Şimdi Ara

The Legend of Zelda: Breath of the Wild PC [Cemu&WiiU Helper] [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
100
Favori
85.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
160 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Virüsü -- 17 Nisan 2020; 10:42:33 >
  • Hocam elinize sağlık ,benim bir sorum olacaktı.Fx 6300 ve gtx 760 ile bu oyunu en düşük grafik ayarlarinda da olsa 30fps de oynama ihtimalim var mı?İndirip deneyemiyorum malesef internet hızım yavaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka oyun çalıştırıyor mu bu emulator? Mesela Nintendo Exclusivelerinden başka ne var?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Bayonetta 2 oynayanlar var bu emulator ile. Bende WiiU varken oynamıştım efsane oyundu gerçekten. Zelda bitsin birde bu emulator de oynamayı deneyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Başka oyun çalıştırıyor mu bu emulator? Mesela Nintendo Exclusivelerinden başka ne var?
    birçok oyun var wiiu helperda listeden oyun indirip cemudan oynayabilirsin. genelde her oyunun ayrı optimizasyonu oluyor. edit game profilde aynı işlemleri yapıyorsun işlemciyle iligi ama edit graphics pack de uyumlu seçeneklerle deneyebilirsin
  • Sence switch mi pc mi hangisinde güzel?

• Geçen sene cemu ile bende bitirdim. Gerçekten çok iyi bir oyun arkadaşlar.MUTLAKA OYNAYIN

• quote:

Orijinalden alıntı: küfrettin

Sence switch mi pc mi hangisinde güzel?
    switchdeki de iyi tabiki
    PC de oynamanın avantajı 60 fps ve 2K yada 4K oynayabilmek
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    İnternetten bakarsan onu düzeltmenin yolu var. Tuşların yerinin değiştiriyor görsel olarak.
    https://www.youtube.com/watch?v=PSMbwcEF_eg&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Radical_Dreamer -- 17 Nisan 2020; 13:55:23 >
  • Klavye mouse modu vardı onu daha önce uygulayan oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Gow pcye gelir, Zelda gelmez. O kadar diyeyim. İşlemcin iyi değilse hiç bulaşma. Sırf ekran kartı yetmiyo. En az bi 4 normal 8 fiziksel çekirdek lazım.
  • Gece oyunu indireyim yarın da rehbere göre bütün işlemleri yaparım.

Teşekkürler elinize sağlık.
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık çok güzel bir rehber hazırlamışsın. Oyunun indirme aşamasındayım inince devam edeceğim. Rehberi okumaya devam ederken çekirdek izlek seçeneklerini farkettim. Benim işlemcim 4 çekirdek ama izlek yok. O aşamaya geldiğim zaman onlardan hangisini seçmeliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre544

Eline sağlık çok güzel bir rehber hazırlamışsın. Oyunun indirme aşamasındayım inince devam edeceğim. Rehberi okumaya devam ederken çekirdek izlek seçeneklerini farkettim. Benim işlemcim 4 çekirdek ama izlek yok. O aşamaya geldiğim zaman onlardan hangisini seçmeliyim.
    işlemci nedir hocam ?
    i5 4670k
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre544

i5 4670k
    intelin sitesine göre işlemciniz
    (core)Çekirdek sayısı 4
    (thread)İş Parçacığı Sayısı 4

https://ark.intel.com/content/www/tr/tr/ark/products/75048/intel-core-i5-4670k-processor-6m-cache-up-to-3-80-ghz.html
    Karıştırmışım o zaman teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

Gow pcye gelir, Zelda gelmez. O kadar diyeyim. İşlemcin iyi değilse hiç bulaşma. Sırf ekran kartı yetmiyo. En az bi 4 normal 8 fiziksel çekirdek lazım.
    O zaman emülatörden bakmak şart. 1080p'de 30 FPS alsam kâfi aslında. Akşam eve geçince sistem özelliklerine bakar yazarım buraya.

Edit: Sistemimin 3 bileşenini şöyle özetleyeyim.

Grafik Kartı: Sapphire Dual-X R9 280 OC with Boost - 3GB - GDDR5 - 384bit
    CPU: Intel Core i5 4590 - 4 çekirdek (Core) 4 izlek (Thread)
    RAM: 8 GB DDR3

Bu sistemle FHD olarak 30 FPS alabilir miyim acaba, bilmem ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 17 Nisan 2020; 19:16:39 >
  • Rehber harika olmuş eline koluna sağlık fakat bir sorunum var koşarken ve haraket ederken ekranda çizgi çizgi yırtılmalar oluyor 1080p6fps kilitle oynuyorum geeforce ayarlarıda yapılı

Sistem i7700k
    gtx 1080 16gb300mhz ram sebebi ne olabilir acaba.
  • Cemu da gamepad tuş basma hassasiyetini düzelten bi ayar var mı acaba item menüsünde sağ sol yapınca çok hızlı kaydırıyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.