Şimdi Ara

The Grand Tournament (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
889
Cevap
2
Favori
18.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Yeni kartlar

The Grand Tournament

The Grand Tournament

paladine başka kart çikmasina bile gerek yok şu 2 kart classi metaya sokar

welcome to cancerdin

• quote:

Yeni kartlar

The Grand Tournament

The Grand Tournament

İkiside çöp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

•  The Grand Tournament

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr84 -- 30 Temmuz 2015; 0:46:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pakete 130 lira verilmez.Ben şimdiden Gold kasmaya başladım.Ağustos ortası gibi gelirse 25-30 pack açarım rahat.Zaten şuanlık 130 liralık pakette mükemmel bir kart göremiyorum

• Aldık bakalım 50 pack.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zesty Phoenix

Aldık bakalım 50 pack.

hayırlı olsun bi video çekersin artik unboxing için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zesty Phoenix

Aldık bakalım 50 pack.

açtığın legend olsun
  • Tirion Fordring kullanıcısına yanıt
    argent tournament'tı galiba raidin ismi

• quote:

Orijinalden alıntı: Tirion Fordring

quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Yeni kartlar gelmeye devam ediyor.

The Grand Tournament

The Grand Tournament

The Grand Tournament

The Grand Tournament

The Grand Tournament

Bu wilfred çok komik karakter wow oynayanlar bilir. Wotlk zamanı argent crusade turnuvasında adını tam hatırlamadığım bir raid'de şu meşhur warlock kartı jaraxus'u summon ediyordu sonra jaraxus bunu öldürüyordu lol. Kartta da arka tarafa koymuşlar jaraxus'u zaten.

Argent tournament'de Crusaders' Coliseum raidi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilfred Fizzlebang -- 30 Temmuz 2015; 5:39:59 >

• Sonunda adam gibi iki tane kart gördük Yeni çıkan iki legendary ile de olasılıklar çok fazla, birçok farklı deste denenir bunlarla, gayet iyi ikisi de. İnşallah bu tip daha çok kartlar görürüz.

Şimdiden blessing of might / wisdom lı ve spare partlarla bir mech paladin destesi fikrim var :)
  • Vay arkadaş bunlara bile çöp diyen çıktı

• gokg kullanıcısına yanıt
    çöp kesinlikle değiller ancak 2 kartın da leg ayarında olduğunu düşünmüyorum blood knight ve faceless gibi epic kartlar olsalar daha iyi olurdu sanki zaten legendary çıkartamayan biri olarak benim adıma baya sıkıntı bu durum
  • attakkann1 kullanıcısına yanıt
    Bu konuda katılmadan edemem, 3 mana 3/4 lük body lerin common kart olduğunu düşünürsek, yaptıkları işleri ekleyince legendary olacak kadar bir durum yok bence de gayet epic de olabilirlermiş. Olan bizim dustlara olacak.
  • quote:

Yeni kartlar

The Grand Tournament

The Grand Tournament

Bu kartlara mı çöp dediniz? Mana ve stat dengeleri çok iyi. Ayrıca bunları kullanabilecek aklıma gelen ilk deste Aggrodin. Sırf bu kartlar için daha fazla 1 manalık spell koyabilirler.

Edit: Bu arada legendary olduklarını farketmemişim. Legendary olmaları tabiki de durumu değiştiriyor. Ama yine de aggro paladin bunlardan fena faydalanacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichardRose -- 30 Temmuz 2015; 11:55:08 >

• @[A]narchy
    Çekmem herhalde millet kahroluyor sonra. Geçen Galaxy dalgasına bizdeki herkese pack aldım rahat 25 pack fln aldım ayrı ayrı hesaplara. Sonra herkesinkini açtım bir leg çıktı. Kendime ilk kart paketi ilk açtığım kart golden tinkmaster çıktı.Yani sözün özü biraz şanslıyım bu konularda insanlar benim videomu görüp kendi şanslarına lanet etmesinler.
    @Nymphetaminê
    Hadi inş.

• Telefona bugün kurabilirsem 50 pack alıp evde video çekmeyi düşünüyorum.

Ay sonunu bekleyemeyeceğim
  • arkadaşlae yeni 2 legendary kart çöp değil ama arenada çöp değil, onda da diğer legendarylere göre çok geride.
    constructed'da bildiğiniz ÇÖP bu kartlar.Çok yavaş olmalarıı geçtim kartın size verdiği şey constructed için yeterli değil. şu anki destelerin hiçbirine giremez bu kartlar. hatta şu ana kadar çıkan hiçbir tgt kartı şu an metada olan hiçbir desteye giremez.

• Ucuzken 50 pack alalım diyoz da bu yeni kartların hiç biri sanki constructedda iş görmeyecek gibi. Güvenemiyorum da..
  • TGT'den sonra oluşacak metada bu kartlar üzerine priest ve paladin deckleri görüceğimize eminim, belki başka şeyler de olabilir şimdiden kestirmek zor oluyor. Grim Patrona da herkes açıklandığında burun kıvırmıştı, sonradan gördük.

Zaten yeni çıkan paketin amacı kesinlikle şu anki metadaki destelere girmek olmamalı. Tam tersi metaya yeni desteler sokması ve oyuna çeşitlilk ve denge getirmesi gerekir. O yüzden kartlara şu an metadaki destelere girer mi girmez mi gözüyle bakmak doğru değil.

En klas legendaryler arasına giremezler tabiki ama çöp falan da değiller. Orta halli dengeli kartlar, OP değil çöp değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ercello -- 30 Temmuz 2015; 13:23:38 >
  • RichardRose kullanıcısına yanıt
    Hocam ben olsam beklerim 50 pack almak için. Şu ana kadar açıklanan kartların arasından işe yarama ihtmali olanların sayısı bir elin parmaklarını henüz geçmedi. Packlerden işe yarar bişey çıkma şansı çok düşük gözüküyor şu ana kadar Biraz daha bekleyip diğer kartlara da mümkün olduğunca bakmak lazım. Az para değil yani 50 pack :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.