Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.302
Cevap
144
Favori
1.183.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende seninle aynı düşüncedeyim.
    Uncharted 4 de finali sevmedim ,daha farklı bitebilirdi. Açıkcası hikayeyi de çok sevemedim.ilk teaser da ki karanlık bir temadan sonra daha farklı bir hikaye bekliyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar aklıma geldi de, bu Ellie'nin gitarı bariz bir şekilde bir çok sahnede yer alıyor, ve görüntü olarak çok göze sokuluyor, fakat fragmanlarda gördüğümüz üzere, hem de mantıksal olarak gitarımızın yanımızda olmadığını rahatlıkla görebiliyoruz, peki bu Ellie gitarı her seferinde nasıl ortaya çıkarıyor? Naughty Dog'un gittiğimiz her yerden gitar çıkaracağını ve kendilerini böylelikle gülünç bir duruma sokacağını sanmıyorum, alanlar çok genişledi, acaba diyorum ev sistemi gibi veya kaldığımız yerlere gidip gelme durumumu olacak ki hikaye ilerleyişinde?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsushima

Dostlar aklıma geldi de, bu Ellie'nin gitarı bariz bir şekilde bir çok sahnede yer alıyor, ve görüntü olarak çok göze sokuluyor, fakat fragmanlarda gördüğümüz üzere, hem de mantıksal olarak gitarımızın yanımızda olmadığını rahatlıkla görebiliyoruz, peki bu Ellie gitarı her seferinde nasıl ortaya çıkarıyor? Naughty Dog'un gittiğimiz her yerden gitar çıkaracağını ve kendilerini böylelikle gülünç bir duruma sokacağını sanmıyorum, alanlar çok genişledi, acaba diyorum ev sistemi gibi veya kaldığımız yerlere gidip gelme durumumu olacak ki hikaye ilerleyişinde?
    Daha TLoU 2 ortada yokken, Druckmann aklımıza güzel bir hikaye gelirse devam ederiz açıklamasını yaptığında her TLoU 2 haberi altına sürekli şu çalışma atılıyordu:
    THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

Çalışma hatırlarsanız ilk oyunda Joel'in birgün sana gitar çalmayı öğreteyim demesinden yola çıkılarak yapılmış. Hem ilk oyuna hem de o çalışmaya bir gönderme bence. Belki de hiç gitar olmaz oyunda.

• Tsushima kullanıcısına yanıt
    Ben genel bir çıkarımda bulunmadım ki. Yorumu yazarken bile bence diye belirttim. Saygı duymaktan kastım başta da dediğim gibi kibar olmak değil. Yoksa ben önceki mesajlarımda sizli hitabı kullanmasam bile bana siz diyorsunuz. Ama yorumunuza saygı duyarım diyip 2 cümle sonra kusura bakmayın ama siz beğenmediniz diye kötü olmuyor demek direkt olarak yorumu kaale almamak oluyor.

• Amy Henning olsaydı Uncharted 4 çok daha iyi bir oyun olurdu bundan yüzde 1 trilyon eminim

En azından karısından korkan bir Nate görmezdik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sana saygı duyduğumdan bir şey demiyorum zaten, bu yetmez mi? Uncharted 4'ü genel olarak sevmeyenlerde var elbet, sizin gibi sonunu sevmeyenlerde olabilir, ama belli bir kapasite üzerine çıkılan bir yapım olduğunu kimse inkar edemez, ona bakılırsa Red Dead Redemption 2'yi de sevmeyen var, God of War'ı da, bunlar normal şeyler, her oyun herkesce sevilseydi puanlama diye bir sistem olmazdı zaten değil mi? Uncharted 4, Elena'ya diğer oyunlardakinden daha çok insan yapıp hikayeye başarılı bir şekilde kattı, Sam ile ters köşe yapıldı, Thief's End derken, (Spoiler❗)

