Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART III [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
10
Favori
13.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yeni IP gelirse TLOU 3 için uzun yıllar bekleriz ki sorun değil, ND'nin yeni bir oyun tipi üzerinde çalışması platforma zenginlik katar, daha ziyade bizim için iyi olur.

Ama ben TLOU için bir üçleme bekliyorum her türlü, 2'deki tartışmalı ögeleri toparlayıp çok iyi bir final yaparlarsa güzel olur.

Beklemedeyiz, böyle şeylerden bahsedince de aklıma forumda oyun konularında aktif olup geçtiğimiz günlerde vefat eden rahmetli geliyor. Bakalım TLOU 3 yıllarına ömrümüz yetecek mi. THE LAST OF US: PART III [ANA KONU] 

• Last of Us: Part II, Witcher 3'ün tahtını ele geçirerek "en çok ödül alan oyun" oldu. Artık zirvede, olması gereken yerde. 😎

THE LAST OF US: PART III [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 26 Ocak 2021; 9:53:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SOLID SNAKE

PS4 de o dudak uçuklatıcı grafikleri, animasyonları, teknik detayları ve teknolojileri yapabilen Naughty Dog'un PS5 de yapabileceklerini hayal dahi edemiyorum.  

Çok bi fark olmayacak zaten daha fazla ne katabilirler ki üzerine? Grafiksel anlamda pek bir şey beklemeyin artık beklentiyi yükseltip cyberpunk 2077 gibi patlatmayın bunu da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osimdioyuncu kullanıcısına yanıt
    Last of Us ile Last of Us: Part II arasında ne kadar fark varsa, aynı şekilde Last of Us: Part II ile Last of Us: Part III arasında da o kadar fark olacaktır.

Naughty Dog gibi ustalığa erişmiş bir stüdyo ile CD Projekt kıyaslanamaz zaten.
  • Önlerden yerimizi almamız gereken birkaç konu varsa, bir tanesi de kesin budur...

• quote:

Orijinalden alıntı: Metal-Gear

Yeni IP gelirse TLOU 3 için uzun yıllar bekleriz ki sorun değil, ND'nin yeni bir oyun tipi üzerinde çalışması platforma zenginlik katar, daha ziyade bizim için iyi olur.

Ama ben TLOU için bir üçleme bekliyorum her türlü, 2'deki tartışmalı ögeleri toparlayıp çok iyi bir final yaparlarsa güzel olur.

Beklemedeyiz, böyle şeylerden bahsedince de aklıma forumda oyun konularında aktif olup geçtiğimiz günlerde vefat eden rahmetli geliyor. Bakalım TLOU 3 yıllarına ömrümüz yetecek mi.  

Ben serinin 3'leme ile biteceğini sanmıyorum açıkcası. Tahminim part 3 bir prequel game olacak. The last of us 1'de 20 yıl sonra hikayeye giriş yapıyorduk o 20 yıla gelene kadar neler oldu bitti bu hastalık nasıl yayıldı hiç anlatılmadı. Joelin gençliği ile oynayabiliriz.

• Himurajutsu kullanıcısına yanıt
    Joel ile oynamak güzel olabilirdi fakat Neil Druckmann'ın bu kadar tahmin edilebilir bir şey üzerinde duracağını sanmıyorum hocam, dahası, sonunu bildiğimiz bir karakterle yeterli heyecanı yaşayamayız. Bu tarz bir şeyi DLC gibi sonradan sunabilirler belki.

İsimlendirme Part olarak ilerliyor, Part III Ellie ve Abby'nin hikayesi olacak diye tahmin ediyorum ben de.

Neil Druckmann hatırlarsanız bir sonraki proje yeni IP veya Part III olacak demişti, ama en iyi fikir ilk hangisinden çıkarsa önceliğimiz o olacak vs. şeklinde açıklaması var, yani bu adamın tahmin edilebilir şekilde ana 3. oyunda Joel'in geçmişine yer vermesinin bence imkanı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

Joel ile oynamak güzel olabilirdi fakat Neil Druckmann'ın bu kadar tahmin edilebilir bir şey üzerinde duracağını sanmıyorum hocam, dahası, sonunu bildiğimiz bir karakterle yeterli heyecanı yaşayamayız. Bu tarz bir şeyi DLC gibi sonradan sunabilirler belki.

İsimlendirme Part olarak ilerliyor, Part III Ellie ve Abby'nin hikayesi olacak diye tahmin ediyorum ben de.

Neil Druckmann hatırlarsanız bir sonraki proje yeni IP veya Part III olacak demişti, ama en iyi fikir ilk hangisinden çıkarsa önceliğimiz o olacak vs. şeklinde açıklaması var, yani bu adamın tahmin edilebilir şekilde ana 3. oyunda Joel'in geçmişine yer vermesinin bence imkanı yok.

