Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.955
Cevap
50
Favori
158.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

"Remastered" sürümünü 1080p'de çalışacak ve daha detaylı karakter modellemeleri, iyileştirilmiş ışıklandırma ve gölgeler, daha kaliteli kaplamalar vs. gibi yenilikler yapılacak
    PS3 sürümünü PS4'e yükseltme olmayacak
    Diskin içinde şimdiye kadar çıkmış bütün DLC'ler olacak (30$ değerinde)
    Herhangi bir özel sürüm çıkmayacak
    PS3'teki save dosyasını PS4'e aktarma gibi bir seçenek olmayacak
    Multiplayerdaki istatistikler PS4'e aktarılamayacak
    PS4 için ayrı bir trophy seti olacak, yani hem PS3 hem de PS4 sürümünden iki kez platin alabilmek mümkün olacak.
    Son olarak yapımcı firma oyunu 60 FPS'de çalıştırmayı amaçlıyor.

Bu forumda platin alabilen var mı:) single player modundaki bütün kupaları açtım, multiplayerdanda 1 kupa actım ama geri kalan online kupalarda campaign kadar zor görünüyor. Sanırım platin almadan bırakıcam biraz daha kastıktan sonra:s

Platinum aldım. Şu an grounded mod kasıyorum. Multiplayer için ciddi anlamda zaman harcaman lazım. Nasıl fazla parça toplanır? Öğrenmen gerekiyor.

• Grounded modu için ekstra ücret istemeleri çok sacma olmuş. İlk defa böyle bir dlc görüyorum. Bir kere easy modda , bir kerede survivor+ modda bitirdim. Egerki ps4 almazda ps3'te kalırsam dlc'leri almam.

Bu arada multiplater moda firefly olarak başladım. 3. Haftamda bir görevi tamamlayamadım ve klanımın %60'ı öldü. Bu 3 gün süren görevin bütün günlerinde mi basarılı olmalıyım yoksa herhangi bir günü, özellikle ilk günü bitirsem yeterli olur mu? Özellikle 6. Haftadan sınraki bazı görevlerde görevi kaybedersen oyun başa dönüyormuş.

Kısacası şu mp modundan biraz bahsedebilir ve tips verebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Kolay görevleri son haftalara sakla. Pozitif haftalar fazla önemli değil. Negatif haftalar çok önemli. Son haftalarda adam kaybı %100 oluyor. Telafi edemiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Kolay görevleri son haftalara sakla. Pozitif haftalar fazla önemli değil. Negatif haftalar çok önemli. Son haftalarda adam kaybı %100 oluyor. Telafi edemiyorsun.

Bu multiplayer moda halen ısınamadım 4. Haftaya gelmeme rağmen. Pozitif , negatif hafta diye bir yerde bahsediyor mu? 3 günlük görevin 3. Ünüde bitirmek gerekiyor mu, yada bir günü bitirmek yeterli olur mu bana tam zarar vermeden? Bide kolay görevler hangileri,son haftalara hangi görevleri saklayayım? Yardımcı olursanız çok sevinirim:(

Pozitif klanına adam eklediğin haftalar. Negatif klanından adam kaybettiğin haftalar. 3 günlük görevi ilk gün bitirip kalan günleri boş geçebilirsin. Son haftalara yara sarma, hediye verme görevlerini sakla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Pozitif klanına adam eklediğin haftalar. Negatif klanından adam kaybettiğin haftalar. 3 günlük görevi ilk gün bitirip kalan günleri boş geçebilirsin. Son haftalara yara sarma, hediye verme görevlerini sakla.

Demek istediğim mesela 6 down diyelim görev yani 1.gün 2 kişi, 2. Gün 4 kişi, 3.gün 6 kişiyi yere sermel lazım. Ben ilk gün 2 down yaparsam yani ilk günü tamamlayıpta 2.ve3. Günü yapmazsam görev yine kayıp mı oluyor? Yoksa kısmen mi kayıp olur? Yani klanın tamamı değilde bir kısmımı gider? Yoluma dewam edebilecegim şıklara bakıom. Bu benim için önemli çünkü online da iyi oynayamıyorum offline ı ne kadar ii oynasamda:))

Onun yüzdeleri görevlerin yanında yazıyor. 6 kişi yerine 3 kişi öldürürsen ona göre kayıp yaşıyorsun.
  • güzel haber. ps4 almak için bir neden daha :)
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Son birsey sormak istiyorum. Ben şimdi firefly olarak devam ediyorum multiplayerda ve kritik haftaların görevlerini yapmaya başladım.
    Merak ettiğim firefly senaryosu bitince yani 12 hafta basarıyla bitipte trophysini aldıktan sonra artık hunters senaryosuna başladığımda görevlerin gereksinimi olan sayılarda resetleyecek mi yoksa bir kere yaptığım bir görevi tekrar seçince gereksinim sayısı artıyordu, hala öyle mi kalacak. Cevaplarsan çok sevinirim. Umarım görevler resetleniyordur yoksa hunters modu cekilmez olacak...

• Merhabalar, eğer daha önce belirtildimi bilmiyorum ama mesajlara bakmaya fazla fırsatım olmadı. Oyunun çıkış tarihi nedir ? Yaz aylarında çıkacak diye biliyorum ama bir ara ertelendi diye duyumlar almıştım. Cevaplarınız için teşekkürler.

