Şimdi Ara

The Last of Us (PC)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle bir söylenti var şuan. PC'ye gelen SONY Exc. yapımları gördükten soınra, bu da elbet gelecektir.

Detaylar geldikçe konu güncellenecek.

The Last of Us (PC)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 25 Ekim 2021; 9:49:9 >

• Umarım gerçekleşir. Bu şaheseri PC'de oynamak her oyuncunun hakkı. Fakat takıldığım iki konu var. PC getirecekseler neden Remastered ibaresi yok. Normal oyunun mimarisi yüzünden uyarlanması zor deniliyordu. Diğer konu da The Last Of Us yazısındaki Of'un büyük harf ile başlaması. Portekizce bir sayfadan alınmış görünüyor, o yüzden İngilizce yazım ve imla kurallarına pek uyulmamış gibi. Fotomontaj ihtimali yüksek gibi geldi. Umarım yanılıyorumdur.

• sony daha çok ps4 oyunlarını getiriyor pc ye
    Emulator ile oynanbiliyor artık çoğu ps3 oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerimizi alalım

• Gelir gow geldiyse o da gelir. Tüm ps ex ler gelecek. Belki ileride Xbox store da bile olur bu exler

• Ben de @FORZAFATHER hocam gibi PS3 mimarisindeki yapımların PC’ye zor olduğu için uyarlanamadığını okumuştum pek çok yerden. Hatta Uncharted’ta bile bu yüzden sadece PS4’e çıkanların PC versiyonu geliyor denilmişti. TLOU için de Sony bir Remake yapıyor ve hem PS5 hem de PC’ye gelecek dedikoduları vardı. Bu fotoğraftaki eski versiyonu olduğu için bana da fake gibi geliyor. Bir gün elbet PC’ye de gelecek ama bu çok büyük ihtimalle o Remake hali olacaktır

• psycho90 kullanıcısına yanıt

Ooo merhaba hocam.The Last of Us (PC)  PS3 mimarisi çözülebilse aslında çok iyi gizli cevherler var. Örneğin Resistance serisi. Dediğiniz gibi birde Uncharted'in ilk oyunları.

• Gelen geleneThe Last of Us (PC) 

• Ps4 sahipleri çıldırıyor zaten oyunların pc geldiğini duyunca neymiş yıllar önce bitirmiş de daha oynanmazmış

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.