Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.302
Cevap
144
Favori
1.183.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Venomstr

The Last Of Us 2 Dinamik Tema

NOT: Herkes bu kodu kullanabilir.

9DEK-PKNG-N445
    Temayı bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç fena olmaz aslında. Ama Yurtdışı olduğu için İngilizce olacaktır haliyle. :)
    Eğer ki aynı demo "PlaystationTR" tarafına gönderilirse bir ihtimal gelme olasılığı var ama bakalım.:)

Şuan İçin Yabancı olmasına bile razı olan bir çok kesim var heyecanla PAX East'i bekliyoruz. :)
  • İngilizce de yeterli olur bize aslında ama işte Joel i bizde kim seslendirir sorusu da ilgimi çekmiyor değil :) demo yayınlansında bir eskileri yad edelim

• Nınja N kullanıcısına yanıt
    Her zamanki temaların olduğu yerdedir. İndirme listesinde "The Last of Us Part II İkili Dinamik Tema" yazıyor.
  • Tsushima kullanıcısına yanıt

• Ortalığı yıkıp geçecek.

• Temada çalan müzik aşırı aşırı iyi ya 15 dakika felan PlayStation açık kalıyor o çalan melodiyi dinliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu silah degistirme ekranindaki ayrintilar nedir ya geliyor gonlumun prensesi
  • Sen ne utanmaz adamsın,sana sattığım oyunu 10 TL fazlaya satıp kar ettin.Kalıbını S.....Zengin oldun mu bari 10 TL ile ? Bide nick değiştirmiş yüzsüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 13 Şubat 2020; 18:1:35 >
  • İlk oyun müziklerle ağlatmıştı,bakalım bu oyunda da gustavo reis ağlatıcak mı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

İlk oyun müziklerle ağlatmıştı,bakalım bu oyunda da gustavo reis ağlatıcak mı :)
    Dahada üstüne koyarak büyük bir beğeni ile ağlatacak hemde
  • 1 gün dahi zor geçerken, Mart'ı - Nisan'ı ardından Mayıs sonunu nasıl göreceğiz merak ediyorum, Part 2'yi oynadığımız ilk günler öyle bir grafik ve animasyon kalitesi daha önce görmediğimiz için şaşkınlıktan dilimizi yutarken bir yandan saatlerin nasıl geçtiğini anlamayıp, diğer yandan da bitmesin diye dua edeceğiz, 30 Mayıs 00:00'da tam olarak bu duygulara yelken açacağız, şimdiden söylüyorum :) şu oyunu güzelce keyif alarak oynamak, hepimize nasip olsun inşallah dostlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsushima -- 13 Şubat 2020; 22:16:59 >
    Aynı God of War'da olduğu gibi Enis Kirazoğlu gibi yayıncılar Mayıs başından oynayacak

• Hikmet İsayev H kullanıcısına yanıt
    Evet öyle olacak, ve yine oyunla en ufak alakası olmayan kişilere de gidecek, üstelik şu 1000 Liralık sürümler falan, özel kitler :) neyse ki dünyada haksızlık yapılan tek şey bu değil

Hocam bırakın Mayıs ayını beklemeyi, 27 Şubat tarihini beklemek bile zorlayıcı oluyor gibi :)
  • 105 Gün Kaldı!!

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU
  • Valla hocam aynı şeyleri düşünüyoruz, zaman geçmiyor resmen, Red Dead Redemption 2'yi beklerken bile bu kadar zor olmamıştı, 6 kış, 5 yıl beklemek artık vurmaya başladı :) şaka bir yana gerçekten sabredemiyorum artık, benim ve senin gibi daha milyonlarca insan vardır, ama ben hastalık haline getirdim sanırım Last of Us'ı, duyurulduğu günden itibaren her Allah'ın günü en ufak bir ipucu varmı diye bakarak, bir gün o müthiş yapıma erişebileceğimi hayal ederek geçirdim yılları, ve şimdi buradayız, tekrar dönüp bakıyorum da eski mesajlara, ne kadar iyimsermişiz, 2017 sonu çıkar diyenler mi dersin yoksa 2018 ilkbaharda çıkar diyenler mi :) yıllardır bekliyoruz ama şu son aylar çok daha zor geçecek, 27 Şubat dahi dediğin gibi bana sanki çok uzun bir süreymiş gibi geliyor :)

• Hocam aldığınız bu görüntüler, Geri sayımı ABD'ye göre mi yoksa Türkiye'ye göre mi yapıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tsushima

Hocam aldığınız bu görüntüler, Geri sayımı ABD'ye göre mi yoksa Türkiye'ye göre mi yapıyor?
    Bir bilgim yok ama ABD'ye göre olabilir. Sizde takip etmek isterseniz buyurun. :)
    https://yourcountdown.to/the-last-of-us-part-ii-release-date
  • Saatlere bakacak olursak, geri sayımın bittiği vakit 30 Mayıs günü 00:00 oluyor, bu saat verileri de büyük ihtimal Türkiye'yi gösteriyor, ama mantıken Amerika olması lazım, tam emin olamadım, acaba Death Stranding'de olduğu gibi Öğlen mi yoksa Gece mi açılır diye onu hesap edecektim de, sanırım bunun için ön sipariş yapmak gerekiyor :) Link için de ayrıca teşekkürler hocam :)

• 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.