Şimdi Ara

The Legend of Zelda: Breath of the Wild PC [Cemu&WiiU Helper] [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
100
Favori
85.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
160 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cemuhook_1159_0573.zip dosyasının linki kırılmış indirilimiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendorf

cemuhook_1159_0573.zip dosyasının linki kırılmış indirilimiyor.
    iniyor bende hocam ama ayrı bir yere upload yaptım buradan indirin
    https://gofile.io/?c=KlY4AV
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Mouse klavye ile oynamak içinde anlatım varmış işine yarayan olabilir.
    https://www.youtube.com/watch?v=o5ktvqXCt7w

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendorf -- 18 Nisan 2020; 5:2:34 >
  • Elinize emeğinize sağlık. Bu oyunu merak ediyordum muhakkak bi ara deniyecem
  • Switch'te oynuyorum ama 60 fps nasil merak ettim bu yuzden kuracagim ben de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multiTYRT -- 18 Nisan 2020; 9:56:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eline sağlık kardeşim güzel açıklamışsın ama bunları yapmaya vakit olmuyor ya daha basitce yükleyip veya kurup oynayabileğimz bir yöntem yomudur
  • Hocam "Bende netten dolayı hata verdi ama sizde vermez" demişsiniz ancak bende de hata verdi bu adımda. Normal diğer adımları uygulamaya devam mı etmeliyim.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild PC [Cemu&WiiU Helper] [ANA KONU]

Edit: Ayrıca link kırık gözüküyor ve indirmiyor ise VPN ile deneyince indirme işlemi yapıyor bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ogz -- 18 Nisan 2020; 11:43:20 >
  • _ogz kullanıcısına yanıt
    Vpn aç ya da dns ayarla. Google, yandex dns vs. Ayrıca 1.18den itibaren cemuhook kalktı sitesinden indirmen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ogz

Hocam "Bende netten dolayı hata verdi ama sizde vermez" demişsiniz ancak bende de hata verdi bu adımda. Normal diğer adımları uygulamaya devam mı etmeliyim.

Edit: Ayrıca link kırık gözüküyor ve indirmiyor ise VPN ile deneyince indirme işlemi yapıyor bilginiz olsun.
    hocam bir iki kere deneyin telefonunuzun internetini bağlayıp da o fontları indirebilirsiniz. çok kucuk boyutu. devam edin işlemlere ara ara deneyin inecektir.
    cemuhook kırık ise ilk mesajda ikinci linki koydum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 18 Nisan 2020; 12:5:43 >

Sende bende görmemişiz adam vpn deneyince oldu demiş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

Sende bende görmemişiz adam vpn deneyince oldu demiş :D
    aynen hocam
  • Bunu geri alıyorum, dün bu ayar ile oyun normal hıza ve 50-60fps arasına geldiğinde Dungeon'un birisindeydim.
    Dışarı çıkınca yine 25-30 arası fps ile öncekine nazaran biraz daha iyi ama yine ağırçekim...
  • R5 2600 RX580 kullanıcısıyım çok fazla takılmalar var, shader cache adımını dikkatle yaptığımdan eminim onun dışında ayarlarımda da bir problem veya farklılık yok sizce problem nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    DNS değiştirince oldu. Teşekkürler.
  • asil_kan26 kullanıcısına yanıt
    indirme sırasında tmd bulunmadı system net gibi bir hata alan olursa diye yazıyorum. DNS'yi sıfırlayınca düzeldi. Saatlerdir uğraşıyorum meğer çok basitmiş. Hatayı alan olursa diye yazdım.
  • WiiU Helper ile oyunun indirilmesi adımında sorun yaşayanlar için oyunun unpack halini upload yaptım google drive a
    isteyen arkadaşlar A adımını atlayıp hazır unpack halini indirebilir ilk mesaja eklendi.
    Diğer türlü normal wiiu helper ile indirme de yapabilirsiniz.
  • Ben donanımdan pek anlayan bi insan değilim. AMD A10 9600P işlemci 8GB Ram ve AMD Radeon R8 M445DX ekran kartı var. Sizce 30FPS alabilir miyim?
  • Oyunu tekrar kurdum. Gayet güzel bir şekilde çalışıyor tüm ayarlamaları yaptıktan sonra. Fakat bir sorunum var. Bu oyunda kayıt nasıl işliyor? Klavye kısayolu veyahut başka bir yöntem ile kayıt olayı var mıdır? Bilen cevaplasın lütfen.

Düzenleme: buldum nihayet. Acayip bir menüsü var. Hassasiyet falan epey acayip aşırı zorlaştırıyor oyunu oynamayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frost05 -- 18 Nisan 2020; 15:35:48 >
    eline sağlık. şu an indiriyorum ve başlıyorum. hadi bismillah :D
  • Rehber mükemmel ama kim uğraşacak bu kadar şeyle, en iyisi switch’e bir daha kurup oynayayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.