Şimdi Ara

The Game Awards 2022 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
2
Favori
6.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ragnarok , goty hariç bütün ödülleri aldı.

Ama bütün ödülleri alan komple en iyi oyun oluyo zaten

Çok saçma

Keşke zamanında RDR2 'yede GOTY hariç bütün ödüller verilseydi.

Bu gow ne zaman gelse adaletsizlik oluyo. Darmadağan ediyo töreni.The Game Awards 2022 

• tören sonra Kratos Reis :)

The Game Awards 2022
  • Balon falan demeniz cok mantiksiz sirf erisemiyorsunuz diye. Oyun 1-2 seneye pc ye gelicek zaten. Kesinlikle ER hak etti cunku her platformda mevcut + GoW 2018 de aldi ve Ragnarok her ne kadar muazzam da olsa ustune konulmus bir oyundu. 2sini toplayinca kazanmamasi normal fakat kesinlikle eger 2018 de GoW almamis olsaydi ve ragnarok daha farkli bir GoW oyunu olsaydi yani 2018 ile cok benzer olmasaydi bu sene %100 alirdi. Balon falan degil oyun, muazzam bir eser sacmalamayin. ER de cok keyifli, bana gore ikisi de esit acikcasi.
  • Elden Ring'in GOTY ödülünü almasına şaşırmadım bence hakkıydı ama dikkatimi çeken A Plague Tale için hiçbir ödül layık görülmemiş. Oysa ki en azından çok güzel oyun müzikleri vardı. Ragnarok ve Elden Ring için fazla cömert davranmışlar...

• Goty şaşırtmadı. Santa monica biraz daha uğraşmaları gerektiğini anlamıştır umarım. Tel kazanan chris judge, matt sophos ve bear abi oldu müziklerle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

Bu mesaj silindi.

Güzel Souls oyunlarına hikaye yok demeye devam edin.Bu yüzden neden GOTY aldığını anlamayacaksın hiç bir zaman.

• Boss fightlarının %90 aynı olmasına ve 2018'deki oyunun çoğu şeyinin kopyala-yapıştır olmasına GOTY verilmesi biraz abes olurdu.

Ragnarök en güçlü yanı hikayesiydi ki zaten en iyi hikaye anlatımı ödülünü almış.

• Ne olursa olsun GoW üçleme olmalıydı. O kadar oluşturdukları yatırım yaptıkları koskoca bir altyapıyı yarım saatlik bir sekansla bitirmemelilerdi.
  • Benim GOW'da gördüğüm eksikliklerden biri time traveli çok iyi anlatamadılar ve oradan oluşan hikayeyi çok anlaşılır şekilde bağlayamadılar.

DS1 Artorias DLC'sini ve time travelını düşünün. Ne demek istediğimi anlarsınız.

• Elden Ring GOTY'yi fazlasıyla hak etti.

Gow vs. Rdr 2'de de GoW hak ediyor demiştim.

FromSoftware/Hidetaka Miyazaki artık çok daha dikkatli olmalı. Elden Ring ile büyük bir oyuncu kitlesine ulaştı ve mainstream oyun oldu.

Umarım bu kalitesini etkilemez ve üzerine koyarak türü geliştirirler.

• ItsAtakan24 kullanıcısına yanıt

Evet en iyi performans ödülünü verdi.

• Bir ben mı bıktım şu gow furyasından açıkcası eskinden oynardım şuan niyedir bilmiyorum oyun dıkkatımı çok çekmıyor sizdede öylemi

• Tarihin en hakedilmemiş birinciliği oldu, aynı oyuna açık dünyayı çak, hayatında ilk kez souls gören tipler de bir şey sansın, neyse sağlık olsun.
  • The Game Awards 2022
  • SacredDivinity kullanıcısına yanıt

"aynı oyuna açık dünyayı çak, hayatında ilk kez souls gören tipler de bir şey sansın"

keramet bunda olsaydı Souls like yapmaya çalışan herkes bunu yapıp GOTY alırdı ya da birazdan sayacağım oyunlar en azından GOTY için konuşulurdu.

Ashen

Thymesia

The Surge / The Surge 2

Steelrising

Mortal Shell

bunlarda souls like oyunlar. hiç oynadın mı ya da GOTY için konuşulduğunu duydun mu?

bu gün herkes souls like mantığı ile bir şeyler deniyor. hatta ayıla bayıla oynadığın GoW'un dövüş sistemi souls like'a dayanıyor.

ya da çıktığı dönemde çok sevilen Star Wars Jedi: Fallen Order ve yeni oyunu ile baya beğenilen hali... bu oyunlar iyi bir şekilde souls like mekaniklerini kendi oyunlarına implemente etmiş oyunlar.

benim gözümde Elden Ring'e açık dünyaya souls çakmışlar demek = ben oyundan anlamıyorum demek. aynen kardeşim açık dünyaya souls çakmışlar sadece. kimin aklına gelirdi bu değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 9 Aralık 2022; 13:45:15 >

• 😅😅😄

The Game Awards 2022

The Game Awards 2022

The Game Awards 2022

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 9 Aralık 2022; 13:49:16 >

• Gaara34 kullanıcısına yanıt

Burda kimse kimsenin oyundan anlayıp anlamamasını sorgulayamaz, sadece zevklerini tartışabilir, benle diyaloğa gireceksen önce saygılı olmayı bileceksin.

Konuya dönersek, ben fikrimi söyledim ve bitti, her zaman gördüğümü söylerim, ne gereksiz överim ne gereksiz gömerim. İnsanların katılıp katılmaması önemli değil, umrumda da değil. Sen de fikrini yazarsın en fazla ama iş karşındakini sorgulamaya gelirse, orda sana bir dur derim!

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.