yani var mı aranız da bu modda 2 hafta 1 ay hayatta kalabilen. Hiç bir kaynak yok, olmayacak arazilerde spawn oluyoruz. Çoğu zaman 2. günü bile göremiyorum.
    Şuraya bir kral link bırakayım o vakit :D

https://www.twitch.tv/centilmeen
  • Tastarakay kullanıcısına yanıt
    Adam fena oynuyor oyunu.Benim 600+ oyun sürem var arkadaşın tırnağı olamam.

Deadman modda 370 gün civarı ve devam ediyor.
    Mütecaviz 600+
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.