Nathan'ın öleceğini düşündük fakat ölmedi, bizi o şekilde de şaşırttılar, alanları genişlettiler, yapılan akıcı Animasyon ve Grafiklerde keza göz alıcı cinsten, o çok sevemediğin Neil Druckmann'ın basit bir programlamacıdan neden günümüzde Naughty Dog'un Başkan Yardımcılığı pozisyonuna getirilidğini düşün, herkesin fikri aynı olmayabilir, fakat ortada bir gerçek var ve durum bundan ibaret, ana odaklanılması gereken şey de bu, evet, zaten bence diyorsun ve öyle söylediğini de sana tekrar ben belirtmiştim zaten, genel çıkarım ile alakalı herhangi bir yazımda sana ithafen bir şey de söylemedim, adı üstünde "Genel çıkarım", şimdi konu esasen benim Neil Druckmann hakkında "Kendi markası dahi olmayan serinin hikayesini başarılı bir şekilde noktaladı" dememden çıktı, zaten bu sözlerim ardından bana bu şekilde cevap vermeniz, mantıken Neil Druckmann'i çok başarılı bulmadığınızı gösteriyor, hatırlar mısınız bilmem ama The Last of Us'ın ilk söylentileri çıktığında oyuncular heyecanlanmaya başlamıştı, yapımcının kim olduğu dahi henüz belli değildi ve bazı sağlam kaynaklar bu oyunun oyun sektörüne devrim yenilikler ile geleceğini, bir çok anlayışı değiştirip yeni bir bakış açısı getireceğini söylüyorlardı, oyuncular o zaman yerinde duramazken Last of Us'ın Naughty Dog tarafından geliştirildiği açıklandı, insanlar söylentilerin arkasındaki firmanın iyi olmasını tahmin etmelerine rağmen bu duruma şaşırdılar ve sevindiler, şu an Last of Us çıkalı hemen hemen 7 yıl olacak, "Ps3 neslinin en iyi oyunu" seçilen, "10 yılın oyunu" seçilen bu yapımın o etkiyi yarattığını ve yeni bir soluk getirdiğini söylemek yanlış olmaz sanırım, günümüzde de büyük bütçeli filmlerin Last of Us'tan aşırttığını göz önüne alınca bu durum ortaya bariz bir şekilde tekrar çıkmakta, Neil Druckmann Amerika Senaryo Yazarları Birliği tarafından "Oyun dalında en iyi Senaryo ödülü" aldı, ve işe bakacak olun ki, kendi oyununda aldığı bu ödülü Uncharted 4 yapımıyla tekrar aldı, ve sizce hikayesi, özellike sonu "Rezalet" düzeyde olan bir oyun yine nasıl oluyorsa The Game Awards'ta "En iyi Anlatı" ödülünü kazandı, şimdi bu denli ödüllere ve puanlamaya sahip başarılı bir oyuna rezalet demek, sizin kendi fikrinizin öne sürdüğü bir düşünce yapısıdır, ve ben bu duruma 3. Kez "Saygı" duyduğumu belirtiyorum bakın, ve ortada bir gerçek olduğunu, belli bir seviyeye erişildiğini, ortalamasının belli olduğunu, başarısının ödüllerle alındığını ifade ediyorum, e o zaman sorun nedir? Zaten bence diyorsunuz, ve buna karışmadığımı kaç kez söyledim, beni de ilgilendirmez, "bence" dediğinizi gerçekten de kabul etmiyorsanız, içten içe siz benim sözlerime karşı çıkıyor ve saygısızlık yapıyorsunuz, sorun başlı başına burada başlıyor, ben size laf ebeliği yapmıyorum burada, kısacası bir gerçeklerden bir de kendi fikrerinizden bahsediyoruz, aradaki basit farkta bu, 4. Kez diyorum size yine de saygı duymaktayım, ama ben gerçeklerden bile bahserderken sizin bu şekilde lafı uzatıp konuyu da saygıya çevirmeniz içten bile değil, ve emin olun kaale almasam seni, bu kadar yazmazdım, her insan değerlidir ve fikirlerine saygı duyulması gerekir, her neyse, iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsushima -- 12 Şubat 2020; 8:50:2 >

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, sadece öylesine gösterilmiyor, oyun içerisinde minimum 2 - 3 sahne de Ashley Johnson sesinden bir kaç beste dinleyeceğimiz kesin gibi, mesela 2018 Aralık ayında mocap'ta bir sahne de Ashley Johnson'ın elinde bir gitar görüyorduk, muhtemelen gitarlı sahneler var yani, dün yine ormanda oturmuş Ellie'nin gitar çaldığını görüyorduk, benim anlamadığım nokta, nasıl bir sistem olacak, sadece sinematik sahnelerde olduğunu düşünsek gitar kullanmanın, nereden, hangi şekilde o gitarı çıkarıp çalmaya başladığını merak ediyorum, ve resmedilen gitar, hep aynı, yani değişme ya da yeniden gitar bulma diye bir durum yok.

