Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başlığı görünce duyuru geldi herhalde diye heyecan yaptım. ahh şunu bi duyursalar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Last of Us'ta David'i, Uncharted'ta Nathan Drake'i seslendiren Nolan North yeni Naughty Dog projesiyle ilgili harika bir açıklama yaptı. North, The Last of Us'ın devam oyununun yolda olduğunu açıkladı.

Diğer taraftan yine The Last of Us'ta seslendirme yapan Troy Baker ise projelerle ilgili herhangi bir şey bilmediğini belirtti. Yine de Nolan North'un açıklamaları gerçekten de The Last of Us 2 ile ilgili heyecanlanmamız için yeterli.

Kaynak: --------------------------------BSC--------------------------------------
  • Söylentiler doğru çıksa da yine güzel bir hikaye içinde bulsak kendimizi ama sanki birinci kadar iyi olmaz gibi çıkarsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Söylentiler doğru çıksa da yine güzel bir hikaye içinde bulsak kendimizi ama sanki birinci kadar iyi olmaz gibi çıkarsa.

Naught dog her cikardigi oyunda bir oncekinin ustune koyan bir firma. Saglam bir hikaye ve oynanis sunacaklarina eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloo.

quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Söylentiler doğru çıksa da yine güzel bir hikaye içinde bulsak kendimizi ama sanki birinci kadar iyi olmaz gibi çıkarsa.

Naught dog her cikardigi oyunda bir oncekinin ustune koyan bir firma. Saglam bir hikaye ve oynanis sunacaklarina eminim

Evet öyle de sanki o heyecanı yaratmaz gibi belki de benle alakalı bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taa 2017. Çok yazık.

Neyse o vakte kadar PC devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açan arkadaş biraz tırt iş yapmış ama mükemmel bir haber bu hayatımda oynadığım tartışmasız en iyi oyun the last of us
    Size konuşmanın videosu ve ilgili kısmın çevirisini atayım :
    ilgili bölüm 1:06:25 'de videonun sonuna doğru soruyu soran eleman naughty dog ile herhanGİ BAŞKA BİR PROJENİZ VARMI YOKSA BU SONMUYDU diyor
    Nolan North un cevabı ise: "ŞİMDİLİK SADECE LAST OF US DAKİ KARAKTERİM İÇİN LASTOF US 2 DE SESLENDİRME YAPIYORUM " DİYOR.

video link:https://www.youtube.com/watch?v=YHWChn7AvoQ

BUNLARDA SİZİ HEYECANLANDIRSIN DİYE BİR İKİ RESİM :D :

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi littlegreenbag -- 30 Haziran 2015; 17:47:43 >

• littlegreenbag kullanıcısına yanıt
    Neyi tırt yapmışız detaylar henüz net olarak gelmedi,sadece oyunun geleceği onaylandı
    Fake hesap olduğunu düşünüyorum ama neyse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 30 Haziran 2015; 19:26:38 >
  • littlegreenbag kullanıcısına yanıt
    birazdan seni aforoz eder ''arka 5 li''
  • p.t. ve the last of us 2 için ps4 aldım evde yatıyor..
    p.t. elimizden kayıp gitti..
    ama asıl umudum tlou2'de olduğu için elimden çıkarmıyordum cihazı... artık 2018de de gelse satmam.
  • Yapılmaya başlandığını düşünmüyorum. orada başladılardan kasıt büyük ihtimal sadece ilk senaryo oluşturmaları ve karakter seçimleri olabilir. ana hikaye bile yeni yeni yaratılıyordur. tahminimce oyunun tamamen bitirilip piyasaya çıkması 2020 den önce olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain Sword

Yapılmaya başlandığını düşünmüyorum. orada başladılardan kasıt büyük ihtimal sadece ilk senaryo oluşturmaları ve karakter seçimleri olabilir. ana hikaye bile yeni yeni yaratılıyordur. tahminimce oyunun tamamen bitirilip piyasaya çıkması 2020 den önce olmaz.

2023 olsun.
  • Daha çok erken bencede...
    uncharted 4 gelsin hele bi...
    en az 2-3 senesi var...

• Eninde sonunda gelicek ama ne zaman orası muamma firmanın şuan tamamen Unc4 e yoğunlaştığını varsayarsak o çıkışını yaptıktan sonra ilerleyen zamanlarda gelmeye başlayacaktır haberler.

• yakın zamanda aldığım en güzel haberlerden birisi bu.

1. oyundan sonra insan çok büyük beklentiye giriyor, keşke 2.si çıksa diyorum ve 2. oyun dedikoduları dönüyor. Daha sonra dedikodular daha resmi hale geliyor. Bu seferde ya acaba 2.si çıkmasa mı, efsane olarak kalsa daha iyi bence diyorum. Gerçi işin içinde Naughty Dog var ise bunun da bir başyapıt olacağından şüphem yok ama insan gene de mükemmelin de mükemmelini yapabililer mi şüphe duymuyor değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain Sword

Yapılmaya başlandığını düşünmüyorum. orada başladılardan kasıt büyük ihtimal sadece ilk senaryo oluşturmaları ve karakter seçimleri olabilir. ana hikaye bile yeni yeni yaratılıyordur. tahminimce oyunun tamamen bitirilip piyasaya çıkması 2020 den önce olmaz.

Yapılmaya başlamadan adamlar haber bile vermezler, Sony ND'ye para yağdırır gene çıkartır o oyunu, ps4 ün satışını katlayacak tek firma onlar çünkü. Daha hiç bir adım atılmadı demek en iyi ihtimalle 2018 ilkbaharı demektir, o kadar beklemez ND zannetmiyorum.
  • Gelmiş geçmiş en iyi oyunu yapsınlarda, 2020 ye kadar da bekleriz, yeterki aceleye getirip ilk oyunun mükemmelliğine gölge düşürmesinler, üstüne koyarak daha iyisini yapabilirlerse 100 üzerinden 100 olur

• Oyun daha duyurulmamıştı ortada resmi bisi yok. Bu ana konu acma sevdası nereden geliyor yıllar önce üstelik ? Başkası açsa ne olacak ?

• sabırla bekliyoruz
  • en erken 2017 diyorum geç olsun efsane olsun
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.