Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün oyunu 2. defa bitirdim.Hayatımda sadece 2 oyunu 1 den fazla bitirmiş oldum böylelikle.Birincisi gta san andreas ikincisi bu oyun.Öncelikle söyleyeyim last of us fanboyuyum çünkü ben hayatımda böyle bir oyun görmedim.Yahu 2013 yılında yani 7 senelik konsola öyle bir oyun nasıl çıktı hala anlayamıyorum.Ben ps3 ü daha geçen 2014 senesinin mart ayında almıştım.Beyond two souls ve last of us adında iki oyun verdiler.Ben sırf gta 5 için almıştım ama bu oyunları oynadıktan sonra gta 5 bile hiç kaldı benim için.Last of us'ı bitirdikten sonra 2 gün boyunca karın ağrısı çektim yahu.Ya insan oyun boyunca hiç mi sıkılmaz hiç mi başından kalkmak istemez?Seneye pc toplamayı düşünüyordum ama last of us 2 çıkarsa vazgeçer ps4 alırım.
    Eğer Last of Us 2 çıkarsa ana karakterin Ellie olacağını düşünüyorum.Ayrıca eğlencesine ortaya bir senaryo tahmini atmak istiyorum:Joel yaşlanır Tommy'nin mekan saldırıya uğrar Joel'i öldürürler Ellie'de intikam peşinde koşar.Veya Ellie yolda veya Tommy'nin mekanda bir erkeğe veya kıza aşık olur,aşık olduğu kişi öldürülür intikam alır,başka bir senaryo ise yine bu sefer Ellie'nin sevgilisi kaçırılır ve kurtarmaya çalışırız.

Neyse ben Naughty Dog'a güveniyorum yaptıkları her oyun şaheser fakat ilk oyunun üstüne nasıl çıkacaklar bilmiyorum.Adamlar var oldukları zamanın dinamik ve grafik olarak üstüne çıktılar ve hikayeyi de harika yaptılar.Last of Us 2'yi başarılı bir şekilde yaparlarsa tüm dünyada olay olur diye düşünüyorum.Konunun takipçisi olacağım.

• Naughty Dog görünüşe göre The Last of Us 2'nin yapım sürecinde olduğunu kazara duyurdu.

Uncharted: Nathan Drake Collection yazarı Josh Scherr bir canlı yayın esnasında görsel animasyonlarla ilgili bilgi verirken şu sözleri sarfetti: "Tüm Uncharted serisindeki yüz animasyonları Eric Baldwin tarafından oluşturuldu. Tüm Uncharted serisi ve ilk Last of Us'daki... Ah ilk The Last of Us mı dedim az önce? İlk The Last of Us...The Last of Us, ilk The Last of Us..."

Bu konuşmanın ardından Baldwin dayanamayıp duruma gülerken iletişim menajeri Eric Monacelli duruma hakim olarak konuyu hızlıca Left Behind DLC'sine çevirdi.

Scherr belki de The Last of Us'ın PlayStation 3 sürümünü veya Left Behind DLC'sini kastederek "ilk The Last of Us" demiş olabilir ancak böyle bir kasıt olsa açıkça beyan edilmez miydi?

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• 2017 sonunda gelir.

• Başlığı görünce uzun bir aradan sonra sevdiceği görmüş gibi oldum.
    Gözlerim yaşardı.
    "Ana Konu"
    O noktada mıyız

• Arkadaslar illaki gelecek hikaye zaten oyle bi yerde bittiki.hani insanligi kurtaricak aşı bulunamadi + ellie nye kurtarildi? Belliki devami gelecek.Uncharted 4 den sonra naughty dog bence oyuna baslar.

• Bi duyurulsun bunun serefine 3 kere daha bitiririm ilk oyunu.

Ilk defa da bir oyun hakkinda bunu diyorum.

• Duyurulduğu gün ortalık yıkılacak.

