Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.956
Cevap
50
Favori
158.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarım onlineı saglam olur, böyle bir oyunu bitirip kenara atmak kötü olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon, bestbuy ve bazı popüler siteler 20 haziran olarak listelemişti. Süreci takip etmediysen konuya hakimmiş gibi yorum yapmassan insanları yanlış bilgiye yönlendirmemiş olursun. Zaten konunun üst tarafında da yazmıştım Amazon 20 haziran'da listelediği anda. 12.31.2014 yaptı dediysem o tarihte çıkacak demedim TBA'ye döndüler dedim. (To be announced)

benzer bir haber dshockers'da da yapılmış zaten.

http://www.dualshockers.com/2014/04/26/the-last-of-us-remastered-amazon-target-and-best-buy-remove-june-20th-release-date/
  • Doğrudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: staylano

Amazon, bestbuy ve bazı popüler siteler 20 haziran olarak listelemişti. Süreci takip etmediysen konuya hakimmiş gibi yorum yapmassan insanları yanlış bilgiye yönlendirmemiş olursun. Zaten konunun üst tarafında da yazmıştım Amazon 20 haziran'da listelediği anda. 12.31.2014 yaptı dediysem o tarihte çıkacak demedim TBA'ye döndüler dedim. (To be announced)

benzer bir haber dshockers'da da yapılmış zaten.

http://www.dualshockers.com/2014/04/26/the-last-of-us-remastered-amazon-target-and-best-buy-remove-june-20th-release-date/

O zaman ertelendi yazmayacaksın insanları yanlış bilgilendiren sensin.Amazon bestbuy gibi siteler o tarihleri ön sipariş almak için yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 4 Mayıs 2014; 12:55:41 >
  • Okuyarak cevap verseydin bari yazdığıma. Neyse takıl sen kafana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Remastered sürüm alınır ps4'e, sıkılmadan 2.kez bitirebilirim.

Burak aldın mı PS4?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

quote:

Burak aldın mı PS4?

Yok kanka daha değil şu kpssyi atlatalım ondan sonra

• quote:

quote:

quote:

Burak aldın mı PS4?

Hayırlısı dostum, başarılar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Burak aldın mı PS4?

Hayırlısı dostum, başarılar.

Eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

quote:

Orijinalden alıntı: _Dolores O'Riordan_

hikaye farklı olursa sırf bu oyun için ps4 alırım

Hocam oyun remastered sürüm yani sadece makyajlanacak ve PS4'e çıkacak. Bir de ekstradan çıkmış DLC'leri içerecek. Hikayede bir farklılık olmayacak.

Yani hocam bu ikinci oyun değil birinci oyunun aynısı sadece görüntü iyileştirme var + olarak dlc de içinde olacak yani doğrumu anladım

Doğrudur. Ps4'e uygun hale getirilecek tüm dlc'ler ile birlikte. Ds4'ün nimetlerini falanda kullanırlarsa güzel olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: mtrlw220

quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

quote:

Orijinalden alıntı: _Dolores O'Riordan_

hikaye farklı olursa sırf bu oyun için ps4 alırım

Hocam oyun remastered sürüm yani sadece makyajlanacak ve PS4'e çıkacak. Bir de ekstradan çıkmış DLC'leri içerecek. Hikayede bir farklılık olmayacak.

Yani hocam bu ikinci oyun değil birinci oyunun aynısı sadece görüntü iyileştirme var + olarak dlc de içinde olacak yani doğrumu anladım

Doğrudur. Ps4'e uygun hale getirilecek tüm dlc'ler ile birlikte. Ds4'ün nimetlerini falanda kullanırlarsa güzel olacak

güzel olur güzel..tomb daki gibi alevlerde ds4e renk efektleri fln koyulur tıkırdayanların sesi ds4 den gelebilir daha neler neler çok değişik hava katabilirler
  • Merhaba şimdi ben bu oyunu amerika storedan pre order ile alsam oyunda türkçe alt yazıyı açabiliyor muyum? Yoksa ille türkiye storeundan mı almam lazım? Ona göre sipariş edeceğim alt yazı dili seçme seçeneği var mıydı eski oyunda amerika hesabından alınsa bile?

• shumin S kullanıcısına yanıt
    amerika psn'den alırsan Türkçe olmuyor.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    arkadaşlar bana last of us hediye geldi psn den, ama ben ps4 te aldım acaba oyunu oynasammı yoksa bekleyip ps4 temi oynasam grafik farkı çok olurmu acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 5 Mayıs 2014; 15:03:39 >
  • 19yusuf05 kullanıcısına yanıt
    Çok grafik farkı olacağını şahsen düşünmüyorum. Serpiştirilmiş kaplamalar olur farkedilmiyecek düzeyde ve çözünürlük 1080p. Benim için oyundaki önemli nokta tüm dlc'lerle birlikte saklanabilcek arşivlik bir ps4 paketi hazırlamaları oldu. Ds4'ü de güzel kullanırlarsa dokunma keyfime

• THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU

Naughty Dog'dan Arne Meyer: "The Last of Us Remastered ile ilgili bazı internet sitelerinde yayınlanan ve yıl sonunu gösteren çıkış tarihlerinin hiç biri gerçeği yansıtmamaktadır. Oyunun çıkış tarihi hala 2014 yazı"
  • Remastered grafikler ve icerdigi dlc ler ile muhakkak alinir tekrar oynanir. Kaplamalar ve aa üzerinde calisilsa guzel olur. Beni en cok rahatsiz eden bazi yerlerdeki kaplamalarin ozensiz olmasiydi. 2 kere daha oynariz.

• PS2 DEN DİREK PS4 E GEÇTİĞİM İÇİN BU OYUNU OYNAYAMAMIŞTIM.ŞİMDİ PS4 E ÇIKACAK OLMASI AYRI BİR HEYCAN BENİM İÇİN..DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM...MUHETEMELEN HAZİRANI WATCH DOGS İLE GEÇİRİP TEMMUZDADA BUNA KAVUŞACAĞIZ...
  • Fiyatı hakkında kesin bilgi varmı beyler?

• quote:

Orijinalden alıntı: denislion

PS2 DEN DİREK PS4 E GEÇTİĞİM İÇİN BU OYUNU OYNAYAMAMIŞTIM.ŞİMDİ PS4 E ÇIKACAK OLMASI AYRI BİR HEYCAN BENİM İÇİN..DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM...MUHETEMELEN HAZİRANI WATCH DOGS İLE GEÇİRİP TEMMUZDADA BUNA KAVUŞACAĞIZ...

Ps3 almadıysan çok şey kaçırıyorsun haberin olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben PC oyuncusuydum.sonradan doğru yolu buldum hocam...

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.