Şimdi Ara

The Grand Tournament (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
889
Cevap
2
Favori
18.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ercello

Hocam ben olsam beklerim 50 pack almak için. Şu ana kadar açıklanan kartların arasından işe yarama ihtmali olanların sayısı bir elin parmaklarını henüz geçmedi. Packlerden işe yarar bişey çıkma şansı çok düşük gözüküyor şu ana kadar Biraz daha bekleyip diğer kartlara da mümkün olduğunca bakmak lazım. Az para değil yani 50 pack :)

Haklısınız. Bu özel teklif ne zaman bitiyor peki bilginiz var mı? Kart arkasıyla beraber?
  • 5 mana 4-5 rakibin armorunu kiracak ve deathrattle kart cektirme olacak bir legendary istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seered

Pakete 130 lira verilmez.Ben şimdiden Gold kasmaya başladım.Ağustos ortası gibi gelirse 25-30 pack açarım rahat.Zaten şuanlık 130 liralık pakette mükemmel bir kart göremiyorum

mobil bir cihazla 105 liraya alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: veigar

quote:

Pakete 130 lira verilmez.Ben şimdiden Gold kasmaya başladım.Ağustos ortası gibi gelirse 25-30 pack açarım rahat.Zaten şuanlık 130 liralık pakette mükemmel bir kart göremiyorum

Zaten mobil cihaz fiyatı 130 lira
    Enpara ile demek istedin sanırım ve herkes senin gibi enpara kullanmıyor ve 105 lira olması bedava olduğu anlamına gelmiyor gene pahalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: veigar

quote:

Zaten mobil cihaz fiyatı 130 lira
    Enpara ile demek istedin sanırım ve herkes senin gibi enpara kullanmıyor ve 105 lira olması bedava olduğu anlamına gelmiyor gene pahalı

az önce 105 liraya aldım tam da kartımda 105 lira 3 kuruş vardı

•  The Grand Tournament

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsaewq -- 30 Temmuz 2015; 15:05:43 >
  • 130 tl gösteriyor bende

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsaewq

The Grand Tournament

Gereksiz kartlar kulübünün son üyesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.FranzZ

130 tl gösteriyor bende

android,appstore ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F40EE863A -- 30 Temmuz 2015; 15:29:01 >
  • fjona lightbane çok op degil mi
  • 105'e alanlar nasıl aldılar bir söyleseler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: RichardRose

105'e alanlar nasıl aldılar bir söyleseler :D

Appstore, Google Play üzerindeki kur farkı (sanırım) nedeniyle ucuza geliyor, EnPara ile yarı fiyatına almakta mümkün.
  • [A]narchy kullanıcısına yanıt
    Patron müsait olduğunda kartların Türkçe açıklamalarını versen harika olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

Appstore, Google Play üzerindeki kur farkı (sanırım) nedeniyle ucuza geliyor, EnPara ile yarı fiyatına almakta mümkün.

Pre Purchase packten bahsediyoruz değilmi?Benim iPhone'da 129 lira gözüküyor.Enpara ile 105 olur.O'da zaten bir sonraki ay iade yapıyor.Arkadaşın söylediği gibi Pre Purchase için 105 lira çekmesi mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreandes -- 30 Temmuz 2015; 16:30:22 >
  • Bende de 130 lira çıkıyor.
  • quote:

Patron müsait olduğunda kartların Türkçe açıklamalarını versen harika olur.

hocam çok uzun sürer siz içlerinden anlamadıklarınızı sorun daha iyi olur
  • quote:

quote:

quote:

Pre Purchase packten bahsediyoruz değilmi?Benim iPhone'da 129 lira gözüküyor.Enpara ile 105 olur.O'da zaten bir sonraki ay iade yapıyor.Arkadaşın söylediği gibi Pre Purchase için 105 lira çekmesi mümkün değil.

Appstore' da 130, GooglePlay' de 105.

Enpara ile 105' e aldığın zaman, gelecek ay 50 lira iade edilecek, nereden baksan 80 lira kar.
    Enpara ile 130' a bile alsan yine yarısı iade olduğundan karlısın ama bu sonuç olarak 105/130 lira harcadığı gerçeğini değiştirmiyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 30 Temmuz 2015; 17:15:44 >

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    50 Lira iade felan yok.50 TL'ya kadar olan alışverişlerde yarısını iade ediyor enpara.Yani 130 veya 105 Liraya pack alırsanız 50 Tl sınırı olduğu için 25 Tl iade alacaksınız.Öyle 130 liraya 65 lira iade olsa ben 10 tane 40 pack almıştım.

Steam, League of Legends, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, Xbox, Playstation, Karnaval One ve Deezer üzerinden 31/12/2015'e kadar Encard'ınızla aylık toplam 50 TL'ye kadar yapacağınız alışverişlerinizin %50'si bir sonraki ayın en geç 5. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza iade edilir.

• quote:

50 Lira iade felan yok.50 TL'ya kadar olan alışverişlerde yarısını iade ediyor enpara.Yani 130 veya 105 Liraya pack alırsanız 50 Tl sınırı olduğu için 25 Tl iade alacaksınız.Öyle 130 liraya 65 lira iade olsa ben 10 tane 40 pack almıştım.

Steam, League of Legends, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, Xbox, Playstation, Karnaval One ve Deezer üzerinden 31/12/2015'e kadar Encard'ınızla aylık toplam 50 TL'ye kadar yapacağınız alışverişlerinizin %50'si bir sonraki ayın en geç 5. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza iade edilir.

o noktayı kaçırmışım, sürekli 50' den düşük alışverişler yaptığımdan olsa gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 30 Temmuz 2015; 17:45:08 >

• Şimdiye kadar gereksiz kartlar gösterdiklerine bakmayın GvG'de de öyle yapmışlar.Yeni gelen packlerdede %99 Dr.Boom muadili bir legendary olacak ona göre 1600 dust hazırlayın derim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.