• 2017 de rahat çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eksileyen arkadas agir ezik.ps4 un yok anliyoruz seni

• çıkacağı yılın oyunu olur, orası kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beşiktaşk07bjk -- 15 Kasım 2015; 20:32:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ltrg kullanıcısına yanıt
    oyunun sonunu spoiler içine alsan?
  • Buralar değerlenir, rez alalım.
    Bu oyun harika olacak. Beğenin de oyun süper olunca doğru tahmin ettiğim için gelip kendimle övüneyim
  • Önümüzdeki PlayStation expreince etkinliğinde 1 -2 tane bile dlc gelmesine razıyım . En son gecen sene aralık ayında kapsamlı bir paket çıkmıştı umarım 1 senenin ardından tekrar dlc duyurulur.... Mp 'yi severek oynuyoruz ama biraz yenilik olsa hem oyun canlı kalacak hemde benim gibi aktif oyuncular oyundan çok keyif alacak . Bakalım dlc icin son ümidim ps expreince , bu seferde dlc duyurulmazsa desteği tamamen kesmişlerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

Önümüzdeki PlayStation expreince etkinliğinde 1 -2 tane bile dlc gelmesine razıyım . En son gecen sene aralık ayında kapsamlı bir paket çıkmıştı umarım 1 senenin ardından tekrar dlc duyurulur.... Mp 'yi severek oynuyoruz ama biraz yenilik olsa hem oyun canlı kalacak hemde benim gibi aktif oyuncular oyundan çok keyif alacak . Bakalım dlc icin son ümidim ps expreince , bu seferde dlc duyurulmazsa desteği tamamen kesmişlerdir.

Hocam oyunun daha başlarındayım da bu clickerlari napicam ben chiev yapcam parçam da kalmadı direk kafa atasamda ölüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Transkek

quote:

Önümüzdeki PlayStation expreince etkinliğinde 1 -2 tane bile dlc gelmesine razıyım . En son gecen sene aralık ayında kapsamlı bir paket çıkmıştı umarım 1 senenin ardından tekrar dlc duyurulur.... Mp 'yi severek oynuyoruz ama biraz yenilik olsa hem oyun canlı kalacak hemde benim gibi aktif oyuncular oyundan çok keyif alacak . Bakalım dlc icin son ümidim ps expreince , bu seferde dlc duyurulmazsa desteği tamamen kesmişlerdir.

Hocam oyunun daha başlarındayım da bu clickerlari napicam ben chiev yapcam parçam da kalmadı direk kafa atasamda ölüyorum

Hiç dokunmadan yanlarından geç kardeşim sonuçta öldürme gibi bir zorunluluk yok :D Zorluk derecesi nedir bilmiyorum ama gerçekçide oynuyorsun analogu çok hafif ittir aksi takdirde hemen duyuyorlar.Diğer zorluklarda (kolay,normal,zor,afetzede) seni duyduklarında kaç ve bir yere çömel , göremedikleri için aramayı keseceklerdir.

• quote:

Hocam bende sizinle aynı dusuncedeyim oyunun ölüsü bile oynatıyor ama yeni mapler lazım aralıktada gelmezse 2.oyuna kadar beklicez artık aslında ben hep erzak ile sorgulama oynuyordum sag kalanlar bana iyi gelmiyordu ama bu son 3 4 aydır onunda zevkini anladım suan en cok sag kalanlar oynuyorum yeni mod gelse tabi cok iyi olur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Transkek

quote:

Hiç dokunmadan yanlarından geç kardeşim sonuçta öldürme gibi bir zorunluluk yok :D Zorluk derecesi nedir bilmiyorum ama gerçekçide oynuyorsun analogu çok hafif ittir aksi takdirde hemen duyuyorlar.Diğer zorluklarda (kolay,normal,zor,afetzede) seni duyduklarında kaç ve bir yere çömel , göremedikleri için aramayı keseceklerdir.

Hocam dediginiz gibi kaçtım kurtuldum fakat oyunda başladığından beri hiç kupa kazanamadım neden ?

• Bunhaber dogru mu

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpionnn

Bunhaber dogru mu

Hangi haber hocam ?

• Last of 2

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.