• Çıksın bir an önce Ellie'yi özledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: exterminating

Merhabalar, eğer daha önce belirtildimi bilmiyorum ama mesajlara bakmaya fazla fırsatım olmadı. Oyunun çıkış tarihi nedir ? Yaz aylarında çıkacak diye biliyorum ama bir ara ertelendi diye duyumlar almıştım. Cevaplarınız için teşekkürler.

Şu an dolaşan tarih: 7 Ağustos 2014
  • The Last of Us: Remastered Hakkında Yeni Detaylar

The Last of Us: Remastered hakkında açıklamalarda bulunan Naughty Dog, PlayStation 4 versiyonunda sunulacak yeni özelliklere dikkat çekti.

Naughty Dog stüdtosu tarafından geliştirilen The Last of Us, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmüş ve oyunseverlerden büyük ilgi görmüştü. Hem eleştirmenlerden hem oyunseverlerden tam not almaya başaran The Last of Us, 2013 yılının en başarılı oyunlarından biri haline geldi. PlayStation 3′e özel olarak hazırlanan oyunun yakaladığı bu başarıdan sonra PlayStation 4′e taşınacağı uzun süre konuşuldu. Konu hakkında sessizliğini uzun süre koruyan Naughty Dog, PlayStation 4 için hazırlanan The Last of Us: Remastered‘ı geçtiğimiz ay resmi olarak duyurdu.

The_Last_of_Us_DG

The Last of Us‘ın PlayStation 4 versiyonu hakkında uzun süre sessiz kalan Naughty Dog, geçtiğimiz ayın başında The Last of Us: Remastered ‘ı duyurmasının ardından oyunla ilgili bir dizi açıklama yapmaktan kaçınmadı. The Last of Us’ı PlayStation 3′te oynama şansı yakalamış oyunseverlere neden PlayStation 4 versiyonunu da denemeleri gerektiğini anlatmaya çalışan stüdyo, yeni versiyonda sunulacak yeni özellikleri tanıtmak için elinden geleni yapıyor.

The Last of Us: Remastered‘da oyunseverlere sunulacak yenilikler hakkında konuşan Naughty Dog yetkilisi Neil Druckmann, yeni versiyonda sunulacak yenilikler arasında, oyunun başından beri geçiş sahnelerinde yer alacak olan sesli açıklamalar bulunduğuna dikkat çekti. Serinin hayranlarının bu yorumlar sayesinde oyun ve hikayesi hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğini belirten Druckmann, bu yeni versiyonunun oyunu daha iyi anlayabilmek için bir fırsat olduğunu belirtti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 22 Mayıs 2014; 11:25:13 >

Görevler sıfırlanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

The Last of Us: Remastered Hakkında Yeni Detaylar

The Last of Us: Remastered hakkında açıklamalarda bulunan Naughty Dog, PlayStation 4 versiyonunda sunulacak yeni özelliklere dikkat çekti.

Naughty Dog stüdtosu tarafından geliştirilen The Last of Us, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmüş ve oyunseverlerden büyük ilgi görmüştü. Hem eleştirmenlerden hem oyunseverlerden tam not almaya başaran The Last of Us, 2013 yılının en başarılı oyunlarından biri haline geldi. PlayStation 3′e özel olarak hazırlanan oyunun yakaladığı bu başarıdan sonra PlayStation 4′e taşınacağı uzun süre konuşuldu. Konu hakkında sessizliğini uzun süre koruyan Naughty Dog, PlayStation 4 için hazırlanan The Last of Us: Remastered‘ı geçtiğimiz ay resmi olarak duyurdu.

The_Last_of_Us_DG

The Last of Us‘ın PlayStation 4 versiyonu hakkında uzun süre sessiz kalan Naughty Dog, geçtiğimiz ayın başında The Last of Us: Remastered ‘ı duyurmasının ardından oyunla ilgili bir dizi açıklama yapmaktan kaçınmadı. The Last of Us’ı PlayStation 3′te oynama şansı yakalamış oyunseverlere neden PlayStation 4 versiyonunu da denemeleri gerektiğini anlatmaya çalışan stüdyo, yeni versiyonda sunulacak yeni özellikleri tanıtmak için elinden geleni yapıyor.

The Last of Us: Remastered‘da oyunseverlere sunulacak yenilikler hakkında konuşan Naughty Dog yetkilisi Neil Druckmann, yeni versiyonda sunulacak yenilikler arasında, oyunun başından beri geçiş sahnelerinde yer alacak olan sesli açıklamalar bulunduğuna dikkat çekti. Serinin hayranlarının bu yorumlar sayesinde oyun ve hikayesi hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğini belirten Druckmann, bu yeni versiyonunun oyunu daha iyi anlayabilmek için bir fırsat olduğunu belirtti.

Büyük yenilikmiş

Birçok oyunda zaten olan bir şey..

• şu oyunu oynamamış olanları çok kıskanıyorum, keşke oynamamış olsam da ilk defa baştan oynasam
  • Yeni sürümde online sorunsuz olur umarım. Dead Nation online rezaletti. Adam bulma sıkıntı. Aşırı lag sinir kaldırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

şu oyunu oynamamış olanları çok kıskanıyorum, keşke oynamamış olsam da ilk defa baştan oynasam

Aynen, ilk kez PS4'te oynayacakları kıskanmamak elde değil.
    Şimdiden belirtelim, ilk oynayışı en yüksek zorlukta ve duvar arkası görmeyi kapatarak yapın. Yoksa zevki çıkmaz.
  • Oyunun resmi çıkış tarihi açıklandı mı ?

Haziran ayında çıkacak gibi yazılar görmüştüm sanki.
  • The Last of US Remastered Ağustos'ta Geliyor Mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.