• Halka açık olacakmış ama bizde gorebikcek miyiz 1 saatlik demoyu acaba hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

Halka açık olacakmış ama bizde gorebikcek miyiz 1 saatlik demoyu acaba hocam
    Halka açık olması bizim de görebileceğimiz anlamına geliyor. Orada olanlar 1 Saatlik Demoyu oynayacaklar.
    Bizler O oynanılan Bölümü Youtube veya Medya üzerinden görebileceğiz.
    Veya orada olanlar çekimler yaparak bizlere ulaştıracaklardır. :)

Ama Naughty Dog güzellik yapacaktır diye düşünüyorum.:)

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultratopkek U kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl bir mantık la. Neil druckmann olmasaydı çok iyi bir hikaye olmazdı bence

• Hikmet İsayev H kullanıcısına yanıt
    Tamam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Last of Us Part II'nin yapımında sonlara gelinmiş, Naughty Dog oyunun son dokunuşlarını yapıyor ve büyük ihtimalle her hangi bir erteleme daha almadan Mayıs'da çıkışını gerçekleştirecek.
    http://www.pushsquare.com/news/2020/02/naughty_dog_putting_the_finishing_touches_on_the_last_of_us_2_ahead_of_may_release_date
  • Eh bi zahmet çıksın artık:)

• Ultratopkek U kullanıcısına yanıt
    Amy nin Uncharted 4 ünü ben de çok erak ediyorum çıksaydı nasıl olurdu diye ama muhtemelen finali kötü sonla ve asla devam etmeyecek şekilde bitecekti.Çünkü yayınlanan ilk trailer karanlık bir temadaydı, bunun ters köşe değil de oyunun havası karanlık olacağı için yapıldığını düşünüyorum. Zira Sam i farklı şekilde işleyecekti Amy.

Druckmann hiç de kötü iş çıkarmadı ve serinin devamı için 3 farklı karakter bıraktı.

Ek olarak Nathan karısından korkmuyor ki, Elenayı riske sokmamak için yalan söylüyor. Üstelik Elena yalanı ortaya çıktığında yine Sam le işine devam ediyor öyle bir demişsin ki sanki yakalandığında pılını pırtını toplayıp evine dönüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nathan - Drake -- 13 Şubat 2020; 13:19:26 >
  • The Last Of Us 2 Dinamik Tema

NOT: Herkes bu kodu kullanabilir.

9DEK-PKNG-N445

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 13 Şubat 2020; 13:51:0 >
  • The Last of Us Part II Geliştirme Sürecinde Son Aşamaya Gelindi

The Last of Us Part II tamamlanmaya yaklaşıyor.

Naughty Dog, oyunun geliştirme sürecinde son düzlüğe girildiğini ve oyun üzerinde son dokunuşları yaptıklarını belirtti.

"The Last of Us Part II'nin 29 Mayıs'ta çıkış yapmasına 105 gün kaldı. Siz bunu okurken, yapım sürecinde son aşamaya gelindiğini ve oyun üzerinde son rötuşları yaptığımızı söylemekten büyük heyecan duyuyoruz. Geliştirmenin sona ermesi bizi oyunun çıkışına büyük bir adım daha yaklaştıracak."

Geliştirme sürecinde sona yaklaşılması sayesinde de Naughty Dog ilk defa PAX East 2020 etkinliğinde oyunu halka açık olarak sunacak.

The Last of Us Part II 29 Mayıs'ta Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle PlayStation 4 için çıkacak.

• Dublaj kadrosu ne zaman belli olur acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

Dublaj kadrosu ne zaman belli olur acaba
    Çıkışına 1 Ay kala yada haftalar kala belli olur galiba. :)
    Ama Öncesinde belki Dublajlı Çıkış videosu görebiliriz PlaystationTR tarafından.
  • Şu halka açık demoda, güzel bir dublajlı gameplay videosu patlatsalar çok iyi olur aslında

• 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.