Şimdi Ara

Slay the Princess Türkçe yama isteği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni çıkan korku/görsel roman türündeki oyun için Türkçe yama konusunda desteklerinizi bekliyorum. Eğer farklı bir yerde yayınlandıysa paylaşabilirseniz çok güzel olur.

Slay the Princess Türkçe yama isteğistore.steampowered.com
    Slay the Princess on Steam
    https://store.steampowered.com/app/1989270/Slay_the_Princess

• Yok mu bir yiğit çeviri yapan.

• Çevirmeye çalışıyom ama yeni başladım ve makina çevirisi çevirirsem dosyaları atarım

• keles36 K kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. İnşallah çabucak biter Slay the Princess Türkçe yama isteği 

• Valla bende hızlıca bitirip oynamak istiyorum. Yüzde 30 u bitmiş olabilir. Fontları falan türkçeleştirdim bitince atıcam.

Büyük hizmet çok teşekkürler varsa yardımcı olabileceğimiz bir şey yardım edelim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Selamlar. Kolay gelsin. Ben de büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum bu çeviriyi. Kendim oynadım ama eşime de oynatmak istiyorum :).

Yardımcı olabileceğim bir konu var ise destek olmak isterim.

• Sonunda bitti arkadaşlar linkini paylaşıyorum : https://drive.google.com/file/d/1-76_67wm9YrCZ8izG4C8xFnobKgXH7QL/view?usp=drive_link

Türkçe Yama Kısmı

---Öncelikle Makina Çevirisidir. Gözden kaçmış çevrilmeyen veya çevirisi kötü yerler olabilir Şimdiden Kusura bakmayın----

game klasörünün içinde olan dosyaları oyunun içindeki game klasörünün içine atın. fonts klasörünü ise game klasörü içindeki gui klasörünün içine atın 

FAKAT içine atmaddan önce oyunun içindeki fonts klaösürünün kopyasını alabilirsiniz. Oyunu oynarken save almayı unutmayın. Bir hata ile karşılaşırsanız buradan

yazabilirsiniz. Yamayı kaldırmak için staging ve fonts harici dosyaları silin yada daha kolayı orjinal dosyaları tekrardan gerekli yerlere atın.

Orjinal Kısım

Orjinal kısmı ingilizcesine güvenen arkadaşlar veya kendisi çevirmek isteyen arkadaşlar kullanabilir. Renpy indirerek veya Visiual Stüdyo cod a Renpy uzantısını kurarak dosyaları açabilirsiniz. Bunun yanında oyunu kendiniz kırmak isterseniz UnRen-1.0.10b toolunu kullanarak game klosörü içindeki archive.rpa dosyasını kırabilirsiniz. (UnRen-1.0.10b game içine atın ve açın. Arrdından 1 e bastığınızda archive.rpa kırılacaktır). 

• Çok fazla incelemedim ama bir sıkıntı veya hata ile karşılasırsanız özelden veya buradan yazabilirsiniz

Teşekkürler eline sağlık şehir dışındayım ama eve geçince deneyeceğim

Ben denedim oynadım bitirdim çeviri çok güzel olmuş ama oyun beklediğim gibi değildi çok ağır bir dili var ve çok fazla metafor içeriyor.
    Oyunu daha genel kitleye hitap edecek şekilde yapabilirlerdi anlatım ve ilerleyiş olarak stanley parabele tarzı daha fazla özgürlük tanıyan bir oyun beklerdim.
    Çok fazla yol yok ben 5x2 10 yol saydım ve kombinasyonlar sonucu fazla değiştirmiyor.

Mutlu bir sonu bence yok tamam olmayabilir ama bence en azından bir sona bağlanabilirdi.

Tamamen bitirmeme rağmen oyun ilerledikçe ağırlaşıyor ve keşfetme isteği azalıyor.
    Denenebilir min 2 max 3-4 saatte biter ben hızla 1 2 saatte bitirdim denenebilir.Türü sevmeme rağmen anlatısı ağır olduğu için 6/10

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar yamayı kuruyorum ancak oyun hata veriyor yardım edebilir misiniz

fontu gui dosyasına attığımda oyun bozuluyor ve açılmıyor bi text dosyası açılıyor sadece onda da font ile alakalı birşeyler yazıyor detay isterseniz atabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stavoly -- 25 Mart 2024; 0:7:36 >
  • Merhaba, yamayı bulup kurduğumda seslendirme dosyalarının çalışmadığını fark ettim. Dosyaları uyumlu hale getirdim, buyrun;

https://drive.google.com/file/d/18Flqg28MFqp6fCj2VvXC6Aa7NQXhtNOk/view?usp=sharing

• emirhan_dkmn E kullanıcısına yanıt

Eline sağlık hocam

• Paylaştığın dosyaları kullanmama rağmen seslendirme çalışmıyor ekstra bir işlem daha mı gerekiyor acaba? Elinize sağlık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.