Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.955
Cevap
50
Favori
158.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU

"Last of US PS4 sürümünde karakter modelleri PS3 sürümündeki cutsceneler kalitesinde olacak"-Neil Druckmann

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhteşem olacak ps3'de en yüksek zorlukta 2 kez bitirdim, insan oynamaya doyamıyor. O atmosfer, oynanış dinamikleri, karakterler her şey o kadar sağlam ki başka oyunlarda aynı kaliteyi bulamıyor insan.

• Bari fiyatı acık uygun yapsalar yaa :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

Bari fiyatı acık uygun yapsalar yaa :(

Zaten iyi fiyatı bence, sonuçta DLC ler içinde, 80-90 dolarlık ps3 oyunu ps4 de 60$.
  • PS3'ten yükseltme seçeneği koyarlarsa ne kadar iyi olur anlatamam.
  • Oyun içi karakter detayları, PS3 sürümündeki cutscene'lar düzeyinde olacakmış.

Doku-geometrilerin yanında, ışıklandırma olarak da cutscene'lerdeki gibi olursa, muazzam olur. Ki PS3 oyun içi hali de gayet iyidi, özellikle Joel.

Cutscene örnekleri-PS3 oyun içiyle karşılaştırmalar:

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU
    THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONUTHE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONUTHE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONUTHE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONUTHE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU

Bir de şöyle bir şey var, ama kaynağını bilmiyorum:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=815146

Şöyle bişi de var:

PS4 versiyonunda bitki örtüsü yoğunluğu daha fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 9 Mayıs 2014; 2:49:02 >

• Naughty Dog Sıkıntılı..

Neil Druckmann: "Oyunun sinematiklerinden karakter ve çevre detaylarına kadar her şeyini sıfırdan hazırlıyoruz ve bunun PS4'te 1080p 60 fps'de stabil çalışmasını hedefliyoruz bu işin çok da zor olmayan tarafı asıl zorluk tüm bunları tek bir Bluray Diske sığdırabilmek."
  • bu oyun ps4 te mükemmel olcak abi ya
  • Ps3'te bitirmiştim ama Ps4 alırsam ilk alacağım oyun olacak herhalde + dlc'sini oynamamıştım.
  • Beklemedeyiz acele edin hacılar

NeoGAF üyesi ShdwDrake içeriden aldığı bilgiye göre oyunun 8 Ağustos'ta çıkacağını açıkladı. Yeni Zellendalı oyun satıcısı Mighty Ape'in oyunun çıkış tarihini 13 Hazirandan 7 Ağustos'a çekmesi bu bilgiyi güçlendiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecturer -- 12 Mayıs 2014; 8:56:15 >
  • söylemeden duramam, ne oyundu be abi sabahın 6,7'sine kadar oynadım valla işte uyuklardım keşke hiç bitmeseydi hayatımda oynadığım en kral oyun.
  • Oyunu alip ps3 de ilk actigimda agzimi acik birakan oyun...
    Megersem istenince 256 mb ram le neler yapiliyormus dedirten bir oyun..
    Hikaye olsun, gorsellik olsun tekrar ps3 e tekrar asik eden oyun.. daha ne diyeyim ki ps4 de dusunemiyorum bile.
  • Sırf PS4'e çıkar umuduyla PS3'te ağzımın suları aka aka sadece bir kere bitirdiğim, hatta bitmesin diye bol bol gezip dolaştığım oyun. İkinci kere bitirmek icin PS4'e cikmasini bekledim, simdi en zor modu açıp tadini cikara cikara tekrar bitircem.. insallah Haziran'da cikar da Ramazan ayında sahura kadar oynariz

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Sırf PS4'e çıkar umuduyla PS3'te ağzımın suları aka aka sadece bir kere bitirdiğim, hatta bitmesin diye bol bol gezip dolaştığım oyun. İkinci kere bitirmek icin PS4'e cikmasini bekledim, simdi en zor modu açıp tadini cikara cikara tekrar bitircem.. insallah Haziran'da cikar da Ramazan ayında sahura kadar oynariz

Yahu dostum bu The last of us PS4'e farklı bir senaryo ile mi çıkacak yoksa birebir PS3'le aynı mı ? PS3'De oynadığım en mükemmel oyundu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turko3333

quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Sırf PS4'e çıkar umuduyla PS3'te ağzımın suları aka aka sadece bir kere bitirdiğim, hatta bitmesin diye bol bol gezip dolaştığım oyun. İkinci kere bitirmek icin PS4'e cikmasini bekledim, simdi en zor modu açıp tadini cikara cikara tekrar bitircem.. insallah Haziran'da cikar da Ramazan ayında sahura kadar oynariz

Yahu dostum bu The last of us PS4'e farklı bir senaryo ile mi çıkacak yoksa birebir PS3'le aynı mı ? PS3'De oynadığım en mükemmel oyundu

Aynı senaryo

Neil Druckmann: "The Last of US, PS3 ve PS4 farkı tıpkı DVD ve Blu-ray Disk farkı gibi.."

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

"Remastered" sürümünü 1080p'de çalışacak ve daha detaylı karakter modellemeleri, iyileştirilmiş ışıklandırma ve gölgeler, daha kaliteli kaplamalar vs. gibi yenilikler yapılacak
    PS3 sürümünü PS4'e yükseltme olmayacak
    Diskin içinde şimdiye kadar çıkmış bütün DLC'ler olacak (30$ değerinde)
    Herhangi bir özel sürüm çıkmayacak
    PS3'teki save dosyasını PS4'e aktarma gibi bir seçenek olmayacak
    Multiplayerdaki istatistikler PS4'e aktarılamayacak
    PS4 için ayrı bir trophy seti olacak, yani hem PS3 hem de PS4 sürümünden iki kez platin alabilmek mümkün olacak.
    Son olarak yapımcı firma oyunu 60 FPS'de çalıştırmayı amaçlıyor.

Bu forumda platin alabilen var mı:) single player modundaki bütün kupaları açtım, multiplayerdanda 1 kupa actım ama geri kalan online kupalarda campaign kadar zor görünüyor. Sanırım platin almadan bırakıcam biraz daha kastıktan sonra:s

• Bu arada, oyuna para karşılığı yeni zorluk seviyesi eklediler. PS4 sürümünde muhtemelen kendiliğinden olacaktır.
    En az 4 kere bitireceğiz demek oluyor

@matador_mirkhan

Ben de sp trophy'leri tamamlayıp bırakmıştım. MP'si vakit alır, UC gibi yapmamışlar bu sefer..
    Belki PS4'te MP de kasarız. Hazır 60 fps olmuşken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 18 Mayıs 2014; 12:15:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Bu forumda platin alabilen var mı:) single player modundaki bütün kupaları açtım, multiplayerdanda 1 kupa actım ama geri kalan online kupalarda campaign kadar zor görünüyor. Sanırım platin almadan bırakıcam biraz daha kastıktan sonra:s

Platin alan var. Multiplayer trophyleri zor değil sadece biraz zaman alıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.