Şimdi Ara

The Last Ship (2014) (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
36
Favori
27.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: prenssabahattin

Altyazilari bulamadim arkadaslar 5. Sezonun ,siz nasil izlediniz?
    https://www.dizibox.pw/the-last-ship-5-sezon-4-bolum-izle/
  • Geçen haftaki leş öteki bölümden sonra bu bölüm iyi geldi. Zaten ondan öncekiler de iyi değildi ama 5x05 dizinin en kötü bölümüydü aşırı kötüydü The Last Shit desek yeriydi. Ondan sonra bu bölüm iyi geldi veya gerçekten iyiydi emin değilim
  • 5x07 kolayda CoD oynar tarzı bölümlere geri döndük. İlk sezonlardaki dandik aksiyon şimdi bir de dandik senaryo ile birleşmiş dizinin bitmesi isabet olmuş 1 sezon daha olsa şimdi bırakmıştım

Adamlarda tank var ama 1 kişi anca vurdular. Üzerindeki makineliyi kullanan eleman zaten kolsuzun teki birini vurduğunu görmedim. En son egzozuna atlet tıkayıp bozacaklar sandım.
    İçerideki asker ayrı bir vasat zaten. Eleman 3 kişinin üzerine süngü hücumu yapıyor 1 tanesi vuramıyor ateş etmeyi kesip onlar da süngü sallıyor.
    Helikopter geldi takır takır indirdi adamları. 3-4 tane makineli tüfek var helikoptere vuran yok eski model bir şey önemli yerine 2-3 mermi yese işi bitti.
    Tom Chandler zaten 6.hissiyle savaş gemisini hissetti

Sonlardaki merkeze saldırı hariç çöp bir bölüm daha izledik. Orası harika değildi ama kalana göre güzeldi. Dizinin güç dengesi ayarı yok dengeli bir çatışma izleyemiyoruz sezonun ilk bölümünde ABD ordusu çöp çıktı diğerlerinde düşman ordusu çöp. Bu bölümde kampı basarken düşman vakit geçirmek için iyi tuttu ama tam saldırı başlarken bu sefer onlar çöp çıktı. Bölüm sonunda da 3-4 kişi ile üst düzey yetkili dolu binaya girdiler ve muhtemelen de işlerini bitirecekler.

Son sahne Remember, no Spanish.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    ben Niyeyse fazla aldırış etmiyorum böyle faillere zaten başından beri belli sezonların nasıl biteceği bu dizide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi benim anlamadığım bu geminin sonarı ve radarı bozukmuda koca bb yi göremiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5*8 aksiyonun dibine vurduk...Ne bölümdü beeee...
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    gene çabucak bitirdiler şu dizide 1 kez olsun kötüler kazanmayacak mı yahu amerikanın arka sokaklarına döndü dizi iyice
  • Ben buraya yazıyorum...
    Başkanın rezil olmasından sonra sezon finalinde Tom başkan,XO da vice-president olur
    ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 30 Ekim 2018; 6:24:31 >
  • Önüne geleni harcıyorlar bunlarda lan.
  • son bölüm bayağı hareketli olacak gibi herkes ölürse şaşırmayın
  • Finale adam bırakmadılar

5x09
    Hey gidi Burk reis hey. Sen o kadar savaş et sonra bebenin tekinin attığı zıpkınla öl adalet mi bu be. Miller da son videosunu alınca yıkılır

Fragman'da kesin bait var o kadarını da yapmazlar bence

• Gemiye yazık oldu.....Ama büyük final Tom'a yakışmadı..Kaptan dediğin gemisiyle batar....
  • Leş bir finaldi. Resmen oldu bittiye getirmişler. Ama şaşırtmadı, alıştık artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Leş bir finaldi. Resmen oldu bittiye getirmişler. Ama şaşırtmadı, alıştık artık.
    Harbiden ne kadar saçma savaş sahneleri vardı diğer sezonlarda gayet güzel işliyorlardı direk oldu bitti yapmışlar.
  • Tırt bir final olmuş belki güzel 5 dakika falan vardır ama "son" olarak kötü değildi. Bölüm kötüydü ama sövmelik finallerden de değildi.

Tüm ölen karakterlerin olduğu yerler güzeldi özellikle Tex, Burk(ler) ve Rachel. Rachel'ın yüzünü göremedik ama Tex sağ olsun güzel sahneler vardı.

Gemiyi terk ettikleri o 2-3 dakikalık sahenlerde tam final havası vardı Nathan James ile başladı Nathan James ile bitiyor vurgusu vardı ama bölümün 35 dakikası falan boştu.
    Aksiyonlar basit ve dandikti, çekim açıları da leş gibiydi o yüzden o sahneler daha da leş olmuş. Muhabirin kafasını yaşadığımız sahneye girmiyorum.

Chandler'ın o rüya/hayal sahnesi güzeldi ama daha anlamlı olabilirdi orada bitecek diye korktum baya. Orada ölmekle savaşmak arasında bir tercih yaptığına işaret edecek sahneler olmalıydı. Ne bileyim bir tarafta Rachel onu çağırmalı ötede de Tex "comodor" evine dön falan demeliydi. Biraz boş muhabbet etmişler gibi geldi ben de Tex'i sevdiğim ve özlediğim için sevdim galiba orayı.

Puanlarsam o bahsettiğim 5-10dk hariç 3/10 veririm anca bu bölüme o sahnelere de 7/10.

• Her şey çok hızlı gerçekleşti, böyle bir final bu diziye yakışmadı. Son sahneler güzeldi sadece.

Nathan James
  • en kötü sezon olan 4. sezonun finali bile daha iyiydi sanırım
  • bi sahur sonrasıydı çok iyi hatırlıyorum, çoğu zaman gibi sahurdan sonra uyuyamamıştım. O zamana kadar hiç yabancı dizi izlememiştim ve abimin yabancı dizi izlemesine baya imreniyordum. Bi baktım bu dizi var şöyle bi 10dk izledim o kadar ilgi çekici ve güzel geldi ki hele de yerli dizilerimizden sonra. 3 - 4 bölüm yabancı dizi izlemeye başlamıştım. İşte benim yabancı dizi serüvenim böyle başladı
  • 1x2 deyim yav çok saçma değil mi virüs neredeyse dünyayı yok etmiş ama guatemala da el kaide var

The Last Ship (2014) 

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

aga nostalji

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.