Şimdi Ara

The Game Awards 2022 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
2
Favori
6.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kim bu zıpçıktı ya The Game Awards 2022 

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt

"Tarihin en hakedilmemiş birinciliği oldu."

bu yorumun öznel bir yorum değil. bil istedim. hani başına "bence" falan yazsan gene neyse derdim.

"hayatında ilk kez souls gören tipler de bir şey sansın"

burada da oyunu beğenenleri hedef gösterip, oyun zevkini sorgulayan ilk sensin. sonra da kalmış bunlar benim fikirlerim de fasa fiso yazıp saygı bekliyorsun.

şimdi son yorumunda da;

"ne gereksiz överim ne gereksiz gömerim."

- Tarihin en hakedilmemiş birinciliği oldu, aynı oyuna açık dünyayı çak, hayatında ilk kez souls gören tipler de bir şey sansın

bak gene bu cümlelerle kendini bitirmiş oluyorsun.

adam akıllı Elden Ring'in eksilerini artılarını açıklasan ve bence hak etmiyor diye girsen konuya eyvallah derdim. senin bu yaptığın gereksiz sövmek değil de ne şimdi.

özetle nereden bakarsan bak tutarsızsın.

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    Yeni gow oyunu 3. Olmayacak mi yarim saat sekans ile ne bitti neyi kaçırdım ben

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt

İskandinav mitolojisi bitti, yeni oyun çok büyük ihtimalle eski mısırda geçecek hocam.

Horus, Set, Ra tokatlayacağız The Game Awards 2022 

• brnbry kullanıcısına yanıt
    Ama aynı temel uzerinden devam ediyor yani ayni motor falan

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

İskandinav mitolojisi bitti hocam, yeni oyun büyük ihtimalle Mısır'da geçecek.

Edit: Zaten cevap veren arkadaşlar olmuş ama şunu ekleyeyim, yeni oyunun Mısır'da geçecek olması, Ragnarok'ta cevapsız kalan şeylerin cevaplanmayacağı anlamına gelmiyor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SacredDivinity -- 9 Aralık 2022; 15:1:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Spinoff bir oyun gelmezse yeni mitolojiye geçilecek hocam bundan sonra. İskandinavya olayı bitmiş oldu ragnarokla.

tokatlaya tokatlaya

tanrı kalmadı yav :)

• Keşke 2018'e dönülüp, RDR 2'nin de çalınan hakkı verilebilse :(

• yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt

Durduramıyoruz abi, tokatlıyor önüne geleni The Game Awards 2022 

aman sizi de tokatlamasın :)

• GoW geceyi 6 ödülle kapatmış her türlü büyük bir başarı ancak devam oyunu olduğundan kıl payı kaçıracağı belliydi. Yine de hak edenler hak ettikleri ödülleri aldılar. Elden Ring pandeminin bitişiyle birlikte bir fenomen haline gelmişti, üç platforma çıkması da avantajına oldu. Çok geniş kitlelere yayıldı. Hakkaniyetli dağıtılmış ödüller ve güzel bir törendi.

Canlı izleyemedim ama açtım 2-3 saat boyunca tekrarını izledim. Gelecek oyunlar, ödüllerden daha heyecanlandırıcıydı. Diablo şov neydi öyle The Game Awards 2022  Space Marine, Replaced, Banishers falan enfes görünüyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 9 Aralık 2022; 15:42:44 >
  • Yine sıradışı olup God of War'a giderler diye tahmin ediyordum, belli ki o crossgen asset'ler jüriyi etkileyip kurtaramadı King'i. Buna rağmen 6 ödülle en fazla ödülü almışlar ve patladı vs. deniyor, yazarken utanırsın.

• Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt
    Keşke hocam keşke :(
    Aslında rockstar oyunu 2019da çıkaracaktı
    Sonynin oyun çıkardığı dönemde oyun çıkarılmaz
    Sony iyi mamalıyor çünkü
    Neyseki dlcyi güzel tokatladı elden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Remnant II - Announcement Trailer | PS5 Games

The Game Awards 2022PlayStationyoutube
    http://store.playstation.com/concept/10004544 Remnant II is the sequel to the best-selling game Remnant: From the Ashes that pits survivors of humanity against new deadly creatures and god-like bosses across terrifying worlds. Play solo or co-op with two other friends to explore the depths of the unknown to stop an evil from destroying reality itself. To succeed, players will need to rely on their own skills and those of their team to overcome the toughest challenges and to stave off humanity’s extinction. #ps5 #ps5games May contain content inappropriate for children. Visit http://www.esrb.org for rating information.
    https://www.youtube.com/watch?v=apxWFrE7saA
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.