Şimdi Ara

The Last Ship (2014) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
903
Cevap
36
Favori
27.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5.sezon da bitirmeleri çok iyi olur dizi fazla cıvıma dan tadında bırakıldığın da çok daha iyi oluyor,böyle bir diziye de bu yakışırdı :)
  • Tom Chandler suya yunan döküyor resmen yav..
  • Ne dizi be 4/9 bölüm cok iyidi film tadın da dizi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

Tom Chandler suya yunan döküyor resmen yav..

Gemiyi denize dökme repliği de vardı son sahnelerde

4x09 ve 4x10 güzel bölümlerdi

Vellek son bölüm sıyırmasa güzel villaindi ama bütün sezon mantıklı olan adamı son bölüm harcadılar. Son sahnede biraz toparlar gibi oldu da gözümden düştü bir kere

Diğer bölümlere göre daha eğlenceliydi arada ufak güzel şakalar vardı Kennedy geyiği güzeldi konu birden dağıldı falan
    Sonra şu dümenciydi galiba göreve gidip 2 atışta 2 adam indiren adamı izlerken oha dedim direk

Georgio için biraz üzüldüm kötü adamdı ama babasını etkilemek için yapıyordu çoğu şeyi ve babası kadar kötü değildi en azından biraz mantıklıydı.

5.sezonda bitirmeyi ciddi ciddi düşünsünler yoksa konular alakasızlaşmaya başlayacak

• Ben pek beğenemedim bu sezonu.Final de açıkcası beni tatmin etmedi.Her neyse izlettiriyor kendini dizi o kadar iyi olmasada...

İlk 2 sezondan sonra bitirmeleri lazımdı.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Yalnız beşinci sezonda ateşli geliyor ha seneye de güzel sezon izleriz biter zaten başka konu kalmıyor
    adamlar virüs/virüs sonrası ülkeyi kurma vs girdi bence on numara ilerleiyor.
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    Hackerlar ve devrimcileri düşünsem aklıma hiç gelmezdi nasıl buldular acaba

5.sezon umarım yazın başlar yazın pek dizi olmuyor iyi kötü izleniyor da bu dönemlerde rekabet daha fazla oluyor yazık ederler kendilerine.

• velker a üzülen bir tek ben miyim? ilk erkek evladını sonra kızını kaybetti.chandler reyiz bi yunanlıları denize dökmediğin kalmıştı onu da yaptın ellerin dert görmesin :)
  • Efsane bir sezon daha geride bıraktı kendini. Son bölümde kendini Karayip Korsanları izlermişcesine keyif aldım. Ne kadar geriye bir sezonu kalsa da böyle aksiyon dolu dizi özletecek kendini.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diziboxtan izledim çeviride bir kac hata olsada iyiydi. Ozellikle her atilan fuzeyi vurmaları cok garip geldi. Sonucta her fuzenin ucus karakteristiği var ozellikle anti gemi füzelerinin kaçınma manevralari yuzeyi yalayarak uçmaları gibi şeyler vurulmasını zorlaştırıyor. Burada catir cutur fuze vuruyorlar.

• xgny58x kullanıcısına yanıt
    2 taraf da çatır çutur geleni indiriyor demek ki savunma sistemi daha gelişmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Dangalak yunanlilara dikkat etmek lazım geçensene bizim gemilerin altında köpek balığı gibi durarak poster yayınlamışlardi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dizi izlemeye değer mi arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Dangalak yunanlilara dikkat etmek lazım geçensene bizim gemilerin altında köpek balığı gibi durarak poster yayınlamışlardi.

Yunanlar tırt çıkar diyordum da Rusları, Çinliler hatta şu teknolojik takılan avrupalı denizaltıcı tayfayı bile geçtiler.
    Şuanda saldırı sistemleri savunma sistemlerinden daha ileride kaldı ki asm oyle kolay vurulan bir şey değil ki falkland savaşında arjantinliler nasıl hasamat etti ingilizleri.

• Bunuda bitirdik aslında bu sezon iyi başlamıştı ama sonradan biraz daha yavaşladı.
    Sonunda velek ne yaptı öyle anlayan varmı cennet orası dedi adam kendisini attı ama nereye denizemi saldı. Chandler yine eve dönüyor herhalde hepsi eve dönecek gibi duruyor.
  • Bu sezon genel olarak iyidi. Çok mükemmel şeyler olmadı ama konuyu iyi toparladılar ve sıkılmadan keyifle izlenecek bir sezon verdiler.

Zaten dizi 40 dk 10 bölüm kendinide gayet izletiyor.

10/7.5 bu sezona puanım

5. Sezon son olacakmış diyorlar ki isabetli olur eğer akıllarında çok çok iyi bir fikir yoksa.

Güzel ve tadında bir dizi olarak aklımızda kalsın

Ha karakterleri özlerim o ayrı cidden dizinin en başarılı olduğu nokta karakter konusudur heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spunch1212 kullanıcısına yanıt
    İlk 3 sezon için kesinlikle evet....
  • ilk 2 sezon kadar zevk vermesede son 2 bölüm bayağı efsaneydi türk olmama rağmen üzülmedim değil şu yunanlara adamlar heryerde denize dökülüyorlar
    Fragmanda tek dikkat ettiğim nokta Bridget reganın göğüs dekoltesi oldu. En sonunda o kapalı kıyafetlerden sıkılıp yüzümüz gözümüz açılacak desenize.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.