Film dizi sektöründe çokca prequel örneği olduğu için böyle bir düşünce geldi yani eğrisi doğrusu düşünülür ona göre karar alırlar AMA oyun part 3 ismiyle çıkıp ellie&abby olarak devam ederse bile ben yine de oyunu 3'leme ile biteceğini sanmıyorum :)

• Himurajutsu kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam mantıklı zaten, ben sadece bunu Part III ile görmeyeceğimizi düşünüyorum.

Part III ile hikaye sonlansa bile ileri dönemlerde Joel'in 20 yıllık zaman aralığını konu alan farklı bir oyunun geleceği kaçınılmaz.

O boşlukları kesinlikle değerlendirirler, insanlarda bir de Joel özlemi oluştu :)
  • Oyunun seveni olarak diyecegim sudurki ins part 3 çıkmaz yoksa yaşayan karakter kalmayacak.Yeni iplere yelken açsın yapımcı
  • Ben daha hiç birini oynamadım 😁 daha yeni ps4 aldım. Aklımdaydı zaten 3. oyun gelene kadar diğerlerini oynarım.
  • Bu oyunun rekorunu ya GTA 6 kırar ya da 3.oyun. Dünya üzerinde başka mümkün gözükmüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar, elimde kutulu ghost of tsushima oyunu var. istanbul fatih bölgesinde tlou 2 ile takas etmek isteyen olursa haberlesebiliriz.
  • Ödüller artmaya devam ediyor.

THE LAST OF US: PART III [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 28 Ocak 2021; 0:51:21 >
  • elpdrno_046 kullanıcısına yanıt
    Sıradan basit bir hayatta kalma - aksiyon oyunu olsaydı bu konuma gelemezdi.

Ne Resident Evil ne de başka bir oyun Last of Us: Part II'nin inşa ettiği duvarı aşamaz.

Hikayesi kötü ya da sıradan olan bir yapımın sözde "iğrenç ve rezalet" senaryosu bu denli sektörde yankı uyandıramaz, oyuna nefret kusan kitlelerin birçoğu ilk oyuna aşık olan kesimden oluşuyor, bu etkiyi yapabilmek çok zor, Last of Us Part II'yi sevmeyen bile aslında o karakterlere bağlandığı için, o sahnelerde hüzünlenip sinir krizleri geçirdiği için sevmiyor. Bunu başaran bir oyun daha yok piyasada. Part II'yi sevmeyen kesimin bile Last of Us ile unutulmaz mazileri var, bunu basit bir oyunda yapamazsın.

Last of Us serisi hiçbir oyun serisi ile kıyaslanmamalı.

İnsanlar her yerde klişe hikaye görmekten bıktı, artık iyi işlenmiş hikayeler yetersiz kalıyor, günümüzde çıkan hikayeli AAA oyunların birçoğu bile 60 - 82 arası puanlarda sıkışıp kalmış durumda.

Last of Us: Part II insanın kalbini büyük bir soğukkanlılık ile acıtır, hikayesini en iyi şekilde anlatır, yürek burkar, sen veya ben fark etmez, istesekte istemesekte Last of Us: Part II düşman tanımını yeniden sorgulatacak cinsten bir yapım, bu sektöre fazla, aşmış bir proje.

Bazıları diyor, "Hikayesi çöp olsa da aldığı ödülleri kaliteli oynanışından dolayı hak ediyor"

Hayır. Part II her salisesiyle ilmek ilmek işlenmiş, onca teknik detayın ve kusursuz birleşmenin sadece "hikayeye" hizmet ettiği, her alanda zirveye oynayan, cesur, büyük ve zekice kurgulanmış bir Şaheser.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 28 Ocak 2021; 1:45:34 >

• Last of Us oynayacağıma Resident Evil oynarım, çok daha güzel ve keyifli bir seri bana göre Resident Evil. Oyunu sevmeyen ve eleştiren kişilere böyle uzun uzun mesajlar yazarak kendinizi yormayın, oyunu sevenler olduğu gibi sevmeyenlerin de olmasına alışın artık. Last of Us serisinin iki oyununu da sevmiyorum, benim için sıradan Aksiyon-Hayatta Kalma oyunlarıdır Last of Us 2 ve Last of Us 1. Resident Evil serisi de Aksiyon-Hayatta Kalma türünde ve bana göre Last of Us serisinden çok daha iyi Resident Evil serisi, dediğim gibi Resident Evil oynarım daha iyi.

• elpdrno_046 kullanıcısına yanıt
    Sen oyuna bir eleştiri getirmedin, kendi fikirlerini söyledin sadece, ben de dediğinin aksine sevmemenden dolayı değil, basit hayatta kalma - aksiyon oyunu dediğin için yazdım.

Resident Evil serisinden daha çok zevk alıyor olabilirsin, ama bu Part II'nin teknik olarak her oyunu ezip geçtiği gerçeğini değiştirmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.