Şimdi Ara

The Invincible Türkçe yama istek.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hikayesi ile ön plana çıkan sağlam bir oyun. Oyunu aldım Türkçe bekliyorum umarım yapan olur. Türkçe alt yazı ile çıkacaktı ama meğer sonradan geri çekmişler  

store.steampowered.com
    The Invincible on Steam
    https://store.steampowered.com/app/731040/The_Invincible

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocankoi -- 7 Kasım 2023; 21:17:44 >

• İnş çevrilebilir sonradan neden vazgeçmişler acaba dil desteğinden.

• Makine çevirisi bile iş görür ya, zaten baya da gelişti makine çeviriler

• beklemedeyiz

• sevgili adminim yap su tr yamayı sen son umudumuzsun hadi=)

• bu oyunu cevirecek yokmuuuuu=(

• sinner clow da erken erişim olarak yayınladı yama bakabilirsiniz ama destekci üye olnaız gerekiyor erken erişim yamalar için..

• Yama yayınlandı (destekçi üyeler için erken erişim yaması olarak) ama bir sorun var. Şu an denedik, Türkçe olmuyor.

sinnerclown türkçe oyun çeviri ekibi | oyunlar artık türkçe olacak!
    The Invincible Türkçe Yama YAYINLANDI[☆Emre]
    https://sinnerclownceviri.com/konu/the-invincible-tuerkce-yama-yayinlandi-emre.4883/#gsc.tab=0
  • Sorun çözülmüştür.
  • sinnerclown kullanıcısına yanıt

Siteniz açılmıyor

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

Sorun yok çerezleri temizleyip denermisin.

• siteye gitmenize gerek yok zaten gitseniz de indirmek için üye olmanızı isteyecek üye olduktan sonra indirmek için discord kanalına girmeniz gerekecen oradan yamayı bulacaksınız da reklamları virüs yemeden geçeceksiniz de indireceksiniz

• Kesinlikle sinnerclown kadar uğraştıran bir grup yok. siteden niye olduğunu asla bilmediğim şekilde ban yedim başka hesap açıyorsun yönetici onayı filan diyor. bir yama indirmek için 2 gün de onay bekliyorsun sonra dc atıyor başka şeyler yapıyor site desen beş kuruş edecek bir site değil. çeviri ekipleri arasında sinnerclown u görünce o yamaya asla erişemeyeceğimi bilerek hareket ediyorum çünkü zaten var diye başka gruplar da çevirmiyor ama bu toxic durumu yüzünden asla büyüyemiyor saygı göremiyorlar.

• Dewilmacry. kullanıcısına yanıt

Sinnerclown sitesi ile ilgili herşeyi okuyorum yalan yanlış şeyler yazmışsın discord üyeliği istenmiyor.Siteye kayıt olup arat kısmından yama ismini yazarak bulabilirsin.Bulamazsan henüz yapmamışızdır.Birde bizim siteden virüs vesayir iftirasini kimse yemez.

• sinnerclown kullanıcısına yanıt

Siteye kayıt olup yamanın forum sayfasına girince indirmek için yine discord sunucuna yönlendiriyor? Okuduğunu anlamadığın çok belli sizin siteden virüs VESAİRE dediğim yok reklamlarla ilgili söyledim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.